Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gáz ha nem vagyok hajlandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem vagyok hajlandó óvszert húzni?

Figyelt kérdés
Olyan mint zokniba lábat mosni, kényelmetlen, meg korulményes,időigényes csak a baj van vele, ezért a csillagokat lehazudtam h allergias vagyok rá, baratnom szerint van allergia mentes lát ex nélkül is, de mondom alapbol az ovszerre vagyok allergias no szerencsére elhitte, de ma azt mondta hogy fel h minden szex után felni kell h vajon terhes lesz e nem érti meg h tudom iranyitani :P nem volt baj csak s hormonok miatt aggódik. Mondtam szedjen gátló tabit ő de azt ő nem gumit meg én sem bnoje azt mondta gaz vagyok . Hogy győzhetnek meg bnom h szedjen tabit vagy fogadjon így el ahogy vagyok bizzon vennem nagy rutinom van már ebbe

#Gumi, óvszer, védekezés szex, gátló, vibrátor, suna lány jó segg
2021. jún. 2. 15:49
 111/159 anonim ***** válasza:
87%

Nem lesz itt megállás,amíg megy az egymásra licit. Van két (vagy több?) tábor,megoszlanak a vélemények,de nem fogja egyik se a másikat meggyőzni a saját igazáról, csupán itt maradnak a hosszú vélemények,amiket érdekes olvasni, de ennyi..aki komolyan tájékozódni akar a témában, az nem ide jön valószínüleg névtelen emberek véleményét böngészni (és jól is teszi).

Nem biztos, hogy ténylegesen csak 20% bírná a fogamzásgátlót, ahogy az sem, hogy bizony senkinek nem okozna semmilyen mellékhatást(lásd: valóban nagyon-nagyon szerencsés ismerősök lehettek azok). Akinek mellékhatást okoz, azt nem fogja vígasztalni,hogy de egyébként annyi nőnek semmi baja. Ez hasonló,mint az esemény utáni, ha nem működött,akkor nem fogja vígasztalni az illetőt,hogy amúgy a többség megúszta. Egymást lehet cáfolgatni naphosszig. Egy jó,kompetens szakember felkeresése,aki többet tud mondani és személytől függően a kivizsgálást követően az egészségi állapotnak megfelelő védekezési módszert tudja ajánlani még mindig célravezetőbb. Ajánlani tud,nem eldönteni! Ez mindenkinek a saját feladata! Véleménye mindenkinek lehet és legyen is, de ne legyen a gyik az önjelőlt termékenység- és védekezésszakértők, nőgyógyászok, valamint a mentálhigiénés szakemberek és szexuálpszichológusok melegágya.

2021. jún. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/159 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereted az óvszert. Értem, van ilyen. Csakhogy terhes nem te lehetsz..a megszakítással eddig szerencséd volt, de sajnos az nem garancia. Ebbe bele lehet kötni, de nekem lett testvérem megszakítással, nem várták a szüleim. Nem tudod beleképzelni magad a barátnőd helyébe, ez valós félelem. Nem csak annyi, hogy kifizeted, amit kell és akkor meg van oldva a probléma. És nem eröltetheted rá, hogy szedjen gyógyszert. Ő ráderöltetheti az óvszert? Miért lennél te több? Őt elküldeni azért pszichológushoz, mert nem akar terhességet, abortuszt, hormonkezelést.. A szavaidból az jön le, hogy megérdemelte a megcsalást, régebben ott akartad hagyni, hülye stb. Ha nem sikerül megbeszélni és nem is szereted, talán jobb volna elválni. Mert folyamatos feszültség van köztetek.
2021. jún. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/159 anonim ***** válasza:
69%

Egyetértek az előttem szólóval. Mivel lennél te több, mint ő?

Neked nem tetszik az óvszer,így ráerőltetheted a barátnődre? Ő nem szeretné hormonokkal tömni magát, de ő nem erőltetheti rád az óvszert? Egy jól működő kapcsolatban amúgy sem viselkednek így egymással és ezt korrekten,éretten meg tudják beszélni.

Külön nagy bravó, hogy csak akkor húzol óvszert, mikor a barátnőd mensizik,mert hát nehogymár véres legyen a farkad. A farkadat is többre tartod, mint a párodat. Mondjuk annyi pozitiv,hogy olyankor legalább felhúzod és megkíméled szegényt az idegeskedéstől. Kettős mérce,és azt hiszed csak te számítasz. Bár tudná és olvasná,hogy hogyan beszéltél róla, milyen jelzőkkel illetted és hazudtál neki.

Az “amúgy nagyjából szeretem meg minden, de alkalmanként megcsalom random ribikkel,mert hát mekkora király vagyok,most élem ki magam” féle hasonló szavakkal leírt vallomásod különösen tetszene neki.

Lehetséges kompromisszum,ha szakítanátok. Ő kereshetne egy rendesebb,érettebb párt magának, te meg még jobban kiélhetnéd magad alkalmi lányokkal,hiszen elmondásod alapján te ebben az életszakaszban vagy még.

2021. jún. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/159 Lazy Lover ***** válasza:
85%
Jó nagy vita lett 😆 szerintem mindenki szuvenir joga eldönteni hogy hogy sexel
2021. jún. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/159 anonim ***** válasza:
95%
A szuvenír az ajándéktárgy, a szuverén a szabad,független. Ettől eltekintve még igazad van,mindenkinek saját joga eldönteni mit csinál,hogyan,milyen formában, és ez egy kapcsolatban is ugyanígy érvényes,ezért robbant ekkorát a kérdés.
2021. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/159 anonim ***** válasza:
100%
"És nem eröltetheted rá, hogy szedjen gyógyszert. Ő ráderöltetheti az óvszert? Miért lennél te több?" - ezzel csak egy a baj, a GyK ebben a témában is dúló kettős mérce... a valóságban ugye úgy néz ki, hogy ha egy férfi szakít azért, mert a párja ki sem hajlandó próbálni a fogamzásgátlót, akkor az egyből főgonosszá lesz felkenve... amíg ha egy nő szakít, mert egy férfi - akár próbálkozások után - nem kér a nyomorult óvszerből, azt rohannak vállon veregetni a válaszolók... na ez a kettős mérce a gond ezzel valójában. Nem véletlen, hogy nem íródott ki még "Gáz ha nem vagyok hajlandó fogamzásgátlót szedni?" kérdés...
2021. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/159 anonim ***** válasza:
76%

116: Mindkét szakítás jogos lehet.


Ha a párom a kapcsolatunk elején óvszerellenes hisztiket csapott volna, akkor nem lennénk együtt, hiszen szűz voltam és nem kezdtem volna el semmit szedni /nem raktam volna magamba semmit valakiért aki rgy gumit sem hajlandó felhúzni.


Viszont ha a férfinek van valami pszichológiai problémája a gumival (mivel egészségre nem hat, érzést nem rontja le annyira, a lelankadás marad ami pszichológiai vagy méret-probléma) akkor nyilvàn, neki nem lesz megfelelő egy partner, aki óvszeres védekezést preferál.


A kérdező nem volt hajlandó megadni a lánynak a lehetőséget, hogy szakítson, ha neki ez így nem jó. A kérdező nem szakít, pedig neki ez így nem jó. Helyette megcsalja a lányt és hazudik neki. Ez itt a probléma.


Mindenkinek joga van megválasztani, hogy hogyan védekezik. Ha két ember ennyire nem illik össze ilyen téren, érdemes szakítani. A hazugsàg nem megoldás.

2021. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/159 anonim ***** válasza:
76%

"116: Mindkét szakítás jogos lehet." - én is ugyanezt gondolom.

"A kérdező nem volt hajlandó megadni a lánynak a lehetőséget, hogy szakítson, ha neki ez így nem jó. " - ezt viszont nem értem... nem volt szó arról, hogy a Kérdező bezárta volna a lányt vagy ilyesmi... gondolom akkor szakít, amikor szakítani akar.

2021. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/159 anonim ***** válasza:
37%

A kérdező hazudott a lánynak, ezzel belekényszerítve valamibe.


Például, ha szereti a kérdezőt (sajnos) és azt hiszi, hogy baja lesz az óvszertől, hamarabb bele fog menni olyan módszerekbe, amiket sosem használna, ha nem lenne a hazugság. Erre értettem.


Persze annyira butának lenni, hogy valaki elhiszi, hogy "az óvszerre vagyok allergiás, NEM a latexre" na az is problémás 😅

2021. jún. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/159 Noren1989 ***** válasza:
84%

[link]


Ezt csak így itthagyom.

2021. jún. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!