Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írtok regényt? Milyet? Másolto...

Írtok regényt? Milyet? Másoltok be részletet?

Figyelt kérdés
Írjatok minél többen, segítsünk egymásnak a regényírással kapcsolatban! :) És írjátok le, ti milyet írtok! :) És osszátok meg a tanácsokat, másoljatok be részletet, írjátok meg, miről szól a regényetek!
2011. febr. 14. 12:02
 61/117 A kérdező kommentje:

Sziasztok (: Jók a regényrészletek nagyon ^^

Keyra, lécci próbáld még meg elküldeni. :/ Köszi.^^

2011. febr. 23. 20:45
 62/117 anonim ***** válasza:

Keyra:

:/ próbáltam... átment? csak azért mert a gép lefagyott, de előttem mintha elküldte volna... hidd el nagyon idegesít!

2011. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/117 anonim ***** válasza:

Keyra, elküldöd nekem is?


reginagolden@citromail.hu


:)


KÖszi!!!!!

2011. febr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/117 anonim ***** válasza:
Keyra: Vááááá! Nem igaz! Nem tudok csatolmányokat küldeni.... megőrülök! Hiába csapkodom a klaviatúrát nem megy! Most bennem van a hiba?
2011. febr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/117 anonim ***** válasza:

Keyra: Bocs mindenki... meg van kötve a kezem... :(


Tényleg Elf, a te sztoridban vannak a tündéken kívül más lények? Ha igen, kb milyenek? Nagyon érdekelne!

2011. febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/117 anonim ***** válasza:

Elf:

Nem Keyra, nálam most csak tündék-emberek vannak, de tündéből is van több fajtám: mágikus, alakváltó stb. Mondjuk volt egy előző kezdeményem is, az teljesen más volt, de annyira kicsavart lett a történet, és eszembe jutott ez, hogy abbahagytam. Abban minedféle lény volt: Tündér, sellő, boszi, csontváz, vámpír (nem Alkonyat féle, ezt kifejezetten hangsúlyozom, inkább Drakulás), démon, kentaur, pegazus... sorolhatnám, de egyszóval mindenféle. Ők, így visszagondolva olyanok voltak, mint amit az ember "elvár". Nem alakítottam rajtuk, ahogy a mitológiából megismertem, úgy raktam be. Persze akkor még "kicsi és gyerekes" voltam. :)

Feléd mizu?

2011. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/117 anonim ***** válasza:
akkor másold be egy levélbe! :)
2011. febr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/117 anonim ***** válasza:

Keyra: Köszi Elf a választ, a leveles tippet pedig majd kipróbálom. gondoltam arra is, hogy blogra felteszem a sztorit, és akkor meg lenne oldva a probléma, de ez még szerintem odébb van...


Hát Elf... a történet nálam lassacskán vánszorog, erős késztetést érzek arra, hogy bizonyos részeket újra és újra átírjak, hogy a fejezetek minőségét egy szintre hozzam fel. Elég szöszölős munka, és igazán semmi kedvem sincs egy már hatszor megírt fejezetet hetedszerre is újraírni... de ez van. Ráadásul rengeteg időt elvesz tőlem a suli, ezért csak hétvégén írhatok. Úgyhogy marad a csigatempó.


Te mit gondolsz arról, hogy blogra tedd a művedet? Bennem van egy elég erős anyai féltés, mert számtalan példa bizonyítja azt, hogy egyes blogos történeteket néhány szemfüles látogató (akiknek pénzük is volt) lemásolta, azaz ellopta a történetet, majd néhány beleirkálás, másítás után egyszerűen kiadta. Majd, mikor már óriási sikere volt a könyvnek, kiderült, hogy az egész nem is a csávó érdeme. Elf, Kérdező, többiek... mit gondoltok erről? Feltennétek a sztoritokat vagy sem? Még belegondolni is rossz, hogy az én ötletemből egy vadidegen másolgató gazdagodjon meg...

2011. febr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/117 anonim ***** válasza:

Elf:

Hát, Keyra, én még mindig úgy gondolom, hogy a mi kezdő szintünkért senki se dobna ki több százezer forintot. Előbb utóbb kiderülne, és akkor nagy gáz lenne.

Én is gondoltam ilyenre, és én is féltem a drágám, ezért se teszem közzé az e-mail címem és küldöm el mindenféle "sutyi alaknak". :)

Én úgy tudnám csak elképzelni a blogosat, hogy darabonként rakom fel. Az enyém (gondolom majd a tied is) elég terjedelmes, már most, pedig még sok-sok tervem van vele.

Átérzem a fejezetátírós késztetést. Nekem is állandóan támad újabb és újabb ötletem, ami miatt az egészet, vagy csak pár részletet át kell írni, és vagy elvetem az ötletet, vagy veszem az erőt és átírom.

Nekem is van dolgom sok, főleg mert most választok gimit, fövő péntek-szombat szóbeli, az egyik szaktanárunk meg már egy hónapja nincs u.h. csak kártyáztunk órán :S


Visszatérve a témához, bennem van egy kis irigység, hogy nem adom ki a kezem közül mkinek, mert ő az enyém stb... de ha csak én látom, a saját örömömön kívűl nincs sok értelme, pedig okozhatna csodás estéket másoknak is.

Egy blog kezelése fárasztó, +munka, volt már egy ingyenes oldalam, de nem tudtam mit feltenni rá, nem volt értelme, csak innen-onnan leszedtem és átszerkesztettem cikkeket, de nem volt értelme.


Na, megint visszatérve a témához, majd egyszer csak lesz vele valami, most még várom a véleményeket akiknek elküldtem, de addig is tök jól eldumálunk itt. :D


Esetleg tudsz nekem mesélni Dyran-ről? Nekem így egy morcos, laza pasasnak tűnik, de érdekelne a rövid leírása. Persze csak ha nem titkos :P


Puszi mkinek!

2011. febr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/117 anonim ***** válasza:
ezt a másolás átírást akkor is megtehetik, ha kiadtad. Pl: twilihgt
2011. febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!