Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gáz ha nem vagyok hajlandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem vagyok hajlandó óvszert húzni?

Figyelt kérdés
Olyan mint zokniba lábat mosni, kényelmetlen, meg korulményes,időigényes csak a baj van vele, ezért a csillagokat lehazudtam h allergias vagyok rá, baratnom szerint van allergia mentes lát ex nélkül is, de mondom alapbol az ovszerre vagyok allergias no szerencsére elhitte, de ma azt mondta hogy fel h minden szex után felni kell h vajon terhes lesz e nem érti meg h tudom iranyitani :P nem volt baj csak s hormonok miatt aggódik. Mondtam szedjen gátló tabit ő de azt ő nem gumit meg én sem bnoje azt mondta gaz vagyok . Hogy győzhetnek meg bnom h szedjen tabit vagy fogadjon így el ahogy vagyok bizzon vennem nagy rutinom van már ebbe

#Gumi, óvszer, védekezés szex, gátló, vibrátor, suna lány jó segg
2021. jún. 2. 15:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/159 anonim ***** válasza:
90%

Az óvszer lehetséges mellékhatása: a szexuális inger minimális csökkenése.


A tabletta lehetséges mellékhatása: hormonális problémák, migrén, trombózis, halál.


Te meg egy hisztis, egocentrikus gyökér vagy.

2021. jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/159 Lazy Lover ***** válasza:
16%
Szerintem a válaszolók retardáltak... Itt soha az életben nem dugtak gumi nélkül... Hagyjuk már
2021. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/159 anonim ***** válasza:
89%

Na álljunk meg megint egy pillanatra. Minek írsz ki egy ilyen oldalra egy kérdést, ha utána nem fogadod el a válaszokat, valamint miért a 99 ember a hülye és miért nem az az egy? Arra voltál kíváncsi, hogy "Gáz ha nem vagyok hajlandó óvszert húzni?"

Igen. Leírta neked kb 29 ember azt, hogy miért baj és tényekkel, tapasztalatokkal támasztották alá. Mit vártál az emberektől, megerősítést?

Eddig én sem tudtam, hogy ennyire helyes, okos, népszerű vagy 24 évesen, ahogy te azt említetted.

Ha nem bírod a kritikát, akkor nem kell feltenni a kérdést. Főleg akkor ha szerinted itt mindenki tudatlan és nem ért semmihez. Akkor ne szólj semmit, ne húzz gumit, dugj meg még 100 nőt.. Csak ne hangoztasd, ha nem akarod, hogy valakit elmondja neked azt a tényt, hogy hol hibázol. Legyen az akár jó szándékból is.

2021. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/159 anonim ***** válasza:
86%

"Szerintem a válaszolók retardáltak... Itt soha az életben nem dugtak gumi nélkül."


Nos, ezt senki nem állította. Sőt, éppen azért tudom, mik a tabletta mellékhatásai, mert tapasztaltam. Én a migrénnél megálltam. De tudok olyanról, aki ennél rosszabbul járt. Mondjuk nagy mázli, hogy nem volt olyan partnerem, aki ne lett volna hajlandó gumit húzni.

2021. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/159 anonim ***** válasza:
81%

"Miért mennek STD-re! Haho csajommal szexelek 2 éve vagyunk együtt. 4 hónapja nem szexeltem massal. Normalis válaszokat légyszi!!!!!"


Nem te vagy a legélesebb kés a fiókban. xD


Ha a csajod is félrekefél, ő legalább két helyről kap majd gyerektartás, nem két helyre fizet. xD

2021. jún. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/159 anonim ***** válasza:
87%

Igazából megkérdeztél itt valamit, és mindenki aki leírta a választ a kérdésedre, az hülye, mert csak te vagy helikopter.

Igazából mit akarsz hallani? Hogy ez felelősségteljes nagyfiús dolog, hogy derogál a pöcörődre húzni egy darab latexet?

Ha ennyire önfejű vagy, akkor két lehetőséged van, vagy továbbra is csalod a nőd és hazudsz neki mindenben, vagy otthagyod és keresel egy hasonszőrű hülyét akit nem zavar az, ha terhes vagy HIV-es lesz tőled. :)

2021. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/159 A kérdező kommentje:

Kedves 42-es, hozzád szólnék először!


Köszönöm a válaszod, de itt nem érdemes kiállni mellettem, mert a sok buta ( igen rátok gondolok kedves Többi válaszolók) nem tudják elfogadni a másik véleményét, álláspontját! Köszönöm, hogy kiállsz mellettem, de mivel népszerű a kérdés ne tedd, ne tegyétek, mert lepontozás lesz a vége!


Kedves Többi válaszoló! #43


Elfogadtam a válaszokat, minden hozzászólásomban írtam, hogy köszönöm a váalszokat, e mögött pedig arra gondoltam : Köszönöm, hogy írtatok, álláspontotokat elfogadom. Veletek nem mindenkivel értek egyet, na meg a tabis csajszi fogalmazhatna finomabban is, de mindenkinek részemről zöldet adtam (igen mindenkinek, igen én) ezzel szeretném megköszönni mindenkinek a fáradtsagot és azt, hogy ide írt és segiteni próbált meg ha nem értunk egyet akkor sem. Bírom a kritikát, de nekem is vannak érveim.


Kérdésem valóban úgy szól, ahogy, amire simán igen a válasz, de! itt a válaszadók közül mindenki ugy csinal mintha soha enm dugott volna meg gumi nelkul :D és itt most nem én vagyok a hü**e :D ez feltunt a42-esnek is.


Vitán felül áll, hogy nagy kö**ö* vagyok, egós is, beképzelt is, de rólam nem csak nektek, hanem minden ismerősömnek, baratomnak, kollégamnak, volt osztálytársaimnak ez a véleménye, még a kutyamnak is! Megcsaltama baratnőmet, oké, bár szerintem emgérdemelte, de ez msot nem ide tartoznik, ne keverjük ezeket ide és ne térjünk el a tématól.


Kérdésemre egyébként kaptam választ, mindenkinek nagyon köszönöm, de jelentősen túltóltátok, ja egészségügyi iskolába jártam, tisztában vagyok a fogamzásgátló mellékhatásaival, ha vaalkinek nincs alapbetegsége NINCS mellékhatás, ha olyan káros lenne, ne forgalmaznák, elhihetitek nekem! Jókat nevettem, hogy enynire féltek egy ro*a*t tablettát bevenni, gondoljatok már bele, hogy mennyi mérget esztek meg egy átlagos rutinszerű napon?!

Joggal mondhatjátok, hogy játszottam a hülyét, de nem gondoltam volna, hogy ennyire hü**ék vagytok, hogy a fogamzasgatlo szerintetek halált okozhat :D :D :D :D Már régen betiltottak volna, megnyugtatok mindenkit nem okoz halált! Kedves lányok! A rendszertelen taplalkozás, a büdös bagó amit szívtok, fehérje és gyümölcsmentes táplálkozás, cukor mindenbe, kiszt mindenbe mennyi merget esztek meg egy nap?! Fogamzásgátló ehhez képest semmi.. Úgyhogy ne játszátok tovább nekem az álszentet! Igen is veletek vana probléma! És baránőm is buta amiért nem szed foggatlót. Kérdésemből kiderül, hoyg az igazi probléma az hogy baratnopm fel szex utan nem alszik nyugodtan mert nem vedekeztunk. Sosem engedem bele (bnombe) hasara vagy mashova megy :P nincs miert aggodnia :P erre ekne vmi :P

2021. jún. 2. 23:10
 48/159 anonim ***** válasza:
76%
Nem írok mar semmit. Gratulálok inkább...
2021. jún. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/159 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon sokat tanultál ezek szerint az egészségügyi iskolában!


Mondjuk valahol a barátnődet se sajnálom, mert ő dug veled, nincs rákényszerítve. Azért azt jó ha tudod, hogy a lányok egy jelentős része vagy gumiban szexel, vagy nem szexel.


Istenem, azóta is nevetek azon, amikor ősszel kavartam egy pasival, felmentem hozzá, és az előjáték közepén benyögte hogy sajnos nincs nála óvszer, mert olyan gyorsan történt minden. (Két hete beszéltünk, a tali öt napja lett lefixálva.) Erre én nyugodt mosollyal mondtam hogy semmi gond, nálam van kettő is. Mint akit leforráztak, olyan fejet vágott :) Azóta is nevetek rajta :)

2021. jún. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/159 A kérdező kommentje:

49 A lányok egy jelentős része idióta akkor, ha vagy gumiban vagy sehogy sem szexel, micsoda dolog ez?!


Öhöm :D nekem is volt ugyanilyen egyszer, és Én konkrétan enyhe sokkot kaptam, hogy a csajnál volt óvszer :D :D

Látod, nem vagyok egyedül, aki nen szereti az óvszereket.

Köszönöm, hogy írtál.

2021. jún. 3. 10:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!