Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... ❯❯
 511/1205 anonim ***** válasza:

"And how can be Russia too sexy? "


EZT tényleg meg akarod kérdezni tőle? xD


inkredible

2012. ápr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 512/1205 anonim ***** válasza:

'macskás, szeretlek. *könnyesre röhögte magát*


Szoni

2012. ápr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 513/1205 anonim ***** válasza:
Miről szól a RomaHeta meg a HetaHazard? ._. Ezek is valami vérben tocsogó, tragédiával megfűszerezett rpg-k, mint a drága jó HetaOni? :D
2012. ápr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 514/1205 anonim ***** válasza:

Szoni: Jasnak hívnak ááám, csak egy ideje lusta vagyok kiírni, mivel megjelentettem a nevem, és ugye ebből már mindenki tudja, hogy ez ki.


amúgy simán megkérdezném, inkredible! :D na, mi az e-mal címe? vki nem tudja?


HetaOnit amúgy játszani is lehet? van angol kiadása?


RomaHeta nevéből adódóan (gondolom én) Római birodalmas lehet. mondjuk mindenki chibi, tök édi, ilyenek. a hazard veszélyt, kockázatot jelent, gondolom ez olyasmi lehet, mint az Oni. de mittomén.:D

2012. ápr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 515/1205 anonim ***** válasza:

Jah, oké. O.o :)


Szoni

2012. ápr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 516/1205 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy ilyen mindig ilyen későn reagálok, csak el vagyok havazva.


*elképzelte, hogyan udvarolna Svédország hetaliás stílusban és elkezd röhögni* Amúgy én is pont ezt szeretem benne, hogy olyan visszafogott és nem erőltet rá semmit Finnországra.

Francist nem is tudom meztelenkedés nélkül elképzelni. :P

Szerintem Sealand tudja, vagy legalábbis annyit biztosan, hogy Finnországot szereti. Ha szerelmes az ember, meglátszik rajta. :D

Én továbbra is úgy gondolom, hogy az országoknak nem lehet normális embertől származó gyerekük, de ez az én véleményem. :)


Szerintem egy pasi nem fog neked válaszolni arra, hogy miért olyan szexi Oroszország... xDD

Biztos lehet neki írni valahol, gondolom azért csak fogadja azt a sok rajongólevelet. :D


Susie

2012. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 517/1205 anonim ***** válasza:

igen, meg asszem amikor írta vmelyik karácsonyi történetet, akkor is ilyen levelek voltak, pl h jó lenne látni meztelenül látni Japáőnt. Vagy ilyenek.:D Franciaországos volt. imááádtam azt a részt.:D


Amúgy valószínű,hogy Sealand tudja, igen. De nem zavarja, hisz megszokta.:)

2012. ápr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 518/1205 anonim ***** válasza:

Ahogy látom, még mindig ennél a témánál tartunk xD

Nekem megfordult a fejemben, hogy a Hetaliában azért ők az országok, mert különleges képességgel rendelkeznek? Lehet, hogy hülyén hangzik, de másnál (országok népei) nem tapasztaltam.

1. "halhatatlanok": képesek évszázadokon át élni, ameddig a nép fennmarad; és képesek megőrizni fiatalos külsejüket. Gondolom, a feltámadásra is képesek,akárcsak Lengyelország.

2. különleges képességek pl. a csatában:

-Magyarország 100.000 katona mellett ki tudta ütni a porosz hadsereget Ausztria legnagyobb meglepetésére xD (LOL, az a jelenet...!)

-Olaszország menekülésben nagyon gyors tud lenni, hogy mások nem érik utol

-Finnországról ezt írták: "ha tűz van,óriási erőket képes mozgósítani", ezenkívül extra erővel rendelkezik - igaz, ezt csak a fanartokban láttam. Aki ezt kitalálta, nagyon jól ismerheti az országot (?)

-Dánia az irdatlan és nehéz viking fejszéjét is kiválóan használja

-Japán földrengést tud idézni. "Bosszúságom végső fegyvere" - ahogy ezt mondta a specialban

-Sealandnek vasökle van

-Franciaország karácsony napján is használt valami erőt

-Oroszország Tél Tábornokot használja a csatában, de csak olyan országok ellen hatásos, akik nem bírják a kegyetlen hideget. Emellett képes átkot szórni vagy megtörni azokat (lásd: Busby széke)

-Anglia mágiát használ

-Norvégia trollokat használ fel

-Izland képes megbetegedni, ha kitör a vulkán a hazájában

-Amerika hősködik xD



Fhúúúhaaa, olyan sok van,hogy tök fölösleges lenne leírni mindent xD



inkredible

2012. ápr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 519/1205 anonim ***** válasza:

inkredible: na igen. és amerika is hogy elhúzott már egy hatalmas kocsit. azért kezdett anglia edzeni(vagyis azért hagyta abba :)). plusz a filmben mekkorát ugrik már a végén Sealand? és túléltek egy hatalmas esést is, és nem tartom valószínűleg, hogy vízbe estek.:)


meg... hát a vokk.:) sztem az is elmegy különleges képességnek, nem?


amúgy feltevés: norvégiának és angliának is van mágikus képessége és látnak nem evilági lényeket, nem? akkor románia és egyiptom is lát?

2012. ápr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 520/1205 anonim ***** válasza:

Romániához inkánn nem szólok semmit, viszont úgy hiszem, igen, Egyiptom is lát 'fura' dolgokat. :)


Szoni

2012. ápr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!