Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯
 491/1205 anonim ***** válasza:
nektek mejik nyelv tetszik a legjobban dán svéd norvég izlandi és észtz közül?? nekem az észtországi! :))))
2012. ápr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 492/1205 anonim ***** válasza:
nekem is az észt. meg még az izlandi.:)
2012. ápr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 493/1205 anonim ***** válasza:

Attól tartok, hogy a serpenyő vs. csap csatában Ivan nyerne. :/ Szívesen megnézném Erzsit Tinóval együtt (esetleg Észtország is beszállhatna harmadiknak, ha már finnugorok. :D tarthatnának valami nyelvtudományi találkozót~) és egy lengyel-magyar rész is jó lenne~

Én már azt várom, hogy mikor fog Finnie és Ivan együtt szerepelni.


Nehéz a választás, mert mindegyik tetszik. xD De talán az izlandit szeretem a legjobban ezek közül - megőrizte az ősi formáját, és ezért nagyon különleges és misztikus a hangzása. :) Ha dánt hallok, akkor eleinte azt hallucinálom, hogy német, de amikor nem értek semmit, akkor rájövök, hogy nem az (ez főleg a daloknál van így, az élő beszéd az azért már más). xD A svédet is szeretem~ Meg a finnt és az oroszt is. :D


Susie

2012. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 494/1205 anonim ***** válasza:
100%

Én őszintén bevallom, bármily' ciki is, eddig csak észtet és finnt ismerem. Legalábbis ezeket hallottam már. :) És mindkettő tetszett...


Szoni

2012. ápr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 495/1205 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik a / az:

-orosz: nagyon viccesnek találom a kiejtését

-északi nyelvek: a finn nagyon furcsa, viszont mókás, a svéd / norvég meg érdekes, a dán meg a svédek számára vicces, az izlandi tényleg szép

-francia: csak úgy xD


inkredible

2012. ápr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 496/1205 anonim ***** válasza:
úgy összességében nekem az orosz és a lengyel is tetszik. olyan furi mind2.:D na meg az angol, mivel azt tanulok. meg a némettel sincs semmi bajom, azt is tanulok. :9 a francia is jó, nagyon kemény a kiejtés.:D illetve a japán, de az inkább az egzotikussága miatt.
2012. ápr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 497/1205 anonim ***** válasza:
NA JÓ! Valaki mondja el, hogy mi lesz a négyben, lécci!!! akár angolul is belökheti, németül, majd max szótárazok! Bitte.
2012. ápr. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 498/1205 anonim ***** válasza:

Milyen négyben??


Amúgy, filozofáltatok már azon, hogy mi van, ha egy ország belezúg egy...emberbe? *Olaszról jutott eszébe* Persze nem valószínű, csak pofáncsapott a gondolat vele kapcsolatban. :) A Ti véleményetek szerint ha ez előfordulhatna, mindenféle drámai és romantikus fordulat nélkül, mi lenne? Vagy van itt valaki aki már tovább is gondolta ezt? xD


Szoni

2012. ápr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 499/1205 anonim ***** válasza:

Szoni: hát a negyedik kötetben! mi másban.


Nos, lehetne sok gyerek.,:D de nem valószínű, ogy lennének kisországok, pl. Róma nagyapus is volt párezer nővel, és mégse lettek kisországok. ILLETVE! lehet, hogy lettek. végülis miért ne lehetnének? most legalább tudjuk, hogy honnan vannak az országok. csak a tövet kellene megkeresni... nem vagyok biológus, de végülis nem lehet olyan nagy különbség a genetikai állományunkéban, nem? csak ők amolyan feljavított változatok, végülis, nem? :) :D

2012. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 500/1205 anonim ***** válasza:
úúú, fanfic ötlet: lehetne írni egy ilyen drámát vagy valamit, ami ezen alapszik. vajon tényleg övé lenne a gyerek? mondjuk lehetne Finnországé! nem is, Sve gyereke legyen! vagy Ivan.:D Vagy mittomén. :) Zsuzsi, Roro, valaki?
2012. ápr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!