Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/1205 anonim ***** válasza:
100%

nah már régen elolvastam eme kis eszmecserét. és örülök őszintén hogy nemcsak engem kapott el ez a láz xD. rátalálni az Anime Fanok Társasága gportal oldalon találkoztam akkor még nem is nagyon érdekelt de miután már többfelől olvastam róla megnéztem indavideón az első részt. na basszus leestem a székről a röhögésem közepette xD imáádom. kedvenceim: Oroszország , Ausztria , Romano (de szeressem a hülyéjét xD) , Taiwan (no commentxD)

fő kedvencek: Amerika , Anglia , Bözsike :D , Kína , Japán , Doitsu (xD), Poroszország (mert ő a legjobb xD) , Itália (csak azért is így hívom). párosíítáás jajjaj nem is tudom , de így abszolúte kedvenc GermanyXItaly meg ChinaXJapan . nem tudom csak mert aranyosak ezek a párosok :3. magamat sokmindenkihez hasonlítanám xD. Kína , mert tudok komoly is lenni nem csak gyerekes és sokan mondják hogy nagyon bölcs vagyok nem tom miért xD , aztán Japán , meert akkora otaku vagyok hogy az félelmetes ééés még nem is bukok le mikor köhömm...-öt nézek xD aztán Doitsu , mert úgy bírok ordítani mint ő ha nem jobban , Bözsikét mert úgy verekszek mint egy fiú de nagyon lányos is tudok lenni meg háát yaoi4ever:3 , Anglia , merthát szarkazmusom hihetetlen xD de persze ha valakit megkedvelek azzal kedves vagyok és Italia hát igeen ezt nem részletezem xD Greece nah igen olyan tetű lassú tudok lenni hogy az félelmetes és összesen eddigi életemben volt 2 macskám xD. a megszállotsági teszt na igen:

x) Azért tanulod a történelmet, hogy jobban megértsd a Hetalia-t.

(x) Fangirl sikolyban törsz ki, ha meghallod a VH2 szót. (mindig is imádtam róla olvasni de mostmár sikoltozok is persze csak a tudatalattimban xD)

(x) Azt hiszed, hogy a Hamburger Amerika nemzeti étele.(és a cola az meg a nemzeti ital xD de most mért ne xD)

(x) Több tésztát kezdtél enni Olaszország tiszteletére. (igaz hogy imádom a tészta minden változatát de manapság valamiért egyre többet eszek vajon miért?)

(x) Olaszországra gondolsz, amikor tésztát eszel, Amerikára, amikor hamburgert, Oroszországra, amikor vodkát iszol stb…

( ) Távol maradsz minden orosztól, mert attól félsz tőlük, vagy az elmezavarodottságuktól (nem félek én tőlük én is épp elég elmezavarodott vagyok persze jó értelemben xD)

(x) Olaszország vagy a többi ország haja szerint áll a séród (kicsit Bözsis kicsit Litvániás xD)

( ) Meg van az egyik karakter ruhája

( ) Cosplayeltél Hetalia karaktert

(x) Gondolkodtál azon, hogy Hetalia karaktert cosplayelsz (simán:D )

( ) Megfenyegettél másokat, hogy elveszed a “fontos területeiket”

(x) A Marukaite Chikyuu szöveget több nyelven is el tudod mondani (majdnem. japánul mint a szél magyarul meg szabadfordítááás xD)

(x) Tudod a szövegét a legtöbb Hetalia dalnak (mindegyiknek :D főleg a Mein Gott!-nak )

(x) Van kedvenc Hetalia dalod (MINDEGYIK xD)

( ) Készítettél Chibitalia-nak és Holy Roman Empire-nek mkc-t

( ) Megtanultál japánul, csakhogy elolvasd a képregényt

(x) Megszállottan vársz a következő részek megjelenésére (hümm jut eszembe a 41. résznek már megvan a magyar feliratja???)

( ) Feltöltötted az egyik Hetalia számot a youtube-ra

( ) Az egyik gyerekedet Hetalia karakterek után fogod elnevezni

(x ) Sikoltozol történelem óra közben (csak magamban xD)

(x) Elutazol külföldre abban reménykedve, hogy találkozol a kedvenc karaktereddel (hahj szép kis álom)

( x) Írtál APH fanfiction-t (Nyotalia-t keverve az oridzsinállal xD)

(x) Olvastál APH fanfiction-t

(x) APH fanartokat rajzolsz (háttő azok inkább csak chibik mintsem rendes karakterek xD)

( ) Földrajz dolgozatban olyan válaszokat adsz, mint “Alfred F. Jones” vagy “Arthur Kirkland”

(x) Meghatódsz, amikor a Függetlenségi Háborúról beszélnek

( ) Elmondod mindenkinek, hogy Ausztria Olaszországot maid ruhába öltöztette, amikor hozzátartozott

( ) Rákérdezel, hogy az országok tényleg összeházasodtak-e, amikor uniót kötöttek

( ) Aggódsz az ország egészségéért, amikor pénzügyileg

(x) Elordítod magad, hogy “HŐS”, amikor megemlítik Amerikát (egyszer...még régenn....najó még szeptemberben elhintettem egy ilyen beszólást xD)

( ) Anglia nevét firkantod a füzetedbe néhány szívecskével

(x) A beszélgetés közben mindig “aru”-zol (imádott karaktereim között van és rászoktam xD)

(x) Hiszed, hogy Poroszország újra ország lesz, mert ő olyan király

(x) Hiszed, hogy Poroszország a legkirályabb ország a világon (igaz hogy ő a legjobb dee vannak mások is xD)

(x) Francis, Alfred, Matthew, Ludwig és Arthur nevekről mindig a Hetalia jut az eszedbe (egyértelmű xD)

( ) Vastag szemöldökű emberekkel közlöd, hogy Angliának is hasonló van

( ) Senkit sem engedsz leülni soha, mert lehet, hogy az a Busby szék

( ) Globális felmelegedés problémájára megoldásként a hatalmas hős megépítését javaslod, aki megvédi a Földet

( ) Az állatkertben próbálsz a jegesmedvékkel társalogni

(x) Követeled minden embertől, hogy egyesüljenek Oroszországgal

(x) Te már egyesültél Oroszországgal (mégszép!!)

(x) Már rajzoltál félmosolyt Hello Kitty plüssökre

( ) Szerinted a háborúk viccesek

(x) Elhiszed, hogy idegenek léteznek… és Amerikával élnek (mindig is gyanúsak voltak xD)

( ) Elmondod az embereknek, hogyha támadnak az idegenek, akkor Angliáért fognak menni

(x) Történelemből a jegyeid hirtelen jobbak lettek (manapság csak ötösöket kapok xD.)

( ) Azon vitázol, hogy ki nyerné a birkózást – Szövetségesek vagy a Tengelyhatalmak?

(x) Felemeled a kezed és felkiáltasz az órán, hogy “PASTAAAAAA~!” (fűű egyszer ebédkor mikor anyu hozta a bolognait xD)

( ) Nyilvános helyen kiáltasz fel, hogy “pastaaaaaa~!”

(x) Napraforgókat kezdesz ültetni (van már egy apum műhelyénél xD)

(x) Nevetsz minden olyan dalon, ami az országok méretéről szólnak

(x) Hetalia hatására utána kerestél a családfának (már igen de nem jött össze de viszont tudom hogy anyai ágom az román xD (erdélyi hogy pontos legyek xD))

(x) Olyan krém színű sálat kötsz magadnak, mint amilyen Oroszországnak van (hát kötni nem kötök de van egy ugyanolyan xD)

( ) Kezdesz ráeszmélni a Kínás viccekre (már rég ráeszméltem xD)

( ) Utálod Észak Koreát, amiért kivették Im Yong Soo-t az animéből.

( ) Petíciót kezdeményeztél, hogy rakják vissza Észak Koreát

( ) Megcsináltad az összes Hetalia Meme-t

(x) Tudod az összes párosítást (najó csak majdnem de a legtöbbet ismerem xD)

(x) Csináltál is párosítást (igeen de az OC meg nemmondomkianevét xD)

(x) Azt kívánod, hogy bárcsak Roma-jii-chan lenne a nagyapád (szép is lenne xD)

( ) A mangában rape face-t keresel minden nap

( ) Ha paradicsomot kérsz ezt mondod: “Spanyolország! A rohadt életbe, adjál paradicsomot!”

(x) Ha zaklatott vagy mindig azt mondod, hogy “kolkolkolkolkolkolkolkol…” (csak gondolatbanxD)

(x) Mostmár tudsz olyan országokat is mondani, amiről más nem hallott

(x) A konyhai csapok elbűvölnek téged

( ) Bármikor amikor Hello Kitty-t látsz valamin, odamész és félmosolyt firkantasz rá

( ) Elmondod az embereknek, hogy Németországot félreértették a VH2-ben

(x) Németország helyett “Doitsu-t” mondasz (többször is megesett xD)

( ) Elhiszed, hogy az összes osztrák egy mérges zenetehetség

( ) Megborzongsz, ha meglátod Oroszországot a térképen

( ) Van világtérképed… Amerikáról

( ) Soha nem akarsz Angliába utazni, mert félsz az ottani konyhától (ott max a reggeli lehet finomxD)

(x) Követeled, hogy láthasd a tündéreket és unikornisokat

( ) Átkokat szórsz azokra, akiket utálsz

( ) Nem sütsz többet mályvacukrot tábortűznél, mert félsz, hogy démont idézel vele

(x) Napokat töltesz azzal, hogy kapcsolatot keresel Németország és HRE között

(x) Arról álmodsz, hogy az országoddá változol (hajjajj én mint Magyarország? akkor már rég nagyhatalom lennénk xD)

(x) Úgy utalsz az országok királyaira/királynőire/elnökeire stb. mint a főnökükre

(x) Készítettél OC-t olyan országokhoz, akik nem szerepeltek a Hetáliában

(x) Mostmár tudod, hogy a semleges emberek ijesztőek

( ) Kolbász helyett Wurst-ot mondasz

( ) A szemedben a Tengelyhatalmak jobban, mint a Szövetségesek

(x) Elhiszed, hogy Olaszország homivá változtatja körülötte a férfiakat (ebben mindig is biztos voltam pölö ott van Japán xD)

( ) Szülinapi kártyát készített az országoknak

(x) Tudod mit jelent a “Hetalia” (alapxD)

( ) Ha bárki megemlít valamit, válaszod rá: “Azt Koreában készítették”

( ) Dührohamot kapsz, amikor Kínára azt mondják, hogy lány (ha dührohamot nem is de simán nyitok belőle vitát)

( ) Érdekelnek a repülőgépek

(x) “Jiiiiii” szó szerepel a szótáradban

(x) Azon gondolkozol, hogy Olaszország miért nyitja ki nagyon ritkán a szemét a mangában/animében

(x) Vastag szemöldök és az nagy orr bejön neked

(x) Minden országnak tudod a VH2-es egyenruháját (ne kérdezzétek xD)

(x) Tonnaszámra gyártod a fehér zászlót (eddig van 3 xD)

(x) Fegyverként széket és serpenyőt használsz (csak serpenyőt néha néha egy széket xD)

( ) Tudod minden ország erogén zónájának a helyét

( ) Németország szent a szemedben

( ) Hatalmas területeket akarsz

(x) Minden vöröspulcsin juharlevelet akarsz látni

( ) A paradicsomot “bouno Tomato”-nak nevezed

( ) Az emberek nem említik körülötted a világ dolgait félve attól, hogy poént csinálsz belőle

( ) Napokat töltesz azzal, hogy kapcsolatot keresel két vagy több ország között

( ) Sírsz, ha felemlítik a Véres Vasárnapot

(x) A “Ve~” kimondása teljesen normális neked (mindiig xD)

(x) Ha valaki mondja: “Szeretem az országomat”, a válaszod: “Ja, nagyon szexi!” (tutiiixD)

( ) Kinézed a hozzátok érkező francia cserediákból, hogy perverz, és láss csodát, tényleg az

(x) Már készítettél OC-t országoknak/államoknak (Erdély xD)

(x) Nem tudod röhögés nélkül kimondani a “német kolbász” szót (háttőő xD)

( ) A sörnek sósnak kell lennie

( ) Hogy még királyabb legyél, eldöntötted, hogy szerzel egy kismadarat a fejedre

(x) Próbálod a családodat Hetalia karakterekhez hasonlítani

(x) Gyakran megnézed Hidekaz Himaruya blogját frissekért… mégha nem is beszélsz japánul.

(x) Hidekaz Himaruya a te hősöd

(x) Sealand ország a te szemedben

(x) Tudsz extrákat mondani egyes országokról

( ) Mindig letöltöd a Hetalia számokat, ha kijönnek

( ) Ismered az összes Hetalia meme-t a könyvből

(x) Próbálod bővíteni ezt a listát az életed során


nem tom kinek van még ennyi x-e de azt üdvözlöm a hatalmas fanok között xD. amúgy Makón lakok , barna hajam van ami vállamig ér és hullámos és a szemem nagyon sötétbarna , van egy nővérem és nagyjából ennyi.

2011. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/1205 anonim ***** válasza:
100%
jah és am Mercy vagyok :D nem viccelni a nevemmel!!! :D xD
2011. nov. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/1205 anonim ***** válasza:
ja és az 12 macska lett volna xD
2011. nov. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/1205 anonim ***** válasza:
100%

inkább úgy mondanám, hogy hogyan ismertem meg? :D Mivel nem olvasok mangát, ezért nem is hallottam a magyarországi megjelenéséről. Ebben az évben az elmúlt napokban folyton azt hallottam, hogy "Hetalia" (ki volt írva a neten). Nem tudtam, mit jelent, ezért utána is néztem, és akkor jött be, hogy ez egy manga, ami a Föld különböző országairól mesél emberi alakokban. Meg is néztem az animéjét. Az valamivel jobb, mint a manga.

Magyarországról az a véleményem, hogy érdekes női szerepet kapott, de vajon miért nő, mint Fehéroroszo. és Ukrajna? De azért jó a megjelenése! :D És jól esik nekem, hogy Magyaro. nem maradt ki.

Egyébként Oroszország a kedvencem, mert rohadt vicces karakter! VODKAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! xD

2011. nov. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/1205 anonim ***** válasza:
100%

11-08-as, tényleg makói vagy? :D Én szegedi~ Melyik suliba jársz? :D (úgy sincs olyan szerencsém, hogy tömörkényes legyél...)


Remélem nem baj, ha én is kitöltöm ezt a kis tesztet :D *unatkozik és már régóta szemezett vele*


( ) Azért tanulod a történelmet, hogy jobban megértsd a Hetalia-t. (Amúgy is tanulnám, mert nagyon szeretem~)

( ) Fangirl sikolyban törsz ki, ha meghallod a VH2 szót. (Jó vicc. Utáltam azt a részt. Hármas tézét írtam belőle.)

(x) Azt hiszed, hogy a Hamburger Amerika nemzeti étele.(Mi más lenne? :D)

( ) Több tésztát kezdtél enni Olaszország tiszteletére. (Ugyanannyit eszem.)

(x) Olaszországra gondolsz, amikor tésztát eszel, Amerikára, amikor hamburgert, Oroszországra, amikor vodkát iszol stb… (Nem ezek hamburgert, de a tésztánál mindenképp~)

( ) Távol maradsz minden orosztól, mert attól félsz tőlük, vagy az elmezavarodottságuktól.

(x) Olaszország vagy a többi ország haja szerint áll a séród. (Van Mariazell tincsem, mint Ausztriának~)

(x) Meg van az egyik karakter ruhája. (Finnországé és van egy gyanúsan olyan kabátom, mint Izlandé, de én nem lennék neki alkalmas, mert hozzá már tényleg nem vagyok elég sápadt és van egy hasonló kabátom, mint Svédországé. Ne kérdezzétek, honnan, anyáék találták a szekrényben xD)

(x) Cosplayeltél Hetalia karaktert. (Finnországot~ Kölcsönparókával... De nagyon élveztem~)

(x) Gondolkodtál azon, hogy Hetalia karaktert cosplayelsz. (Szeretném még Ausztriát... Akkor végre kiélhetném magamat és beszélhetnék németül, mert Finnországként elég furcsa volt, mikor németül bukott ki belőlem egykét szó xDD)

(x) Megfenyegettél másokat, hogy elveszed a “fontos területeiket”.

( ) A Marukaite Chikyuu szöveget több nyelven is el tudod mondani (Ha hallom, akkor hozzá tudom énekelni, de amúgy nem tudom xD Na jó, egy kicsit németül... meg magyarul. )

( ) Tudod a szövegét a legtöbb Hetalia dalnak.

(x) Van kedvenc Hetalia dalod.

( ) Készítettél Chibitalia-nak és Holy Roman Empire-nek mkc-t.

( ) Megtanultál japánul, csakhogy elolvasd a képregényt.

(x) Megszállottan vársz a következő részek megjelenésére.

( ) Feltöltötted az egyik Hetalia számot a youtube-ra.

( ) Az egyik gyerekedet Hetalia karakterek után fogod elnevezni.

(x) Sikoltozol történelem óra közben (Majdnem... most vettük a lengyel-litván uniót és egyre több a hetaliás anyag~ )

(x) Elutazol külföldre abban reménykedve, hogy találkozol a kedvenc karaktereddel. (Nem csak azért akarok külföldre menni, de próba szerencse~)

(x) Írtál APH fanfiction-t. (Nem is egyet :D Hirtelen nem tudnám megmondani mennyi SuFint meg egypár RusFint~)

(x) Olvastál APH fanfiction-t. (Úgy ismertem meg a Hetaliát :D)

(x) APH fanartokat rajzolsz. (Próbálkozok... Csak mostanában már nincs kedvem és türelmem rajzolni.)

( ) Földrajz dolgozatban olyan válaszokat adsz, mint “Alfred F. Jones” vagy “Arthur Kirkland”. (Még csak az kéne xD)

( ) Meghatódsz, amikor a Függetlenségi Háborúról beszélnek. (A berlini falon viszont bőgni tudok, pedig utálom Gilbertet.)

(x) Elmondod mindenkinek, hogy Ausztria Olaszországot maid ruhába öltöztette, amikor hozzátartozott. (Alap xD)

(x) Rákérdezel, hogy az országok tényleg összeházasodtak-e, amikor uniót kötöttek. (Nem rákérdezek, TUDOM.)

(x) Aggódsz az ország egészségéért, amikor pénzügyileg (Amikor pénzügyileg mi? Jó, sejtem... *lusta visszakeresni, hogy kinél volt ez a teszt először*)

( ) Elordítod magad, hogy “HŐS”, amikor megemlítik Amerikát. (Az én hősöm Tino Väinämöinen.)

( ) Anglia nevét firkantod a füzetedbe néhány szívecskével. (Nem igaz, mert a skandinávokét.)

( ) A beszélgetés közben mindig “aru”-zol.

(x) Hiszed, hogy Poroszország újra ország lesz, mert ő olyan király. (Nem azért, de...)

( ) Hiszed, hogy Poroszország a legkirályabb ország a világon. (Nem vagyok jóban vele.)

(x) Francis, Alfred, Matthew, Ludwig és Arthur nevekről mindig a Hetalia jut az eszedbe. (Vajon miért? :D)

(x) Vastag szemöldökű emberekkel közlöd, hogy Angliának is hasonló van.

( ) Senkit sem engedsz leülni soha, mert lehet, hogy az a Busby szék.

(x) Globális felmelegedés problémájára megoldásként a hatalmas hős megépítését javaslod, aki megvédi a Földet. (Csak poénkodok vele xD)

(x) Az állatkertben próbálsz a jegesmedvékkel társalogni. (Aki már a macskákkal is társalog, attól mit vártok?)

( ) Követeled minden embertől, hogy egyesüljenek Oroszországgal. (Egyesülj Finnországgal, mert én azt mondtam.)

(x) Te már egyesültél Oroszországgal. (Csak Finnországként... és csak fanfictionben xD)

( ) Már rajzoltál félmosolyt Hello Kitty plüssökre.

( ) Szerinted a háborúk viccesek. (Kac-kac, van még jó vicced?)

(x) Elhiszed, hogy idegenek léteznek… és Amerikával élnek. (Hát persze, hogy léteznek!)

(x) Elmondod az embereknek, hogyha támadnak az idegenek, akkor Angliáért fognak menni. (Szerintem ez nyilvánvaló.)

( ) Történelemből a jegyeid hirtelen jobbak lettek. (Mindig jó jegyeim voltak töriből. )

( ) Azon vitázol, hogy ki nyerné a birkózást – Szövetségesek vagy a Tengelyhatalmak?

( ) Felemeled a kezed és felkiáltasz az órán, hogy “PASTAAAAAA~!”

(x) Nyilvános helyen kiáltasz fel, hogy “pastaaaaaa~!”. (Simán.)

( ) Napraforgókat kezdesz ültetni. (Akarok~)

(x) Nevetsz minden olyan dalon, ami az országok méretéről szól.

( ) Hetalia hatására utána kerestél a családfának. (Már előtte is tudtam, hogy van valami török felmenőm...)

( ) Olyan krém színű sálat kötsz magadnak, mint amilyen Oroszországnak van. (Nem tudok kötni és a sálaim kéke vagy lilák.)

( ) Kezdesz ráeszmélni a Kínás viccekre.

(x) Utálod Észak Koreát, amiért kivették Im Yong Soo-t az animéből.

( ) Petíciót kezdeményeztél, hogy rakják vissza Észak Koreát. (Az nem Dél-Korea volt? xD Csak aláírtam...)

( ) Megcsináltad az összes Hetalia Meme-t.

( ) Tudod az összes párosítást. (Azt azért nem mondanám~ Csak azokat, amikkel foglalkozok xD)

(x) Csináltál is párosítást. (Nem merem elmondani, mert jön a többi SuFines és kinyír xD)

( ) Azt kívánod, hogy bárcsak Roma-jii-chan lenne a nagyapád. (Jó nekem a sajátom, de azért elfogadnám családtagnak.)

( ) A mangában rape face-t keresel minden nap.

(x) Ha paradicsomot kérsz ezt mondod: “Spanyolország! A rohadt életbe, adjál paradicsomot!”.

( ) Ha zaklatott vagy mindig azt mondod, hogy “kolkolkolkolkolkolkolkol…”. (Nyet.)

(x) Most már tudsz olyan országokat is mondani, amiről más nem hallott.

( ) A konyhai csapok elbűvölnek téged. (Nem vagyok én Ivan xDD)

( ) Bármikor amikor Hello Kitty-t látsz valamin, odamész és félmosolyt firkantasz rá. (Szívesen megtenném~)

( ) Elmondod az embereknek, hogy Németországot félreértették a VH2-ben. (Haha, persze.)

( ) Németország helyett “Doitsu-t” mondasz. (Nem, én Deutschlandot mondok.)

(x) Elhiszed, hogy az összes osztrák egy mérges zenetehetség. (Nem mindegyik, de... :D)

(x) Megborzongsz, ha meglátod Oroszországot a térképen. (És szájtátva bámulom és álmodozok, hogy végigutazok a Transzibériai Expresszen.)

( ) Van világtérképed… Amerikáról.

( ) Soha nem akarsz Angliába utazni, mert félsz az ottani konyhától. (Félek tőle, de egy ilyen ki apróság nem tántorít xDD)

(x) Követeled, hogy láthasd a tündéreket és unikornisokat. (És a trollokat. A Norvégia-féléket.)

(x) Átkokat szórsz azokra, akiket utálsz.

( ) Nem sütsz többet mályvacukrot tábortűznél, mert félsz, hogy démont idézel vele.

( ) Napokat töltesz azzal, hogy kapcsolatot keresel Németország és HRE között. (Nem keresem, mert tudom xD)

( ) Arról álmodsz, hogy az országoddá változol.

(x) Úgy utalsz az országok királyaira/királynőire/elnökeire stb. mint a főnökükre.

(x) Készítettél OC-t olyan országokhoz, akik nem szerepeltek a Hetáliában. (Valamikor friss hetásként volt egy Ciprusom... Aztán rájöttem, hogy van Ciprus, szóval feladtam xD Ja, meg van egy Csehországom, de ő az egyik barátnőmmel közös.)

(x) Most már tudod, hogy a semleges emberek ijesztőek.

( ) Kolbász helyett Wurst-ot mondasz. (Csak németórán xD)

( ) A szemedben a Tengelyhatalmak jobban, mint a Szövetségesek.

(x) Elhiszed, hogy Olaszország homivá változtatja körülötte a férfiakat. (Nézd csak meg, mit művel Németországgal!)

(x) Szülinapi kártyát készített az országoknak. (Az annak számít, ha felfirkálom a táblára az adott nyelven, hogy boldog szülinapot?... )

(x) Tudod mit jelent a “Hetalia”.

( ) Ha bárki megemlít valamit, válaszod rá: “Azt Koreában készítették”.

( ) Dührohamot kapsz, amikor Kínára azt mondják, hogy lány. (Már hozzászoktam.)

( ) Érdekelnek a repülőgépek.

(x) “Jiiiiii” szó szerepel a szótáradban. (Nekem minden szerepel a szótáramban.)

(x) Azon gondolkozol, hogy Olaszország miért nyitja ki nagyon ritkán a szemét a mangában/animében. (Biztos a toscanai napsütés miatt.)

(x) Vastag szemöldök és az nagy orr bejön neked. (Attól függ...)

( ) Minden országnak tudod a VH2-es egyenruháját.

( ) Tonnaszámra gyártod a fehér zászlót. (Egyetlen egy zászlóm sincs :( )

(x) Fegyverként széket és serpenyőt használsz. (Széket.)

( ) Tudod minden ország erogén zónájának a helyét. (Nem soknak xDD)

( ) Németország szent a szemedben.

(x) Hatalmas területeket akarsz.

(x) Minden vöröspulcsin juharlevelet akarsz látni.

( ) A paradicsomot “bouno Tomato”-nak nevezed.

( ) Az emberek nem említik körülötted a világ dolgait félve attól, hogy poént csinálsz belőle. (Már hozzászoktak.)

(x) Napokat töltesz azzal, hogy kapcsolatot keresel két vagy több ország között. (Szükségem van hozzá a ficeimhez :D)

( ) Sírsz, ha felemlítik a Véres Vasárnapot.

(x) A “Ve~” kimondása teljesen normális neked. (Főleg, ha a kritikákra válaszolok.)

( ) Ha valaki mondja: “Szeretem az országomat”, a válaszod: “Ja, nagyon szexi!”.

(x) Kinézed a hozzátok érkező francia cserediákból, hogy perverz, és láss csodát, tényleg az. (Nem volt még francia cserediákunk, de tuti az lenne.)

(x) Már készítettél OC-t országoknak/államoknak. (Ez a kérdés már volt.)

(x) Nem tudod röhögés nélkül kimondani a “német kolbász” szót. (Ki tudja kimondani anélkül?)

( ) A sörnek sósnak kell lennie. (Nem szeretem a sört.)

( ) Hogy még királyabb legyél, eldöntötted, hogy szerzel egy kismadarat a fejedre. (Én hörcsögöt akarok a fejemre, az menőbb.)

(x) Próbálod a családodat Hetalia karakterekhez hasonlítani. (Még nem jöttem rá, hogy ki-kicsoda, de én egy finn-görög-osztrák-olasz-nem tom milyen mix vagyok.)

(x) Gyakran megnézed Hidekaz Himaruya blogját frissekért… mégha nem is beszélsz japánul.

(x) Hidekaz Himaruya a te hősöd.

(x) Sealand ország a te szemedben.

(x) Tudsz extrákat mondani egyes országokról.

( ) Mindig letöltöd a Hetalia számokat, ha kijönnek. (Csak egy van letöltve.)

( ) Ismered az összes Hetalia meme-t a könyvből.

(x) Próbálod bővíteni ezt a listát az életed során.

2011. dec. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/1205 anonim ***** válasza:
már én is szegedi vagyok xD igaz nem tömörkényes vagyok de most a bonifert domonkosba járok. de nem sokáig xD mi a kedvenc Hetalia dalood?? *-* nekem a Mein Gott! a Winter (Russia4ever(L)) meg még sorolhatnám xD nekem Bözsis-Lites hajam van xD uh nem tudja valaki mikor lesz a következő Heta-meet? elakarokmenni xD valaki tud ajánlani cosplay ötletet? xD habár gondolkodtam egy Fem!China-n ^^ nem szereted Gilbertet? T_T nem baj ezért megbocsátok xD múltkor említik chaten a Ludwig nevet azonnal benyögöm hogy Hetalia *-* én már csak ilyen vagyok xD juj ha sikerül kijutni olaszba akkor mindenképp megpróbálok találni egy Feliciano-t vagy egy Romano-t xD facebookod van? xD
2011. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/1205 anonim ***** válasza:
finn-görög-osztrák-olasz? nah az még mindig jobb mint az én japán-kínai-magyar-német-olasz-görög-angol-francia mixem xD nem mondok semmit hétpecsétes lakat alatt a szám xD én most írok az OC-mel egy ficit...csak a 2. fejezetig jutottam el ^^" ötleteket szívesen várok xD de az amúgy igen Dél-Korea volt xD SuFin4ever ^^ juj a Norvégia-féle trollok (L).de olaszka az inkább Japánt változtatta homivá xD Nihon-kuun T.T szívszerelmeim egyike xD én most azon vagyok hogy hittérítő legyek xD te csak széket használsz? nem baj az is jó xD az igen szülinapi kártyának számít ha az adott nyelven írod fel a boldog szülinapot. igaz mikor én Kínának írtam le az necces volt oO de kinek a legkönnyebb boldog szülinapot kívánni? anglia amerika olaszka meg Hungary-chan ^^ én pandát akarok a fejemre nem hörcsögöt xD minipandaa *-* macskákkal és jegesmedvékkel társalogsz? az jóó xD én az állatkertben a pandákkal voltam el xD nah ezt is sikerült több részben elküldeni xD
2011. dec. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/1205 anonim ***** válasza:

"SuFin4ever ^^ juj a Norvégia-féle trollok"


LOL, ez nagyon viccesen hangzott számomra xD

Jó lenne, ha az Északiak több szerepet kapnának a következő részekben. Az a baj, hogy még mindig nincs hír az ötödik évadról, csak a DVD kiadás folyik a csapból... uncsiiii!

2011. dec. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/1205 anonim ***** válasza:
én már csak ilyen vicces dolgokat mondok xD mondjuk a special-ban mikor a drága északiak egy egész részt kaptak nah akkor jöttem rá hogy az egész csapat egytől egyig egy vadállat xD DVD-kiadáásoO? én erről még miért nem hallottam? xD én folyamatosan nézem Himaruya angol blogját is hogy hátha van hír róla de eddig még semmi T.T indítok egy petíciót hogy az Északiak többet szerepeljenek xD most örömtáncot járok mer a World Seriesből felrakták a többit magyar feliratosan de a film még mindig nincs fönn felirattal T.T nem tudod esetleg fenn van-e valahol? az Északi édesgyökereken kívül kiket szeretsz még a "90%-ka férfi" szereplőgárdából? én szerintem felsoroltam a legelső hozzászólásnál xD ha nem lesz hír az 5. évadról megkeresem Himaruya-senpait és megrugdosom xD segítesz? xD
2011. dec. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/1205 anonim ***** válasza:
100%

*már kezdte feladni, hogy valaki válaszol neki xD*


Tavaly szóba elegyedtem pár hetaliással a suliban, nagyon poén volt, igaz azóta se beszéltem velük xD De múltkor egy két hónapja pár kilencedikes szerintem arról beszélt, csak éppen tanultam, így nem kérdeztem meg őket...


Így hirtelen... Nem tudom melyik, talán a Winter, pedig nem vagyok akkora Oroszország fan xD


Nekem azt mondták, hogy január 14. Szeretnék én is nagyon elmenni, mert jó lenne újra Finnországnak lenni, meg amúgy is... jó hetaliásokkal találkozni :D

Neeem, kifejezetten utálom xD De szerintem azért, mert már az elején észrevettem, mekkora a felhajtás körülötte és nagyon nem tetszett.. Meg amúgy sem tudok oda lenni annyira a hozzá hasonló karakterekért. Valamiért mindenki csodálkozik xD (sok rossz tapasztalatom volt a hozzá hasonló "awosome" emberkékkel :/)


Nincs fészbukon, kifejezetten menekülök előle. A többi ehhez hasonló oldalt sem szerettem, szóval úgy gondoltam, felesleges felmennem rá.


Kínával még nem próbálkoztam, de azt hiszem, nem is akarok xD Amúgy sem annyira vagyok oda az ázsiai országokért... (a valóságban sem, érdekesnek érdekesek, de inkább maradok Európában)

Én eddig Finnországnak, Svédországnak, Norvégiának meg Ausztriának firkáltam fel a táblára :D Kicsit hülyének is néztek miatta, de nem nagyon izgatott xD


Tényleg nagyon jó lenne, ha többet szerepelnének az északiak, de én kárpótolom magam a ficekkel meg a fanartokkal :D


A karácsonyi dolgokat olvassátok? Most nem a skandinávok a főszereplők benne, kicsit szomorú is vagyok emiatt... de ettől még vicces~ Amikor Ladonia letámadta Svédországot, én azon visongtam, meg amikor Magyarország és Románia acsarkodtak egymásra, a többiek meg nem tudták, miért x'DD


A filmet én valamelyik nap angol szinkronnal néztem meg. Valami szörnyű volt, viszont tök jól lehetett érteni xDD A legjobban Liechtenstein hangján röhögtem, mert az már nagyon túlzás volt. És Ausztria és Magyarország akcentusa tök ugyanolyan volt xDD Akinek viszont tetszett az angol hangja, az Görögország volt~ Már nem tudom mit mondott benne, de nagyon édes volt :))


Susie (szerintem írjuk alá, mert így nem fogjuk tudni, hogy ki kicsoda xD)

2011. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!