Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gáz ha nem vagyok hajlandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem vagyok hajlandó óvszert húzni?

Figyelt kérdés
Olyan mint zokniba lábat mosni, kényelmetlen, meg korulményes,időigényes csak a baj van vele, ezért a csillagokat lehazudtam h allergias vagyok rá, baratnom szerint van allergia mentes lát ex nélkül is, de mondom alapbol az ovszerre vagyok allergias no szerencsére elhitte, de ma azt mondta hogy fel h minden szex után felni kell h vajon terhes lesz e nem érti meg h tudom iranyitani :P nem volt baj csak s hormonok miatt aggódik. Mondtam szedjen gátló tabit ő de azt ő nem gumit meg én sem bnoje azt mondta gaz vagyok . Hogy győzhetnek meg bnom h szedjen tabit vagy fogadjon így el ahogy vagyok bizzon vennem nagy rutinom van már ebbe

#Gumi, óvszer, védekezés szex, gátló, vibrátor, suna lány jó segg
2021. jún. 2. 15:49
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/159 anonim ***** válasza:
100%
#79 egy szóval nem mondtam hogy nem írja fel a fogamzásgátló tablettát, hanem azt hogy nem nem támogatja a szedését és meg van róla a véleménye.
2021. jún. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/159 anonim ***** válasza:
28%
"hanem azt hogy nem nem támogatja a szedését és meg van róla a véleménye." - szóval úgy van vele, mint én (vagy a Kérdező) az óvszerrel... nem támogatjuk a használatát, és meg van róla a véleményünk:)))
2021. jún. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/159 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező, (#77 "az úgy korrekt :D") hagyd el, még valamelyik bionom agyament kitalálja, hogy a párom fogamzásgátlójától kaptam én sztrókot:) - tudod, ha valamit démonizálni kell, akkor mit sem számít a józan ész.
2021. jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/159 anonim ***** válasza:
98%
Jó vicces lett már ez a kérdés. Túl van tárgyalva,a kérdező meg láthatóan élvezi,hogy pörög,mert folyton aktív mindenkinek. Hagyni kéne a kérdezőt békén,tabit szedettetne a barátnőjével. Ha rá tudja venni hát vegye,pont. Mekkora ügy,hát szedje a lány, max ha rosszul lesz tőle leállnak és újra óvszer vagy nem óvszer, who cares. Mar bocsánat de mi közünk itt nekünk,hol fáj a kommentelőknek,ha lesz majd valami baja a lánynak? Nőként persze kissé dühítő de hát láthatóan a barátját érdekli legkevésbé,akkor minek törik itt magukat egyesek..
2021. jún. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/159 anonim ***** válasza:
70%
" Nőként persze kissé dühítő de hát láthatóan a barátját érdekli legkevésbé,akkor minek törik itt magukat egyesek.." - hát kérlek, mert "elveik vannak"... és pont ezért tolerálják nehezen, hogy a férfiak egy részének is elvei vannak...
2021. jún. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/159 anonim ***** válasza:
82%
A kérdező nárcizmusát és önzőségét nem keverném az elvekkel,de mindenki úgy látja,ahogy neki tetszik.Az ő bajuk. Sok ilyen mászkál még, csak nem mindenki jön fel gyakorira ezzel.
2021. jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/159 A kérdező kommentje:

83 Na ja 😂 Furcsák az emberek, a fogamzásgátló meg, olyan, hogy mindent rá lehet fogni :D Azt híresztelik milyen rossz, mikozben a válaszolók nagyrésze is szedi :D


84 A munkám engedi, hogy aktív legyek, szívesen fogadom a kommenteket, amennyiben szuksegesnek érzem reagalok rá, bár neked sem, ahogy senkinek nem tartozok magyarázattal, neked sem kötelező ide írnod. :)

Mindegy, hogy ki mit irt, nagyon örülök, hogy ennyi véleményt, érvet olvashattam.

Az lehet, hogy nem értünk egyet, de hála a sok kommentnek, ahol mindenki a maga verzióját, tapasztalatait írta, most érzem, hogy bizony jó közösség ez a GYIK. :)

2021. jún. 4. 17:56
 88/159 anonim ***** válasza:
53%
Én most úgy is fogamzásgátlót szedek, hogy nem élek kapcsolatban. Számomra van néhány jó hatása + ha lesz valakim, akkor nyugodtan belém élvezhet
2021. jún. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/159 A kérdező kommentje:
Ennyi így gondolkodik egy normalis lány ❤️
2021. jún. 4. 18:19
 90/159 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező (#89) én is így gondolom...
2021. jún. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!