Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gáz ha nem vagyok hajlandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem vagyok hajlandó óvszert húzni?

Figyelt kérdés
Olyan mint zokniba lábat mosni, kényelmetlen, meg korulményes,időigényes csak a baj van vele, ezért a csillagokat lehazudtam h allergias vagyok rá, baratnom szerint van allergia mentes lát ex nélkül is, de mondom alapbol az ovszerre vagyok allergias no szerencsére elhitte, de ma azt mondta hogy fel h minden szex után felni kell h vajon terhes lesz e nem érti meg h tudom iranyitani :P nem volt baj csak s hormonok miatt aggódik. Mondtam szedjen gátló tabit ő de azt ő nem gumit meg én sem bnoje azt mondta gaz vagyok . Hogy győzhetnek meg bnom h szedjen tabit vagy fogadjon így el ahogy vagyok bizzon vennem nagy rutinom van már ebbe

#Gumi, óvszer, védekezés szex, gátló, vibrátor, suna lány jó segg
2021. jún. 2. 15:49
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/159 A kérdező kommentje:

60! Senki nem kért, hogy kommentelj, úgyhogy inkább Te foglald el magad valamivel!

Ami a kulcsszavaim illeti, valamit be kellett írni.

Az 51. válaszolónak szólt, mert én vele ellentétben nem sértegettem senkit.

2021. jún. 3. 21:25
 62/159 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem továbbra is hazudozz a barátnődnek az allergiáddal kapcsolatban és erőltesd,szugeráld rá a tabira, hátha beadja a derekát. Ha belemegy egy ilyen alak miatt,mint amilyen képet festettél itt magadról és nem hagy ott a fenébe,akkor megérdemlitek egymást. Ez ennyi.

Nem tudom mit vársz a kommentelőktől,láthatod,hogy nem ért veled egyet szinte senki. Nem arról van szó,hogy itt mindenki szent de egy rendes, kapcsolatban élő férfi nem hazudozik,nem vállalja büszkén, hogy csalja,nem idiótázza kommentben de legfőképpen nem akarja erőszakkal tablettára szoktatni a barátnőjét. Nem kell megsértődni. Megy a drukk, hogy úgy döntsön,hogy szedni szeretné,te is jól jársz, az emberiség meg mégjobban ezzel a döntéssel.

2021. jún. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/159 A kérdező kommentje:
Köszi, én csak egy jót szeretnék vére szexelni, ahol baartnőm is ellazul, köszönöm, hogy szurkoltok. ;)
2021. jún. 3. 21:54
 64/159 anonim ***** válasza:
65%

Bizonyára ha nem védekeztek, vagy rákényszeríted egy hormonra, el fog lazulni.


Hagyjuk már. Nem véletlen, hogy kb. Ketten értettek veled egyet. Akik hasonló csírák, mint te. De igaza van azoknak, akik azt mondják, hogy a csaj megérdemli. Ha egy 6eqs, hazug, hűtlen "férfivel" nem csak lefekszik, de miatta elkezd szedni olyan dolgot, amit nem akar.


Nagyon okos a csaj se lehet, ha elhiszi, hogy te a gumira vagy allergiás, amikor ott csak a latex lehet a ludas.

2021. jún. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/159 A kérdező kommentje:
64-es vegyél vissza picit! Nekem az a problémám, hogy Itt mindenki úgy csinál, mintha a fogamzásgátló miylen káros lenne, meg itt mmindenki xcsak gumiba védekezik. hagyjuk már :D Ha fogamzásgátló káros elnne, nme lenne kereskedelmi forgalomban, nem vitatom lehetnek mellékhatásai. De én csak gumi nélkülni nyugodt szexet akarok, egy kapcsolatért áldozatokat kell hozni. Köszönöm a választ neked is. Nem kéynszerítem, csak meg akarom győzni, hoyg szedjen tabi. Fura, hogy igy álltok hozzá.
2021. jún. 4. 00:02
 66/159 anonim ***** válasza:
77%

Nehogy egy férfi mondja már meg a nőknek hogy káros-e a fogamzásgátló vagy sem.

Az ismerősi körömből mindenkinek okozott mellékhatást, az egyik ismerősömnek a barátnője meghalt mert trombózist okozott nála. Nem azt mondom hogy mindenkinél problémát fog okozni de a többségnél igen.

Senki nem mondta hogy mindenki gumival védekezne, nekem spirál van feltéve ez az egyetlen ami nem okozott gondot nálam, de magam miatt csináltam, egy férfi sem kényszerítette rám és egy férfi sem nyavajgott a gumi miatt.

2021. jún. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/159 anonim ***** válasza:
66%

Van nőknek való gumi is.

Ahhoz mit szólnátok?

2021. jún. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/159 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező (#61) én alapvetően igazat adok neked, én is inkább kihagyom azt a nőt, aki az óvszerhez ragaszkodna.... miért mennék bele olyanba, ami számomra semmi élvezettel nem jár? Nem azért szexelek, hogy szenvedjek...

#59 " De ha a pasim nem lett volna hajlandó gumit húzni, nem lenne ma a vőlegényem." - téged is megértelek, én meg annak a nőnek nem adok esélyt se, aki a gumihoz ragaszkodna... Miért tegyen az ember erőszakon önmagán, ahelyett, hogy hozzá illó partnert keresne...

2021. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/159 anonim ***** válasza:
45%

Ja, egyébként a fő kérdésre is válaszolva a világon semmi gáz sincs benne, én eddig egyetlen olyan nővel találkoztam, aki az óvszerhez ragaszkodott VOLNA.

De azt az elvileg(!) emancipált nők is nehezen viselik, ha a nőnek kell kezdeményezni és a férfi dönt, hogy "bocs, de mégse szeretnék szexet veled"... inkább erről szól a GyK-n az ilyen témákban menő női agresszivitás...

2021. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/159 A kérdező kommentje:

68,69 Ez bizony így van , erről van itt szó, lehet, hogy a kérdésemben nem a legjobban fogalmaztam, de a szavak mögé kell látni, ez neked meg meg néhány embernek sikerült, köszönöm a válaszod.

Pl akikkel alkalmiban voltam együtt 1-2 olyan lány volt aki ragaszkodott a gumiboz, a tobbiek nem mondtak én meg nem huztam :D


Az is igaz, hogy hozzámvaló partnert kell keresni.

2021. jún. 4. 16:33
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!