Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írtok regényt? Milyet? Másolto...

Írtok regényt? Milyet? Másoltok be részletet?

Figyelt kérdés
Írjatok minél többen, segítsünk egymásnak a regényírással kapcsolatban! :) És írjátok le, ti milyet írtok! :) És osszátok meg a tanácsokat, másoljatok be részletet, írjátok meg, miről szól a regényetek!
2011. febr. 14. 12:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/117 anonim ***** válasza:
100%

1000 Sorry, megint ÉN (elf :P). Na, csak találtam nektek egy jó kis jelenetet.


"Nem tudtam, mihez kezdjek, nem tudtam sehova se tenni a tényt, hogy mi áll előttem. A saját tükörképemhez úgy-ahogy hozzászoktam, de hogy valaki más is ilyen legyen, teljesen felkavart. A srácnak is fakó bőre volt, bár nem annyira, mint nekem, viszont a füle kísértetiesen hasonlított az enyémre.

Nagyon meglepődtem, megrémültem. Tettem egy apró lépést hátra, majd futásnak eredtem. Nem tudom, mitől ijedtem meg, de nem bírtam az érzelemáradattal.

Rohantam, végig a szakadék mentén, egészen a tisztásig. Csak saját lépteim és hangon lélegzetvételemet hallottam. Nem mertem hátranézni, de úgy éreztem, sikerült lehagynom.

Hirtelen az a valaki megragadta a csuklóm, viszont a lendületem vitt volna tovább, így majdnem hanyatt estem. Visszarántottam a karom, a rémület eluralkodott rajtam. Megfordultam, hogy szembenézhessek vele.

- Te… te…

- Nem akartalak megijeszteni. Jól vagy? –kérdezte lágyan.

- Jó… jól vagyok. –dadogtam.

- Mit csináltál a szakadéknál? Óvatlanság volt odamenned, de ezt gondolom, nagyon jól tudod.

- Nem, nem tudtam… mi vagy te? –mértem végig értetlenül."


Na vélemyény??? Kedves kérdező, vagy válaszolók?

Puszi!

2011. febr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/117 A kérdező kommentje:

Elfesnek mondom.:)

A történed ISZONYAT, ismétlem ISZONYAT jó a leírt részlet alapján. (: Én E/3-ban írok.^^ Mondd, elküldenéd nekem a regényedet eddig, amíg kész? :) E-mail: szabcsy01@freemail.hu

Ha gondolod én is elküldöm azenyémet.^^

:)

2011. febr. 14. 17:38
 13/117 anonim ***** válasza:
77%

Az elfesnek: a műved a részlet alapján ISZONYAT, de tényleg ISZONYAT .(PONT) Javaslom ha tényleg irni akarsz olyan könyvet amit valaki tényleg elolvas és nem csak udvariasságból mondja hogy nem szemét akkor élj sokkal nagyobb önkritikával a műved iránt.

Először is ha tényleg elfest akarsz irni akkor felejts el mindent amit a fantasy elfjeiről tudsz.

2011. febr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/117 anonim ***** válasza:

Elf:

Köszönöm, nagyon jól esik :)

Aha, elküldöm, bár a szerkezete elég bonyolult, majd megvágom. Am ti vagytok az elsők, akik látjátok e sorokat, ezt a regénykezdeményt még a barátnőmnek se mutattam meg.

Hogyan lenne a legegyszerűbb küldeni? És igen, én is kíváncsi lennék a tiedre :)

2011. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/117 anonim ***** válasza:

18:39

Elf: köszönöm tőled is. Szerintem az elfek nem olyanok, mint a vámpírok, hogy 20 féle ideált lehet felállítani, (jó, mondjuk náluk is vannak alapok: fényérzékenység, szemfog stb.), és próbálok eredeti lenni a szokásaikkal, azzal az elmélettel, hogy hogyan tudnak köztünk élni és mégis távol, de az emberben akkor is van egy alap, amit akár a tündék iránt érez. Ha túl sokat alakítok rajtuk, lehet, h eredeti, de félek, h a végén már nem elfek lesznek hanem... valami más.

2011. febr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/117 anonim ***** válasza:

Elf:

bocsánat, nem értem, hogy érted hogy ISZONYAT (PONT).

Legyen nagyobb önkritikám? Hogy ne csak szívességből kérjék el? Nem értelek. Egy részletből eldöntheted, h tetszik-e, de sztem azt nem, hogyha rossz. Kedves kérdező semmi egyebet nem tud a műről, mint amit itt feltüntettem. Mi az, hogy szívességből kérné el? Megmagyaráznád? lehet, hogy csak én nem értem...

2011. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/117 A kérdező kommentje:

Elfesnek: e-mailbe küldd el :) csatold a word dokumentumot a levélhez

ide küldd: szabcsy01@freemail.hu

2011. febr. 14. 18:48
 18/117 A kérdező kommentje:

18:48-asnak:

Nézd, ha ennyire nem érted a dolgokat, kérlek ne magyarázz. :/ Köszi. :/

2011. febr. 14. 18:51
 19/117 anonim ***** válasza:

Szerintem a valami mással sosincs gond. A fantasy elfjei is valami teljesen mások bármely már létező elf mitoszhoz képest. A mély és félelmetes erdők hátborzongató szépséggel rendelkező és a legkevésbé sem emberi gondolat világgal rendelkező tündéreiből kicst fáj mikor szimpla hegyes fülü Greenpeacesek lesznek.

A kicsit horrorisztikus misztikumuk sokkal megragadóbb.

Na jó többet nem járatom a szám. Viszlát és jó könyvirást.

2011. febr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/117 anonim ***** válasza:

Elf:

Nem, nem nyugodtan jártatsd a szád, engem érdekel, hogy neked mi a véleményed. Te milyennek ábrázolnád az elfeket, és honnan gondolod, hogy az enyémek nem vérengző dögök?

2011. febr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!