Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... ❯❯
 591/1205 anonim ***** válasza:
nem tudok róla, sajnos. hé, amúgy ki írta ki ezt a kérdést? kár, hogy ő nincs itt.
2012. jún. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 592/1205 anonim ***** válasza:

:D Bíp, bíp!


Sz.

2012. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 593/1205 anonim ***** válasza:

elkezdtem csinálni egy hetás videót.az első lesz. ^J^


Kicsit depis, vagyis nemtudom, de a zene nagyon jó, lefordítottam magyarra, bár kicsit unmagyaros. :)

2012. jún. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 594/1205 anonim ***** válasza:

Hol van? :D Belinkelnéd? Kíváncsi vagyok ráááááá!



inkredible

2012. jún. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 595/1205 anonim ***** válasza:

Én is szívesen megnézném. :)


Szoni

2012. jún. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 596/1205 anonim ***** válasza:
á,még nincs kész. :) most időzítek, aztán szöveg animációóóók. meg simítások. huhh, nem épp a legjobb a movie maker. :S de legalább magyar. ^^
2012. jún. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 597/1205 anonim ***** válasza:

Na, nem olvastam végig ezt a rengetek oldal hülyülést, mert 2-nél elfáradtam XD

Naruto-kun frissként kiírt egy oldalt, ahová az animefanok töltenek fel rajzokat. Hát mivel én is művész vagyok persze hogy megnéztem. Egyből szabadkézi rajzok... ÉS EGY CSOMÓ ANGLIA *-* Ezután muszáj volt megnézni a Hetáliát (valójában még van hátra pár rész, de nemsoká végzek XD )

SZERETLEK ANGLIA! ÉS TÉGED IS PASTAAAAA!

Miért szeretem? Vicces és mindenki cuki + törióra viccesen (megismertem Shelandot) ^^ XD ÉS! Most, hogy megismertem Angliát már nem Deidara-senpai az anime szerelmem. ( Így hát Angliát csak brekicicával vagyok hajlandó elképzelni XD heh, majd elmúlik)

Hungary-chan XD Neee.... tökéletesen képviseli az országot. Bár, egyedüli nőstény.... Nem is értem hogy nem csurog utána mindenki nyála *-*

Jó késő van, szóval megyek aludni és nem folytatom... De talán majd máskor.

Japán és Görögország Kawaii~

VODKAA

(vegyél el... vegyél el... ~ *boing boing*)


brekicica voltam XD

2012. jún. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 598/1205 anonim ***** válasza:

na, szia, brekicica. :D Én Jas vagyok. :) Hűha, látom, firss hús vagy, még boldog, ugrándozó, nem rontottak meg a doujinshik. :P Pár korrigálás: Sealans, nem Sheland. ;) És nem Erzsi ám az egyetlen lány. Belgium, Oroszország tesói(Belarusz és Ukrajna), Finnország XD, Liechtenstein, Belgium, Wy, Tajvan, ööööö... Monaco, Seychelle-szigetek, meg asszem pár környékünkbeli ország is lány, csak nem szerepeltek eddig a mangában. :3 Illetve ott a nyotalia, ahol minden ország neme megváltozik. Aztááán... Olvasd majd el a mangát, nagyon jó! :D Eddig csak 3 kötet van, szarakodnak a negyedikkel... anglia? :D érdekes... :D a mentanyulát én is bírom. de inkább oroszország! :D van kedvenc párosod esetleg? PruHun vagy AusHun? FrUk vagy UsUk? RusFin vagy SuFin?


Hun laksz? Ugye vasmegye, ugye vasmegye!!!! lééécci.


Jas

2012. jún. 28. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 599/1205 anonim ***** válasza:

Te aztán korai csirke vagy, Jas. xD B'szki, én akartam elsőnek visszaírni. És külöben is... mi az, hogy rögtön ilyen kérdésekkel támadod? :'D

Ettől eltekintve... üdv köreinkben, Breki. A doujinshikben sincs semmi rossz ám, ha pedig szeretnéd, mutatok neked 1-2...3-4 fájdalmasan gyönyörűséges djt, amitől garantáltan a földalá olvadsz. :DDD Feltéve pesrze... ha a yaoista vadállatizmus bármely apró jelét mutatod. Különben nem. Másom nincs. :'O :DD


(asdasdasd mondd, hogy /vazs megyei/ vagy wrtgwrtgvr) :D


Szoni

2012. jún. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 600/1205 anonim ***** válasza:
hehe. :D fél ötkor keltem. :P és miért ne, legalább megnézhetjük, hogy beijed-e és elmenekül, vagy itt marad. :P
2012. jún. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!