Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯
 421/1205 anonim ***** válasza:
100%

Kanfasztikus egy klipp, az bittos. :"D


Szoni

2012. márc. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 422/1205 anonim ***** válasza:

kanfasztikus? O.o XD Na, ezt se hallottam még így.:D

inkredible: Ja, igaz. Amúgy Finnie nem skandináv végülis, nem? Meg a nyelve nem is hasonlít a többiekéhez. A többieké fura, az övé még furább :P

A rettegő trió az északiakhoz képest... nos, nem egy szervezett. Tök mások, és mégis ők a balti trió. Fura, nem? Meg szegény Lettország tesót akar, és így nézi Litet és Észtországot, ők meg... Nos, nem preferálják ezt. Furi...

2012. márc. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 423/1205 anonim ***** válasza:

LOL XD

Jas:nem Finnie nem skandináv. Finnie nyelve inkább a miénkhez hasonul.

a balti trió na azok nagyon szervezetlen egy társaság!:D.szerintem nem fura.Lettország tesót akar....nah igen az érdekes egy esemény volt. szegénytől meg elfordultak >< furinak mindenki az a Hetaliaban szóval ezzel nem mondtál sokat:D


Roro

2012. márc. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 424/1205 anonim ***** válasza:
2012. márc. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 425/1205 anonim ***** válasza:

Roro: de, furi... miért nerm szervezettebbek jobban? nem akar leesni.


Jujj, jó vidi. Ti kinek a szövegét halljátok legjobban? Én Oroszországét és Itáliáét.

2012. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 426/1205 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=x2nXwO7jNPg&feature=related

tök jó, kár, hogy nem, tudok japánul. Valaki? .D

2012. márc. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 427/1205 anonim ***** válasza:

[link]


ez de cuki néz' má' xD

2012. márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 428/1205 anonim ***** válasza:

Látom, írtatok pár oldalt, míg én Ludwighonban töltöttem az időmet (ha valakit érdekel, akkor nézzen fel a devimre, széépen, laaaassan csurognak fel a képek. xD) :D


Igen, az ő kapcsolatuk tényleg nagyon szoros, mint egy összetartó nagy család. :D A finn egy finnugor nyelv, szóval őt csak befogadták, mondjuk a másik hivatalos nyelve meg a svéd, szóval... xD

A baltiak tényleg elég egy rendezetlen társaság. Mi a véleményetek a régi szovjet államokról? Végül is ők is olyanok, mint egy nagy család...


Ez az utolsó kép... beteg. xD


Susie

2012. márc. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 429/1205 anonim ***** válasza:

susie: jó kérdést tettél fel a volt szovjet államokról. Szerintem ők is majdnem úgy élnek együtt, mint egy család, csak nem tartják magukat családtagnak. Pedig Oroszország annyira szereti a testvéreit és bántja, hogy megromlott valamennyire a kapcsolatuk. Ezért piszkálja a Balti-államokat, mert csak úgy tudja levezetni a feszültségét. (+ a régi rossz emlékeit sem tudja elfeledtetni) De az érdekes, hogy olyan nyugodt tud lenni és tud mulatni a Szövetséges társain. Kolkolkol! xD


Számomra érdekes, hogy miért pont Ukrajna a nővér és Fehéroroszország a húg. Az északiaknál érthető a történelmi háttér miatt.



inkredible

2012. márc. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 430/1205 anonim ***** válasza:

Szerintem a szövetségesek vitáit úgy nézi, mint egy kis könnyed kabarét. :D

Kicsit sajnálom Oroszországot, hogy mindenki tart tőle. Amúgy tényleg mindig a baltiakon vezeti le a feszültséget...


Képzeljétek, Ludwigot nem találtam meg Németországban, viszont Tinót igen. *.*


Susie

2012. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!