Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írtok regényt? Milyet? Másolto...

Írtok regényt? Milyet? Másoltok be részletet?

Figyelt kérdés
Írjatok minél többen, segítsünk egymásnak a regényírással kapcsolatban! :) És írjátok le, ti milyet írtok! :) És osszátok meg a tanácsokat, másoljatok be részletet, írjátok meg, miről szól a regényetek!
2011. febr. 14. 12:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/117 anonim ***** válasza:

Elf:

Kedves kérdező, azt mondja a Freemail-em, hogy az e-mail címed érvénytelen :(

2011. febr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/117 anonim ***** válasza:

Elf:

Ó, és kedves kérdező, én voltam a 18:48-as, és én nem értettem, hogy az "ISZONYAT (PONT)"-os válaszoló miért szólja le látatlanban a szereplőim :P (az az én komim, ami előtt ott az "Elf:")

Puszi

2011. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/117 A kérdező kommentje:

Elfnek:

Érvénytelen? OO Az nem lehet.. :/

szabcsy01@freemail.hu

Jónak kell lennie. :/

2011. febr. 14. 19:06
 24/117 anonim ***** válasza:

Elf:

lehet, hogy csak leterhelt, este sokan másznak fel, ilyenkor néha zakkant. pár óra múlva újra megpróbálom, legfeljebb holnap :) (bár holnap egész nap nem leszek gép előtt, de majd igyekszem)

Puszi

2011. febr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/117 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi. :)

Puszi neked is! ^^ Jóéjt előre is. :D

2011. febr. 14. 19:11
 26/117 anonim ***** válasza:

Elf:

köszi jó8, és ha nem veszed személyeskedésnek, korod megtudhatom? :P

2011. febr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/117 anonim ***** válasza:

Elf:

Oké, biztos csak terhelt volt, mert most valami elment valahova :)

Remélem tetszeni fog, de ha nem, kérlek mondd egyenesen a szemembe, bírom a kritikát ;)

Majd írj vissza, címem megtalálod a feladó résznél :P

Kellemes olvasgatást, jó időtöltést!

Puszi

2011. febr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/117 anonim ***** válasza:

Juj átment egy pici OFF-ba a dologxD


Én E/1-ben szoktam írni sztorikat a jó öreg kézírásos módszerrel. Régebben a word volt a legjobb, de rájöttem, hogy jobban jön az ihlet, ha kézzel írom a naplómbaxD

--

A sztori egy 19 éves fiúról szól aki szerelmes volt a legjobb barátjába (igen fiúxfiú sztori), de őt megölték. Pár hétre rá megismerkedik a külföldi Leonarddal, aki imád fényképezni. Összejönnek, de egy vadidegen csaj ellenük lázítja az osztályt és kénytelenek elmenekülni a 20 éves matektanár és párja házában.

--


Lehet, hogy nem nagyon eredeti, de higgyétek el szerintem nagyon jól haladok. Sajnos nem tudok részletet másolni, mert minden kapcsolódik mindenhez.



16/L

2011. febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/117 anonim ***** válasza:

szia, én a vírusos vagyok :D

Na ezt a könyvet két napja kezdtem, előtte több, mint egy évig dolgoztam egyen. Annak el tudom küldeni a blogcímét, ha adsz e-mail címet!

2011. febr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/117 anonim ***** válasza:
ja, vagy bocsi, látom csomószor írtál e-mail címet :d Minnyá küldöm :)
2011. febr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!