Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gáz ha nem vagyok hajlandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem vagyok hajlandó óvszert húzni?

Figyelt kérdés
Olyan mint zokniba lábat mosni, kényelmetlen, meg korulményes,időigényes csak a baj van vele, ezért a csillagokat lehazudtam h allergias vagyok rá, baratnom szerint van allergia mentes lát ex nélkül is, de mondom alapbol az ovszerre vagyok allergias no szerencsére elhitte, de ma azt mondta hogy fel h minden szex után felni kell h vajon terhes lesz e nem érti meg h tudom iranyitani :P nem volt baj csak s hormonok miatt aggódik. Mondtam szedjen gátló tabit ő de azt ő nem gumit meg én sem bnoje azt mondta gaz vagyok . Hogy győzhetnek meg bnom h szedjen tabit vagy fogadjon így el ahogy vagyok bizzon vennem nagy rutinom van már ebbe

#Gumi, óvszer, védekezés szex, gátló, vibrátor, suna lány jó segg
2021. jún. 2. 15:49
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/159 anonim ***** válasza:
34%

Mármint az itt trollkodó óvszer-ügynököket? Eteti a fene őket...

Abba tessék már belegondolni, hogy ha az ember kénytelen valamiért elfogadni az óvszert, akkor már akár hivatásos lányhoz is mehet... ahol ugye nincs teljesítmény-szorongás, ahol a szolgáltató dolgozik azért, hogy a kuncsaftnak minél jobb legyen, és valszeg jobban is ért hozzá, lévén ez a szakmája, ebből él... ugye, ha az ember szerelménél lankad a gumitól, az kudarc és frusztáció, ha a hivatásos hölgynél, akkor az főképp az ő problémája, oldja meg... épp ezért, ott jóval kisebb az esély eleve a gondra, hisz nem stresszel rajta a férfi...

Életemben nem szorultam rá eddig soha, hogy fizessek a szexért, de ha csak a gumira szűkülnének a lehetőségeim, akkor biztos, hogy a hivatásos lányokhoz fordulnék, mert ott legalább lenne esélyem arra, hogy nekem is jó legyen... párkapcsolatban nem adnék esélyt az óvszerhez ragaszkodó nőknek.

2021. jún. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/159 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező: Ajánlom a Netflix: Sex Explained c. Sorozatából a "Birth control Methods" részt



Ott megmutatják azt, elmondjàk azt, amit te nyilvàn nem tanultál meg, a nagyon valós, biztosan nem kitalált "egészségügyi iskoládban".


Persze, ha nem tudsz angolul, akkor felejtős. Ami az alapján ahogy viselkedsz azzal a szerencsétlen lànnyal, nem lenne meglepő.

2021. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/159 anonim ***** válasza:
64%
Ez a szerencsétlen kérdező rám nyomult privátban. Remélem hamar rájön a barátnője ki is ő és elhagyja. Undorító.
2021. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/159 anonim ***** válasza:
60%
#93 és megy vagy lepve? Büszkén csalja a barátnőjét és picsog a gumin 😂
2021. jún. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/159 anonim ***** válasza:
64%

meglepve azért nem voltam, de ez végképp kiverte nálam a biztosítékot ;)

ha van karma, remélem teszi majd a dolgát :D

2021. jún. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/159 anonim ***** válasza:
70%

A kérdező szánalmas,hazudozós kisgyerek szinten van,nem is lehet férfinek nevezni. Itt éli ki magát és megkér mindenkit,hogy szépen beszéljenek vele,miközben maga a kérdés is egy nagy provokáció.

Amennyire semmibe veszi a nőket az már bicskanyitogató. Nem lennék meglepve,ha a a véleményével szimpatizáló kommentelők mögött ő állna más fiókról,mert ha még sok ilyen gyökér gondolkodású van, az elég fájdalmas. Mindjart jön dr. egészségügy és megmondja újra,hogy nem, neki van igaza,fogadjuk már el.

2021. jún. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/159 A kérdező kommentje:

91 maximálisan egyet értek veled, és több lány szed itt fogamzasgatlaot csak sok az aki bebeszelibmaganak h ez milyen rossz 😂😂


92 köszi angolul jól tudok lattam a filmet de ez csak egy film. ;)


93. 😂 Én nem írtam rá senkire privátban, valaki úgy csinál, mintha Én lennék. Ennyire azért nem keltetted fel az érdeklődésem, na meg na, amúgy is van barátnőm. :D Nem tudom ki az, aki neked írhatott, de nem Én vagyok.


Kérdésem nem provokáció, néhány válaszolót kértem meg, hogy picit normálisabban sértegetés nélkül mondjak el véleményüket!

Akinek nem inge..

Én sem sértegetek senkit, nem kotelezo valaszolni amúgy!

Ne aggodj ennyire én sem sullyedek le, hogy magamnak írogassak a saját kérdésemre!

Akkor ki is az aki nem tudja elfogadni mások véleményét?

96 os ;)

2021. jún. 5. 19:48
 98/159 A kérdező kommentje:

Na ha ennyire belehúztatok, legyen meg a 100 válasz :D

Nem provokativ céllal írtam a kérdést, azt sem gondoltam hogy egy ro*a*t fogamzásgátló így megosztja az embereket.Nyilván néha felhúzom, lényegen akkor ha a csaj mensizik, mert az ilyen morbid dolgokat nen szeretem, zavar ha a farkam “véres” stb szóval :P de amúgy sok csajjal alkalmiztam, volt aki tabizott, volt akivel megszakítással védekeztünk.


Írtátok itt a Kármáról, hat tudod egyszer élek, szeretem a baratnőmet jó hogy mellettem van támogat rá mindig számíthatok, okos értelmes lány.

Néha össze kapunk , mint a normál kapcsolatokban és akkor van hogy csajozok, meg van pár lány barátom akivel több is van mit baratsag. Meg a kapcsolatom előtt megvoltak ezek a lány barataim, most mert lett egy kapcsolatom, nem dobom el őket! Néha kielégítem őket és kész, nem olyan nagy ügy, minden valamire való ember kihasználja az élet által adott lehetőségeket.

És tudjatok mi a kulonbseg?!


Én ha citromot kapok az élettől, limonádét csinálok, ti meg elhisztek mindenkinek minden, pl hogy a fogamzásgátló nem jó halált okoz stb ugyan már :D

2021. jún. 6. 01:31
 99/159 anonim ***** válasza:
31%

"Csak egy film"


Egy dokumentumfilm. Tényeket tartalmaz. Lehet átvertek téged, kérdező, mert amennyit tudsz a tabiról, az sem igaz. Szóval lehet nem "egészségügyi iskolába" jártál, hanem gimibe

2021. jún. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/159 anonim ***** válasza:
100%

Akkor 100:)))


x99, attól még az "csak egy film"... ez olyan, mint hogy a magzatvédők örökösen a silent screammal házalnak, ami elvileg szintén dokumentumfilm, de ugye határozottan ab ellenes narratívát képvisel...

Szóval még véletlenül sem vádolható azzal, hogy elfogulatlan lenne. Szerencsére sokan vannak ennek tudatában, úgyhogy lepereg róluk a film által képviselt narratíva...

2021. jún. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!