Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/1205 anonim ***** válasza:
100%

Azon a képen Ausztria olvasott x) nem nagyon látszott az arca, Magyarország meg szőke volt azon a képen :) szval ezért.


Engem nem zavar, hogy tesók, sőt EZÉRT szeretem őket :)*nagy vérfertőzés fan*, de am nem biztos, hogy "olyan" gyerekük lesz, mert én már hallottam már olyat, hogy a gyerekek teljesen egészségesek voltak... márha lehet ezt egyátalán egészségesnek nevezni ^^"...meg ez anime/manga... itt bármi megtörténhet X'D.MEG MINEK EGYÁTALÁN GYEREK? yaoi párosoknak se lehet gyerekük :'D!


Am bírom, hogy Magyarországot Törökországgal is párosítják... de ez olyan egyoldalú szerelem XD, mert a magyarok 150 év után se lettek a törököké :D

2010. jún. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/1205 anonim ***** válasza:
100%

jah értem xD

am igaz xD báár.. a mai tudomány mindenre képes. 2 pasi sejtből gyereket csinál. O.o hát a tesóknál xD nem tom... nekem akkor is durva xD


am igaz mi nem lettünk törökké. ők meg magyarrá nem x)

2010. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/1205 anonim ***** válasza:
100%
Én a kövi képpen ismertem meg: Bleaches vidiket nézegettem, és kiadott egy paradicsom dalos baromkodós Ulquis izét. Nagyon megtetszett a szám, rákerestem vocaloid változatban, napokig hallgattam satöbbi. Aztán úgy döntöttem elolvasom a manga 1. részét, és beszarás, imádtam, Aztán jött az anime. Amúgy korábban is gyakran belebotlottam, de eszem ágába sem volt nézni, mert a sok hülye drámai fanfic miatt azt hittem, hogy valami nyálas sz*r. Szóval így lett megismerve a sorozat. (Azóta csak ötösöm van töriből. Hm.
2010. jún. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/1205 anonim válasza:
100%

Drágáim, ti is nagyon ráértek.

Már vagy három napja szórakoztatom el magam a nagyvonalú társalgásotokkal :D

Különben, ha már itt vagyok.


Én úgy akadtam bele, hogy valami magyar népmesét kerestem a drága öcséimnek, mire a youtube úgy döntött, hogy bemutat Hungary-channak.

Akkor olvastam a manga egy részét.

Az számomra kissé zsúfolt volt, meg... Nem is tudom, a rajzolása engem kissé zavart :S

Aztán valamikor nemrégen megnéztem az animét.

Aminek az lett a vége, hogy az öt éves öcsémtől kezdve az anyukámig mindenkire rájön a röhögés, ha csak úgy mellékesen megállapítom, hogy "Pastaaaa~"


Eh... Ha valaki tudná, hogy movie mikor kerül elő... *.*

Az ossza meg velem ezt az értékes információt.


~~

2010. jún. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/1205 anonim ***** válasza:
100%

uccsó. én azt olvastam h már 5.-én megjelent. Oo de h most hogyan és hol.. keresgéltem torrenten is de semmi.

egyik bnőm azt mondta, h ő már letöltötte és megnézte. csak angol felirat nélkül, szal nem sokat értett. xD

nem baj nyárvégére talán magyar felirat is lesz *-*

2010. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/1205 anonim válasza:
100%

Szurkolunk, hogy mihamarább xd

Én már egy német felirattal is kiegyeznék hm.


~~

2010. jún. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/1205 anonim ***** válasza:
100%
hát igen. bár.. hiába tanulok 6 éve németet. nem érteném
2010. jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/1205 anonim válasza:
100%

Ha már itt tartunk, nekem vannak párosítások, amik bejövősek:

Németország × É-Olaszország

Németország × Poroszország

Németország × Ausztria

Magyarország × Ausztria

Magyarország × Poroszország

Magyarország × Belgium

Finnország × Svédország


Nektek van favorit?

2010. aug. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/1205 anonim ***** válasza:
100%

Oroszország x Kína

Egyiptom x Svájc (ne kérdezzétek hogy jött)

Hongkong x Taiwan

Latvia x Liechtenstein

2010. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/1205 anonim ***** válasza:
100%

ezen a LatviaXLiechtensteinen én nagyon meglepődtem most D:

én inkább nem sorolom fel a kedvenc párosokat XD

2010. okt. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!