Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯
 471/1205 anonim ***** válasza:

A tunikája nagyon tetszik. :D *a lila a kedvenc színe* És szerintem illik Norvégiához. xD


Az utolsó mondat nekem is fájt. És kinézem Dániából, hogy teljesíti a "kérést" xD Amúgy a linkelt oldalon lógtam vagy fél napot és mentegettem le a képeket, ahelyett hogy valami hasznosat csináltam volna. :')


Köszi a címet, Szoni, majd lehet, hogy valamikor megkeresem. :)


Ha szerencsénk van, akkor még ma felkerül az a NorFin, amit ígértem... :D


Susie

2012. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 472/1205 anonim ***** válasza:

Felkerült és megetethetitek velem érte Tino főztjét... xD

[link]

Itt a fanart hozzá: [link]


Susie

2012. ápr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 473/1205 anonim ***** válasza:
100%

Susie, meg találtam azt a doujinshit amit mondtál~ :D


Csinos. :D


Szoni

2012. ápr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 474/1205 anonim ***** válasza:

Egyébként, ti mit gondoltok az országok testvéri kapcsolatairól? Bármelyikről írhattok, akik az eszetekbe jutott. Olyanokról is írhattok, akik nem igazi testvérek.



inkredible

2012. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 475/1205 anonim ***** válasza:
100%

Anglia és Skócia jutott először eszembe. Ugyan ez nincs bent magában az igazi sorozatban, mégis imádom, ahogy a rajongók megrajzolják őket. (Vagy lehet, hogy inkább azt, ahogy Skócia szadizza a kisöccsét?)

Másodiknak viszont Porosz és pici Németország ugrott be - akiket viszont fanatikusan szeretek. :) Kedvelem, ahogy Poroszt ábrázolják, de... valahogy mégis a gondoskodó oldalát preferálom ezen a téren. ^^

Aztán harmadiknak Anglia és Amerika... már ha őket lehet őket a 'testvér kategóriába' sorolni. Ennivalóak.


Ezenkívül nagy kedvenceim még az ikrek és Dánia-Svédország 'testvérisége'. :D



Szoni

2012. ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 476/1205 anonim ***** válasza:
* egy 'őkettel' kevesebb, bocsánat
2012. ápr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 477/1205 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy megtaláltad. :D


Gilbertben egyedül azt az oldalát bírom, amelyik gondoskodik a kicsi Németországról.


Gondolom nem lepődtök meg, ha én a skandinávokról írok. :D Ők olyan igazi, összetartó család, akik sokat piszkálják egymást, de attól még szeretik egymást~ Finnországot pedig befogadták. :)


Ami még úgy eszembe jutott, az Fehéroroszország és Oroszország. Eleinte kicsit vicces, hogy mennyire rajong a bátyjáért Natalia, de valahol szomorú is, hogy viszonzatlan a szerelme (az meg groteszk, hogy a testvérével akar összeházasodni).


Susie

2012. ápr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 478/1205 anonim ***** válasza:
100%

Off

olvasgattam neten és véletlenül ezttalál ta,



"War movies around the world"


Japanese War Movies

Wistfully express the tragedy of war.


Chinese War Movies

Nothing but people being picked on horribly.


English War Movies

You feel like it's just showing a timeline of events on film


French War Movies

Nothing but scenes in gorgeous settings with dialogue

like poetry and lovely background music.

However, the presentation is so surreal I can't understand it.


American War Movies

They are fighting the Russians when suddenly aliens attack,

so then they band together with the Russians to exterminate the aliens.


Italian War Movies

Go to Germany, do it with a German girl.

Go to fight in Greece, do it with a Greek girl.

Go to fight in Russia, do it with a Russian girl.


- LOL a mangka írta sajátmga XDDXDxdDxdcXD

2012. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 479/1205 anonim ***** válasza:

"American War Movies

They are fighting the Russians when suddenly aliens attack,

so then they band together with the Russians to exterminate the aliens. " Földönkívüliek... Jellemző xDD


Susie

2012. ápr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 480/1205 anonim ***** válasza:

Érdekes válaszok érkeztek a kérdésemre. :D

Nem is lepődtem meg, hogy Susie a skandinávokban is a testvéri kapcsolatot látja. Ez valóban így van. Norvégia és Izland a rideg természetük ellenére nagyon fontosnak érzik egymást. Talán az ő testvéri kapcsolatuk sokkal szorosabb, mint más országoknak.

Svédo. és Ladónia: nem tudom, mennyire vannak jóban, de az tuti, hogy Svédo. nagyon elkényeztette őt, és ennek köszönthetően Ladónia nagyon hisztis tud lenni, és ennek erejével győzi le a bátyját. xD

Oroszország és lánytesói: Azt szeretem benne, hogy Oroszo. mennyire szereti őket és bántja, hogy másképp alakult ki a kapcsolatuk. Ukrajna elszakadt tőle, Fehéroroszo. meg eggyé akar válni vele.

Anglia és testvérei: igaz, hogy Írországot és Skóciát még nem mutatták, de tudjuk, hogy utálják egymást és piszkálták Angliát, ami nagyon megviselte őt. Talán ez az oka, hogy nem helyes úton nevelte meg Amerikát, Sealandet meg elhanyagolta, aki emiatt nagyon haragszik rá.

Olaszok: Veneziano szereti a bátyját, de Romano is, csak nem mutatja ki, de meglátszik rajta, hogy haragszik Németo.-ra, mert úgy érzi, rossz hatással van az öccsére. Szóval, csak védeni akarja őt.

Németo. és Poroszo.: Elég érdekes testvérek, mert Poroszo. imádja bosszantani az öccsét, Németo. meg hidegen tűri :D

Hollandia és Belgium: Belgium nagyon tiszteli a bátyját, de Hollandia... az meg olyan morcos. Van öccsük is, Luxemburg, de nem tudni róla sokat.



inkredible

2012. ápr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!