Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯
 451/1205 anonim ***** válasza:

Mint ahogy Szoni mondta, engem is elgondolkoztatott, hogyan jönnek létre az országok emberi alakban. Mert az animében / mangában csak az országneveken szólítják egymást, de a nép is. Pl. az egyik részben Németország visszautasította a sört, az egyik német elmondta a társainak, hogy Németország nem iszik sört. Van emberi nevük is, de sosem használják. Néha olyan érzésem van, hogy fölöslegesen találta ki a neveket az alkotó. Vannak olyan nevek is, amik csak most lettek kitalálva. Pl. Norvégia emberi neve Lukas Bondevik lett.

Véleményem szerint, sokkal jobb, ha az országneveket használjuk, mert végül is erről szól a Hetalia. Az is érdekes, hogy mindegyik országnak van vezetője, akik híres történelmi személyek. Szerintem, ez tök jó :D



inkredible

2012. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 452/1205 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek, hogy jó, hogy a vezetők híres történelmi személyek. de mondjuk logikus is. ők irányították az országot, ergo ők a vezetők.


Tényleg, szokták amúgy egymást az emberi nevükön hívni? ,,Hé, Ivan, adj egy csókot! - mondta Natália és gyorsan felkapta Jekatyerina dzsekijét."

2012. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 453/1205 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. És szerintem magát az ország nevét könnyebb is megjegyezni, mint az emberit. Néhol. :D Bár néhyán név szerintem bombasztikusan jó... legalábbis van, ami /nekem/ nagyon tetszik. ^^


Szoni

2012. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 454/1205 anonim ***** válasza:

Jas: azt el is felejtettem mondani, hogy vannak furcsa főnökök is. Kínának egy sárkány a főnöke, Amerikának asszem két főnöke van: egy ember és egy ufo xD

Gondolom, Norvégiának van egy trollfőnöke xD

Svédországnak Krisztina királynő meg egy manó! xD



inkredible

2012. ápr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 455/1205 anonim ***** válasza:

Szoni, mintha egy ilyen doujinshi rémlene, de nem vagyok benne biztos. GerIta volt és elsüllyedt Velence? Vagy két különbözőre gondolunk? Azt én sem bírtam ki pityergés nélkül (jó, igazából én vagyok az, aki még a Doctor whon is képes bőgni, de hát valahol ki kell magadból adni a feszültséget. x'D).


Szerintem ezekkel az emberi nevekkel úgy vannak, hogy egyes papírokra kellettek, ezért muszáj volt kitalálniuk valamit. Viszont az elsődleges neve egy országnak valószínűleg maga országnév az adott nyelven. Ha meg valakivel szoros kapcsolatban állnak, akkor szólítják egymást az emberi nevükön. :D

Svédország nevével eleinte nagyon nem voltam barátságban, most már megszoktam és nem kezdek el rajta röhögni. xD *fogalma sincs, mi olyan vicces azon, hogy Berwald Oxenstierna* Viszont Ausztriáét nagyon szeretem. :D


Nornak tuti van trollfőnöke. :D

Tinónak pedig... egy múmin. xD


Szerintem a hétvégén majd felkerül a töri a szokásos helyekre. Még lehet, hogy fogom bővítgetni előtte~


Susie

2012. ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 456/1205 anonim ***** válasza:

Susie: Én is Múminra gondoltam xD

Úgy tudom, Finnország múminmániás xD



inkredible

2012. ápr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 457/1205 anonim ***** válasza:

Susie, nem...nem hiszem. Ez alapból egy /temetés/ volt. A főszerepben Olaszország unokája volt, egy kis szösszenet, kék szemekkel, de teljesen Olasz. természettel. :) /Ha/ megtalálnám, linkelném, de... xD Nincs meg, na.


Szoni

2012. ápr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 458/1205 anonim ***** válasza:

Hát akkor tényleg nem az. Amit én olvastam, az egy kicsit hosszabb volt, és tán nem akart Olaszország normális ember lenni, csak valahogy belefulladt a tengerbe (talán valakit ki akart menteni? mintha valami ilyesmi rémlene) és utána egy hozzá nagyon hasonló fiú összefutott Németországgal, összebarátkoztak és a végén ő is meghalt... Szép történet volt és a rajzolását néztem inkább.

Nem baj, ha nem találod, nem olyan fontos. :)


Susie

2012. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 459/1205 anonim ***** válasza:

Viszont...te meg tudnád ani a doujinshi nevét? Ezt megnézném...


Szo'

2012. ápr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 460/1205 anonim ***** válasza:

Én is! :D


De mikor jelenik meg a 4. kötet?

2012. ápr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!