Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯
 441/1205 anonim ***** válasza:

jahogy az is volt? XD az nekem vagy kimaradt vagy nem is figyeltem mikor a tanár magyarázta XD meg még volt a II.Lajos is. zsigmond az magyar,cseh,római király és német-római császár volt. én is lettem volna pár napig király *elkezd ábrándozni*.


Roro

2012. ápr. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 442/1205 anonim ***** válasza:

Ahaaa! Látom, mi mindent tanultatok a suliban. :D:D


Egyébként, sokat gondolkoztam azon, hogy vajon az országok -mármint emberi alakban- hogyan / miként növekednek? Mert pl. Anglia és Franciao. együtt voltak gyerekként, és Franciao. nőtt meg hamarabb, mint Anglia. Talán ez azt jelenti, hogy hatalmat szerzett? Vagy pedig más országok elismerték őt? Amerika is gyorsan nőtt, akár egy macska :D

Az egyik részben is láthattunk Sealandet felnőttként. Lehetséges, hogy a felnőtté válása már az elismerés / elfogadás jele?

A Nordic5-nél elég nehezen tudom elképzelni, csak azt, hogy Izlandot ők nevelték fel, amikor rátaláltak, de biztos vagyok benne, hogy őket is valaki felnevelte, pl. Finnországot Lappföld. Egyszer láttam róla egy képet, hasonlított egy kicsit Finnországra, csak más volt az ábrázata, a haja.



inkredible

2012. ápr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 443/1205 anonim ***** válasza:

Ez... egy remek kérdés. :O


Szoni

2012. ápr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 444/1205 anonim ***** válasza:

Én nem szívesen lettem volna király, a vezetéshez nincs semmi tehetségem. xD


Igen, szerintem a növekedésben a hatalomszerzés is szerepet játszott. Gondolom a százéves háborúban nőttek fel.

A felnőtt Sealanden én kiakadtam. Egyszerűen nem tudom úgy elképzelni! De amúgy lehet az elismerés jele. Utána kéne néznem jobban Peternek, mert ígértem a sealandes ficemhez folytatást Lothloriennek.

Izlandot tuti ők nevelték fel. :) Hmm... hát Svédországot, Dániát és Norvégiát talán Skandinávia vagy már az elejétől fogva együtt voltak és egymást nevelgették (ezt most elképzeltem... xD) és teljesen magukra vagy egymásra voltak utalva. Esetleg egyszerű emberek vigyáztak rájuk. Egyszer találtam egy nagyon szép fanartot a kicsi Svédországról és az anyukájáról, de nem hiszem, hogy most így hirtelen meg tudnám találni.


(Csak így zárójelben... érdekelne benneteket egy Norvégia/Finnország fic? x'D)


Susie

2012. ápr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 445/1205 anonim ***** válasza:

Susie: engem érdekel a te ficed! Csak a lényeg, hogy jó legyen a sztorija! :D


Hogy Skandinávia nevelte volna fel mind az öt északi államot? Nem, nem hiszem, hiszen ők maguk skandinávok. És ha az európai országokat Európa nevelte volna fel, akkor már az elejétől fogva mutathatták volna Európa asszonyt. (Tudod, Európát görög hölgyként szokták ábrázolni egy bikával együtt.)


Csak azt nem értem, Susie, hogy miért kellett kiakadnod a felnőtt Sealanden. Nem maradhat örökké gyerek. xD



inkredible

2012. ápr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 446/1205 anonim ***** válasza:

Akkor tartom a másik elméletem, miszerint először magukra, majd egymásra voltak utalva~


Azon akadtam ki igazából, hogy úgy hirtelen hopp és felnőtt lett Sealand és nem is lett megmagyarázva. xD Mielőtt tudtam volna, hogy ő az, néztem is, hogy ki az a szép fiú. xD Nekem akkor is örökké gyerek marad. :D


Susie

2012. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 447/1205 anonim ***** válasza:

Nos, szerintem is úgy nőnek fel, meg gondolom mennyi részüket fedezték fel. Hát, szerintem nincs is külön Európa meg Ázsia meg Afrika. Hiszen Amerika is csak USA, meg ott van Kanada, ugye. Őket meg Anglia nevelte fel. Gondolom nevelték simán magukat.:D Vagy talán Róma nagyapus valamilyen szinten. Mint Itáliát. Vagy mivel kiskorukban úgyis megszállás alatt voltak, azok nevelték őket, akik alatt épp voltak. De tudom, hogy már kérdés volt, mégsem fér a fejembe: hogyan születik egy ország? Mert gondlom nem a földből nő ki. Vagy volt eredetileg kettő ország, és ők szaporodtak, aztán tovább, tovább... Vagy amikor kitalálták, hogy ez a terület egy ország, akkor hirtelen megjelentek, vagy mi? Vagy egyik nap felébredtek, és... meglepődtek, hogy ott vannak?


De Sealand mikor lesz ország? Mármint felnőtt, meg minden, de mégse fogadták el még... Miért?


Amúgy komolyan árulták az e-bayen Izlandot? XD Ja, és mikor jelenik meg a 4.?

2012. ápr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 448/1205 anonim ***** válasza:
Ja, Zsuzsi, igen, elolvasnám. De csak ha lesz benne féltékeny Svédország. Ugye leeeeesz?
2012. ápr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 449/1205 anonim ***** válasza:

Szerintem egy nap csak úgy felébredtek, de nem feltétlen tudták magukról, hogy országok. Amúgy ez a hogyan születnek az országok egy tök érdekes téma. :D Nem hiszem, hogy úgy születnének, mint az átlagemberek...


Nem nyilatkozom róla semmit, ha a bétám is olvashatónak találja, csak akkor publikálom. :D


Susie

2012. ápr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 450/1205 anonim ***** válasza:

Susie, én is elolvashatom~? :D


Amúgy... ez is egy remek kérdés. Engem is érdekelne, hogy lesz valakiből ország. :D Mi van, ha csak varázsütésre, hopp itt egy ország? xD *most Britannia-angyalra gondol, aki hadonászik a varázspálcával*

Vagy csak kijelölnek egy embert, és őt nevezik meg országnak. Ó... ohó, ezt pont egy doujinshiben olvastam. Vagyis az ellenkezőjét (Olaszország feladta magát, mint ország, hogy ember lehessen, házasodhasson, lehessenek gyerekei, meg unokái... meg minden. Elég szomorú, az első doujinshi ami könnyeket csalt a szemembe. :D)


Szoni

2012. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!