Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/1205 anonim ***** válasza:

Inkredible válasza:

-A specialt láttam már. Szerintem Norvégia volt az igazi vadállat, mert fojtogatta Dániát. Dániának meg nagy a szája xD És mindannyian jól elszórakoztak Izlanddal.

-Én nem fogom megrugdosni az alkotót, hanem megkérem őt, hogy "tessék több szerepet adni az Északiaknak, ha már ekkora sikerük van :D"

-A mozifilmet láttam már valahol angol felirattal. Szerintem az eleje volt a legviccesebb, amikor a tárgyaláson sem tudtak normálisan megbeszélni a teendőket - ez nagyon jellemző rájuk xD


-Olvasom a karácsonyi sztorit, elég furán alakult ki, mert leginkább egy összecsapott sztorira emlékeztet. Igaz, kevés szerepet kapnak az Északiak, de a többi országot is meg kell ismerni, mint pl. amikor Ladónia letámadta Svédországot (gondolom, ő lehet a testvére). Annak örültem, hogy Norvégia és Anglia találkoztak, mert csak ők ketten látják a különös lényeket. Az is tetszett, hogy Svédország géproncsokkal akarta kisegíteni Finnországot a bajból. xD

-A karácsonyi sztorin kívül is van 4-5 vicces sztori. Az egyikben Izland azt álmodta, hogy Törökországgal repült. Nekem az a fura, hogy Töröko. Izland apja!!! Nem tudom, hogy a két országnak milyen történelmi háttere van, mert nem találtam erről infókat.

-Tényleg vicces, ahogy acsarkodik Románia és Magyarország, de az az igazság, hogy én tényleg szeretem a románokat. Nekem sosem volt bajom az idegenekkel, mert ők is emberek. Kit érdekel, hogy ki honnan jött :D

2011. dec. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/1205 anonim ***** válasza:

jásszusom xD Norvégia és Anglia? uristenazégben X_x én azokat összenemereszteném xD szerintem azt már mindenki tudja hogy az Axist meg az Alliest sosem szabad összeereszteni még 1 percre sem xD Ladónia? én olyan országról nem is hallottam xD R-R-R-Románia?! hol találtad meg a karácsonyi sztorit? *-* nekem anyukám román így tehát szeretem azt az országot de nem csak azért mert a rokonság fele ott van hanem mert szép hely csak rossz dolgok terjengenek róla.Töröko. Izland apja? na azt hogy hozták össze? de mondjuk nem hiszem hogy van a kettőnek közös történelmi háttere...Romániához visszatérve készítettem neki meg Hungary-channak egy tesót xD ő lenne Erdély ^-^ csak a rajzaim azok meg eltűntek T.T amúgy én az Északiakon kívül az Asian Family-t is szeretem. ők se egy épelméjű társaság xD viszont fejreállok ha nem találok ki valamit hogy hogy folytassam a ficemet T.T én szeretem az ilyen 'awesome' emberkéket xD én azért akarok első(igen elsőxD) cosplayként Fem!China-t alakítani mert azt mondják jól tudnám alakítani az eredetit is xD mondom hagyjanak vele békében max ha lesz kedvem addig meg maradok a Nyotalia karaktereknél xD de akkor ha már eredeti karakterek akkor vagy Italy vaagy Romano xD szeressem az olasz hülyéket x'D és elhatároztam magam.....megírom életem első yaoi ficét xD csak még nem tom a párosítás mi legyen *tűnődően oldalra néz*.

Mercy

2011. dec. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/1205 anonim ***** válasza:

Ladónia valami miniállam, amit egy svéd művész alapított Svédország déli részén :D És azt hiszem, minden szerve az interneten van. Norvégia én Anglia találkozása tényleg nagyon nagy volt, vicces, mikor összeeresztik őket :D Végül is a szándék a fontos, mert nem hiszem, hogy sokra ment azokkal a valamikkel Finnország :)


Ez tényleg így ki volt mondva, hogy Törökország Izland apja? Szerintem nem, mert az elég meredek lenne, gyakorlatilag semmi közük egymáshoz...


Igazából nekem egy semleges nemzet a román. Elvagyok velük és nélkülük is, de nagyon örültem, mikor nyáron végre megrajzolta Romániát :D (igaz én reménykedtem benne, hogy lány lesz... túl sok a fiú, ezért szeretem a Nyotaliát)

Amúgy itt a karácsonyi sztori: [link]


Szerintem írj hozzá egy vázlatot, vagy legalább az eddigi ötleteidet jegyezd le. Nekem az mindig szokott segíteni ^^


Cosplay... Még Ausztriát szeretném megcsinálni ^^ A fiú és lány verzióját is xD Szóval most növesztem a hajam a lányhoz.


Susie

2011. dec. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/1205 anonim ***** válasza:

oké egy miniállamal több xD vázlat van meg minden úgyhogy azt tudom hogy néz ki ^^ előre félek megnézni a karácsonyi sztorit oO rájöttem-> Hetalia= agysokkolás lvl végtelen xD köszi a linket xD ha meglesz a cosplay szívesen megnézném ^^

nekem nem hiszem hogy sikerül összehozni T.T miniállamok....kinek ki a kedvence? nekem Sealand meg Kugelmugel (L)


Mercy

2011. dec. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/1205 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán tudom, hogy ki a kedvencem közülük... Talán Kugelmugel, mert ő osztrák és tetszik nagyon a haja meg az egész kinézete~ Meg Ladónia is szimpatikus~ Sealanddel úgy vagyok, hogy ficfüggő, hogy szeretem-e xD Miután a SuFinek többségében anyukázza Finnországot, ami engem nagyon idegesít, inkább kerülöm x'D De amúgy nagyon édes :)

A készenléttől még nagyon messze van, anya még nem tudja, hogy mit akarok újabban varrni xD Már Finnország ruhájával is sokat szenvedtünk, mire találtunk egy ahhoz hasonló szabásmintát és megcsináltuk, de megérte :D De ha egyszer megleszek vele, akkor próbálok valami normálisabb képet felrakni a devire~


Susie

2011. dec. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/1205 anonim ***** válasza:

országok közül? persze az Északiakon kívül. én azt fel nem sorolom mert egy évbe beletelne xD ficírók közül van-e kedvencetek? nekem Reisuto meeeg Rukiku.imádom a ficeiket *-*.

Mercy

2011. dec. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/1205 anonim ***** válasza:

Susie:

Nekem egyáltalán nincs bajom azzal, hogy az országok 90%-95%-a férfi. A fiúk sokkal viccesebb helyzetbe szoktak kerülni, mint a lányok. Ezért külön örülök, hogy Magyarország elég fiús, mert ez a jó benne, meg ahogy piszkálják egymást Poroszországgal. xD (kicsi korában is fiúnak hitte magát.) Én nő létemre eléggé férfias vagyok, de komolyan... már kicsi korom óta van ez, és emiatt fejfájást okozok anyának, mert lázadozom a nőies dolgok ellen.

Egyébként fogsz majd írni SuFin ficeket (deviantarton)? Mert szerintem jók, az angol nyelvűeket is olvastam, de azok nem fogtak meg engem annyira. A Tied jobb. Amúgy elég bátor lehetsz, hogy ilyen szerelmi történeteket tudsz írni a két férfiről, beleértve a csókolózásról, mert én ilyet nem merek írni, de komolyan xD


Visszatérve a Hetaliához:

-Izland és Töröko. : a Hetastreeeeem című történetben Izland úgy szólította őt, hogy 'pops', ami apát jelent. A 4 paneles sztoriban Töröko. azt mondta neki, hogy 'sonny', vagyis fiam.



inkredible

2011. dec. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/1205 anonim ***** válasza:

Az északiakon kívül Ausztria, Görögország, Lengyelország, Kanada, Svájc, Franciaország, Észtország... Egyébként meg mindenkit szeretek valamiért, néha még Poroszországot is xD Meg mostanában Belgiumot is megszerettem~ (eddig semleges volt nekem)

Nekem Reisuto ficei kedvenceim, miattuk találtam rá a Hetaliára is ^^


Azt én is bírom, ahogyan Magyarország meg Poroszország piszkálják egymást :D De ha több lány lenne, akkor lehetne több hetero páros is :) Azt mégis csak könnyebb írni.

Én konkrétan először nem mertem és képtelen voltam slasht írni, most már azért jobb a helyzet xD Meg azért én nem is írok durvákat xD Amúgy még terve van véve pár SuFin~ Meg RusFin is, egyik ismerősömnek köszönhetően xD

Tényleg? *totál meg van lepődve* Ez nekem miért nem tűnt fel? Mindegy... nálam tuti nem az apja, még csak az kellene xD


Susie

2011. dec. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/1205 anonim ***** válasza:

erre vannak a Nyotalia karakterek xD én azokat használom fel legtöbbször a ficeimhez. és találtam IzlandXTöröko. képet xD

*elteszi a serpenyőt pedig már készült hogy megdob valakit*

jól van akkor ha néha-néha szereted Gilbertet is xD én valahogy nem szimpatizálok Belgiummal.na jó én is megmondom hogy az északiakon kívül kiket szeressek:

Németország, Olasz-tesók , Francica(így neveztük el haverommal), Igirisu , Japán , Kína és Erzsi a többiek meg csak is-is.

Mercy

2011. dec. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/1205 anonim ***** válasza:

Ó, helló! Szia Zsuzsi, Helló Mercy! Beszálhatok? :P

Életemben nem hallottam még a Nyotaliáról, én szinte csak az animét ismerem, és néhány magyar fordítást nézek. az angolhoz még kevés vagyok. nagyrészt.


Francica.XD Nos, én Oroszországot szeretem nagyon! :D Nem tudom, nekem Romano egy kicsit nem szimpi, Nihon meg olyan is-is. Görögo. szerintem nagyon aranyos. Meg a macskái.


Elhatároztam, visszaolvasom! de ez egy kicsit sok(k)! :)

2012. jan. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!