Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯
 561/1205 anonim ***** válasza:

Dánia kimaradt, ehh -.-''... bocsi

Dánia: sör... nem veszélyes... amerikával megmérkőzhetnétnek, elnézném :)

2012. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 562/1205 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaaj, ismerem ezt a képet. xD Miért nem Finnie van Ivan ellen? xD Akkor még lenne is esélye a győzelemre... Francis szerintem túl lehengerlő lenne és letetetné vele a fegyvert. :') Finnie aztán meg menni segíteni kedves nyugati szomszédján. :D Egy svéd-orosz összecsapás nem az előbbi javára dőlne el...


Az Anglia vs. Norvégia csatát Nor nyerné meg szerintem, mert a trollok erősebbek, mint Anglia kis lényei (ő is mondta egyszer).


Én a skandinávoknak szurkolok. :D (Esetleg Finnie meghívja a szövetségeseket ebédre és ezzel mindenkit kiüt.)


Susie

2012. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 563/1205 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha Finnie vs. Ivan lenne, Ivan nyerne.:)

Svéd/orosz: igen, tuti orosz győzelem. mármint... Sve elég jól meg tud futamodni...

Hát, ha viszont Finnie csinál egy kaját, és megeteti szerencsétlenekkel... Akkor már el is dőlt. >.< XD

2012. máj. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 564/1205 anonim ***** válasza:
100%

Azért én ebben a végeredményben nem lennék olyan biztos... xD Hallottál már a téli háborúról és az azt követő folytatólagos háborúról? Finnie elég szépen szétrúgta Ivanka fenekét, hogy finoman fogalmazzak... :P (A szovjetek nagyon alábecsülték a finneket, azt hitték, hogy kb két hét alatt elfoglalják az országot, de végül csak határmódosításokra került sor.)

És persze ne feledjük, hogy Tino védte meg a "férjét". ;)

Szóval nem szabad alábecsülni Finnországot~


*Susie törióráját hallották*

2012. máj. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 565/1205 anonim ***** válasza:
Zsuzsi: épp most tartunk a német egységnél, meg Amerikánál, szval nem.:) Illetve azóta Ivan már nem fogja alábecsülni Finnie-t. :) Tehát ő fog győzni.
2012. máj. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 566/1205 anonim ***** válasza:

Susie-nak igaza volt a téli háborúval kapcsolatban. Mint korábban említettem, hogy a finnek kiváló mesterlövészek voltak.

Azt is szeretem a finnekben, hogy NEM tagadják a nyelvrokonságunkat :D


egyébként nem tudom, hogy láttátok-e már a Hetalia MMD-s videókat, mint pl ezeket:


http://www.youtube.com/watch?v=XWmtELn_520


http://www.youtube.com/watch?v=KTxI_6plR64



inkredible

2012. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 567/1205 anonim ***** válasza:

húúúha, nem, ezt még nem.:D és a matryoshkásakat? pl. ez: http://www.youtube.com/watch?v=tOW5Gg7GvTo&feature=related

meg ehhez hasonlók. :D én speciel ezeket nagyon bírooom.:D

2012. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 568/1205 anonim ***** válasza:

Látom, ki akar halni a téma... a negyedik kötet meg sehol... Na, akkor belinkelek egy élethű rajzokkal teli oldalt. Főleg Kanadával van tele, mert a rajzoló kanadai :D


[link]


Kíváncsi vagyok, ti mit gondoltok erről.



inkredible

2012. máj. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 569/1205 anonim ***** válasza:

húha, nagyon király igazán tehetséges, nagyon jó rajzok. nekem főleg a seychelleses és az erzsis rajzok tetszenek.:) nem néztem végig, de nem láttam ivanosat, sajnos. eg láttam, hogy nem vette ilyen kiscetlikbe(témákba, na, vagy mi az), ami szerintem király lenne, így rá lehetne keresni.


tud vki magyar doujinshit mondani? esetleg linkkel?

2012. máj. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 570/1205 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon szépek ezek a rajzok~ :)


Nézitek az Eurovíziót? :) Finnie nem jutott tovább (nem tudják a döntőben nekik adni a svédek a 12 pontjukat... x'D). :( Az összes többi északi pedig igen. Szlovéniát sajnáltam még nagyon, az ő számuk is nagyon szép volt.


Susie

2012. máj. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!