Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gáz ha nem vagyok hajlandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem vagyok hajlandó óvszert húzni?

Figyelt kérdés
Olyan mint zokniba lábat mosni, kényelmetlen, meg korulményes,időigényes csak a baj van vele, ezért a csillagokat lehazudtam h allergias vagyok rá, baratnom szerint van allergia mentes lát ex nélkül is, de mondom alapbol az ovszerre vagyok allergias no szerencsére elhitte, de ma azt mondta hogy fel h minden szex után felni kell h vajon terhes lesz e nem érti meg h tudom iranyitani :P nem volt baj csak s hormonok miatt aggódik. Mondtam szedjen gátló tabit ő de azt ő nem gumit meg én sem bnoje azt mondta gaz vagyok . Hogy győzhetnek meg bnom h szedjen tabit vagy fogadjon így el ahogy vagyok bizzon vennem nagy rutinom van már ebbe

#Gumi, óvszer, védekezés szex, gátló, vibrátor, suna lány jó segg
2021. jún. 2. 15:49
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/159 anonim ***** válasza:
94%

Olyan szinten vagy szánalmas, hogy megmutattam a kérdésedet és kommentjeidet a férjemnek, hogy ketten tudjunk röhögni rajtad.


1. A gumi normál használatakor teljesen jól lehet mindent érezni. Nekünk évekig volt remek szexuális életünk gumival. A váltást én kezdeményeztem, mert a fájdalmas menzeszem miatt kellett a tabi.


2. Normál dokinál, aki elvégezteti a kellő vizsgálatokat (pl. Trombózis-hajlamra) kb. 40 ezer forint volt feliratni a tabit. 40 ezer. Gondolom ezt se te fogod fizetni. Ahogy a tabit se.


3. Hazudtál a barátnődnek és rendszeresen megcsalod. Remélem összeszedsz valami vicces kis STD-t és akkor majd nem lesz gondod a gumival, mert nem fogsz kelleni a kutyának se.


4. Nem vagy helyes, okos stb. Okos biztosan nem, ahogy ezt itt bizonyítottad is.


5. A legjobb esetben terméketlen vagy és nem viszed tovább a selejt genetikádat. 😂


6. Reméljük valaki itt felismer és szól a szerencsétlen csajodnak, hogy lépjen le. Már ha ez az egész kérdés nem kamu.


7. Ha a kérdés kamu akkor nem egy gyökér, egoista, hűtlen, agyhalott kis pondró vagy aki itt fitogtatja, hogy mekkora pasi, mert ő nem húz gumit... Hanem egy gyökér, egoista, agyhalott kis pondró aki itt talàl ki hülyeségeket a házija helyett.

2021. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/159 A kérdező kommentje:

Kedves #51-es!


Köszönöm a válaszod, szívből örülök neki, hogy nektek semmi gondotok nincsen az óvszerrel, és annak is, hogy jót nevettetek. Körítés lényegében mindegy, csak az a vége, hogy Te is tabit szedsz.


Nem várom el, hogy az összes kommentet végigolvasd, de írtam, hogy egészségügyi iskolába jártam, így bármennyire meglepő tisztában vagyok a tabletta áraival, vizsgálatokkal, mindennel, írtam is egyik kommentemben hogy én minden költséget vállalok.


Szeretnék mindenkit megnyugtatni, egészségügyi iskolába jártam, így nyilvánvaló, hogy vannak ezen a terükleten ismerőseim, barátaim, volt osztálytársaim, akik remek szakemberek. Eljárok szűrésekre, STD- n is voltam (megyek időközönként) NEM vagyok nemibeteg. Köszönöm, jól vagyok, köszönöm az érdeklődést, nagyon kedvesek vagyok!


Kedves #51-es!


Kérlek NE személyeskedj, ne sértegess, én sem teszem ezt. Pláne, hogy nem ismerjük egymást.


Az 5. pontod nem csak sértő, de magad minősíted vele, hogy látatlanban itélkezel. Szeretnélek tájékoztatni, hogy jó genetikáim vannak és DE tovab szeretném vinni. Ne magadból indulj ki. És ha már itt tartok, elég népszerű vagyok, jobban nézek ki, mint a GYIK válaszolói meg a Te férjed együttvéve..


Tehat az én problémam az, ha az idióta barátnőmön múlna, akkor Ő gumival vedekezne mindig. - Ez a problémam!


Köszönöm a válaszod 5-ös ponot kivéve elfogadom az ellenérveid, álláspontodat, ha kívánsz még kommentelni akkor normális stílusban sértegetés nélkül tedd meg! Lehet hogy a férjed elviseli, de én nem fogom.


Szép hosszú választ írtál, Te is kaptál egy zöldet! :)

2021. jún. 3. 14:59
 53/159 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy ez a kérdés is majdnem olyan népszerű lesz, mint Én. :))) :D
2021. jún. 3. 15:02
 54/159 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hova járhattál. Azt állítod, hogy ha nincs egyéb betegség nincs mellékhatás.


Itt ez nem igaz. Szóval lehet buktál a suliban

2021. jún. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/159 A kérdező kommentje:
általában nincs mellékhatás. És Te kedves mennyi szemetet megeszel egy nap?!!! Annak van igazán mellékhatása. Ja, hogy lehet, hogy nem is buktam?! :D
2021. jún. 3. 15:05
 56/159 anonim ***** válasza:
29%
Nem eszem szemetet és férjemhez képest is vicc vagy. Menj aludni.
2021. jún. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/159 anonim ***** válasza:
81%
Nekem semmilyen betegségem sincsen mégis csomó mellékhatást okozott a fogamzásgátló tabletta. Ugyanúgy ahogy számtalan ismerősömnek is.
2021. jún. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/159 anonim ***** válasza:
100%

Csak megerősíteni tudom az 57-es válaszolót, szintén rengeteg ismerősöm alapbetegség nélkül sem szedi a mellékhatások miatt.


Az eü. iskolát végzettek eü. tudását pedig inkább nem szeretném minősíteni, amikor mi nők nap mint nap azt tapasztaljuk, hogy nőgyógyászati kérdésekben még a nőgyógyászok/urológusok sem állnak épp a helyzet magaslatán. Pedig ők egyetemet végeztek és szakvizsgáztak is belőle...

2021. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/159 anonim ***** válasza:
87%

"általában nincs mellékhatása".


Szerintem az a ritkaság, akinek nincs srmmi baja tőle. Én szerencséte megúsztam. De ha a pasim nem lett volna hajlandó gumit húzni, nem lenne ma a vőlegényem.

2021. jún. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/159 anonim ***** válasza:
97%

Menj kedves kérdező és foglald el magad valamivel. Még hihető is lennél,ha nem olyan kulcsszavak lennének a kérdés alatt, mint a “suna” vagy a ”jó segg”.

Lehülyézed,leidiótazod a saját barátnőd és még te kéred ki,hogy veled szépen beszéljenek. Szégyelld el magad inkább.

2021. jún. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!