Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... ❯❯
 571/1205 anonim ***** válasza:
Zsuzsi: nem néztem végig... Szlovénia nem jutott tovább? Ajj, ő nekem tetszett [vagy az Szlovákia volt? hm...] amúgy csak fél füllel halgattam, mivel mennem kellett aludni.
2012. máj. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 572/1205 anonim ***** válasza:

Szerintem az idei dalfeszt elég... oké, kiállhatatlanul pocsék. :) Kár érte, pedig /annyira/ vártam.

Én ugyan nézem, közben szenvedek, de nézem. Talán, esetleg, ha mázlink van, a magyar esélyes lehet a TOP10re.

Legalábbis /nagyon/ szurkolok, hogy leelőzzük az osztrákokat, oroszokat meg még jó párat.


Szoni

2012. máj. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 573/1205 anonim ***** válasza:
amúgy, Szoni, igazad van. Mármint azok a dalok, amiket tegnap hallgattam, fele olyan jók se voltak, mint a tavalyi elődöntőben(néztem videókat).
2012. máj. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 574/1205 anonim ***** válasza:

nahát, ki nézte az ESC-et? Tetszett? nem?


Nekem nem, bár az oroszok másodikak lettek.:) Mi meg csak 24-ek. Nagyon tetszettek a pontozások, ahogy az ország-ország közti barátságokat láttuk.:) Nagyon vicces volt Hetalia-szempontból. :) Viszont Finnie nem adott nekünk pontot:(

2012. máj. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 575/1205 anonim ***** válasza:

Én alapjából véve /dühöngtem/. xD Rosszabbul végeztünk, mint múltkor - viszont vigasztalt a tudat, hogy az angolok még sz'rabb helyezést kaptak.

Hm... jah, másrészről azonban sikítottam, dőltem a röhögéstől 'Heta-szempontból'. (de még így is volt bennem keserűség Ausztria iránt) :'D


Szoni

2012. máj. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 576/1205 anonim ***** válasza:
basszus! én itt lazán nézegetek a neten, erre: http://www.youtube.com/watch?v=Y68wK1AQ1IE&feature=watch_res.. XD
2012. máj. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 577/1205 anonim ***** válasza:

*megszakad a röhögéstől*

Meg higgyem is el, hogy te kis ártatlan, /ezt/ véletlenül találtad? x"D

2012. máj. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 578/1205 anonim ***** válasza:

Nekem a győztes szempontjából jobban tetszett, mint a tavalyi (jó, nem a svéd szám volt a kedvencem, de Izlandnak esélye sem volt angolul, ez már a pontosztás elején látszott, Finnország és Szlovénia pedig be sem jutott a döntőbe). Az oroszok második helyéről megvan a véleményem, deviantarton írtam is róla. Jó, cukik voltak, de ez nem egy cukisági verseny... az, hogy Magyarország olyan hátul végzett, nem nagy csoda; egyszer vehetnénk rá a bátorságot, hogy magyarul énekeljünk. Nem értem, miért énekel mindenki angolul, mikor ez a verseny a kultúrák találkozásáról szól. :) (Igen, én nem szerettem a magyar számot - jó, valahol nyilván szurkoltam neki, mert itt lakom, de azt se annyira bántam volna, ha nem jutunk be a döntőbe.)

A pontozásról: ez minden évben így szokott lenni. xD Mondjuk ott elkezdtem szakadni a röhögéstől, amikor a dánok megint a legkedvesebb barátjuknak nevezték a svédeket... xD Finnie-éknek valószínűleg most nem tetszett annyira a dalunk, hát ez van. :) Nekem amúgy az ő pontosztója volt a kedvencem. :D Mindenki beloved, cute, hot és pretty volt neki... xD

Azért is örülök, hogy Svédország nyert, mert ők tuti jó műsort csinálnak jövőre. :) Márciusban néztem a Melodienfestivalt és az is nagyon jó volt.

Az azeri műsorvezetés az előző évi némethez képest nagyon sótlan és unalmas volt, a poénjaik nekem erőltetettnek hatottak.



Susie

2012. máj. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 579/1205 anonim ***** válasza:

Ja, és csak három fogadást vesztettem el, mert nem jutottak a finnek a döntőbe... xDD ( = írnom kell egy rakat egypercest xD)


Susie

2012. máj. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 580/1205 anonim ***** válasza:

Te fent vagy dA-n?


No hát, eléggé egy véleményen vagyunk. ^^

Hol sírtam, hogy szakadtam a röhögéstől. :D De még mindig fújok Ausztriára.


Szoni

2012. máj. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!