Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯
 461/1205 anonim ***** válasza:

Jas: a Fumax szerint idén tavasszal, ha minden jól alakul. Gondolom, csak a képregényfesztivál vagy valamilyen Con után kerül csak a könyvesboltok polcaira. Ezt utálom a legjobban, mert erről sosem tájékoztatnak pontosan. Tavaly, amikor megjelent a Kázmér és Huba 10. kötete, nem írták ki a weboldalon, hogy kaphatók-e már a boltokban, vagy mikortól jelenik meg. A hirdetése után vagy 5 napot vártam türelmesen, hogy megvehessem, de csalódnom kellett. Még vártam vagy 3 napot és végre a kezembe vehettem!


A Hetalia 5-dik kötete idén jelenik meg Japánban, de több infót nem tudok.



inkredible

2012. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 462/1205 anonim ***** válasza:

egyébként ti mit gondoltok Norvégia kékes-lilás matrózruhájáról? Mert nekem olyan érzésem van, hogy ebben a cuccban olyan lányos, olyan b*zis. :D

Ha más ruha van rajta, akkor férfiasabban néz ki.



inkredible

2012. ápr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 463/1205 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom, mert egészen véletlenül keveredtem oda a SuFin doujinshiktől és már az oldal sincs meg. Arra emlékszem, hogy a borítóján félig a vízbe merülve feküdt Olaszország.


Remélem, hogy megjelenik tavasszal a negyedik kötet, mert már nagyon várom~ Amikor kiadták a japán változatát, valaki beszkennelte az oldalait, szóval nagyjából tudom, hogy mi van benne, de magyarul legalább érteném is a szövegét. :D


Nekem inkább kisfiús. :D Amúgy tényleg férfiasabban néz ki más ruhákban~


Susie

2012. ápr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 464/1205 anonim ***** válasza:
inkább kisfiús, igen. valahogy nekem Sealand ugrik be Norvégia ruhájáról, pedig nem is hasonlít. De nagyon aranyos benne.:) Én szeretem, amikor azt a ruháját hordja. És igaz, más ruhában tényleg férfiasabb.
2012. ápr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 465/1205 anonim ***** válasza:

Jas: nem is beszélve arról, hogy egyszer hordott tunikát is (meg Izland is). Azt olvastam, hogy valahányadik században a franciáktól vették át a divatot.



inkredible

2012. ápr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 466/1205 anonim ***** válasza:
olvasta már valaki a Long Noverbert? [link]
2012. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 467/1205 anonim ***** válasza:

Na, és ezt olvastátok már?


Denmark: Hey Norge. Hey. Hey Norge.

Norway: What?!

Denmark: Butter.

Norway: Go fuck a cactus.



Én szétszakadtam a röhögéstől!



inkredible

2012. ápr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 468/1205 anonim ***** válasza:

*lassan már sír a röhögéstől* Az utolsó mondat odabaszott. :'D


Szoni

2012. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 469/1205 anonim ***** válasza:
ehhh, ez sok.;D
2012. ápr. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 470/1205 anonim ***** válasza:

Susie, Susie! Meg van! To be human :'D


Tök jó doujin amit ide linkeltek, kösz, akárki! XD


Szoni

2012. ápr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!