Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gáz ha nem vagyok hajlandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem vagyok hajlandó óvszert húzni?

Figyelt kérdés
Olyan mint zokniba lábat mosni, kényelmetlen, meg korulményes,időigényes csak a baj van vele, ezért a csillagokat lehazudtam h allergias vagyok rá, baratnom szerint van allergia mentes lát ex nélkül is, de mondom alapbol az ovszerre vagyok allergias no szerencsére elhitte, de ma azt mondta hogy fel h minden szex után felni kell h vajon terhes lesz e nem érti meg h tudom iranyitani :P nem volt baj csak s hormonok miatt aggódik. Mondtam szedjen gátló tabit ő de azt ő nem gumit meg én sem bnoje azt mondta gaz vagyok . Hogy győzhetnek meg bnom h szedjen tabit vagy fogadjon így el ahogy vagyok bizzon vennem nagy rutinom van már ebbe

#Gumi, óvszer, védekezés szex, gátló, vibrátor, suna lány jó segg
2021. jún. 2. 15:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/159 he84 ***** válasza:
89%
Nem papucs itt senki, csak mert egy ekkora felelőtlen, önző barom vagy és ezt elmondtuk neked okkal,... Nem papucssg azért se, mert óvszert használ sok férfi! A nő és a kapcsolat védelme miatt igenis fontos, de ehhez túl buta, túl önző vagy,...! Máskor ne kérdezz, hogyha csak a magadéhoz ragaszkodsz! És én nő vagyok, így papucs nem lehetek. Kívánom nőként szüless majd újjá és olyat élj át, amit szegány barátnőd. Befejeztem, mert úgy látom értelmetlen! Sajnálom szegény barátnődet.
2021. jún. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/159 anonim ***** válasza:
93%

"Nagyjából szeretem, meg mindent meg tudunk beszelni van kompromisszum, de ez az óvszer gond most tulaggodja.+


Akkor gondolom, azt is megbeszéltétek, hogy mi lesz, ha becsúszik egy baba.

2021. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/159 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó szerintem fel sem fogta a srác:-)Az ilyenek akkor lesznek beszarva ha a csaj megtartja s fizetheti a gyerektartást vagy leüli..:-)Láttam már hasonlót:-)
2021. jún. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/159 A kérdező kommentje:

Teljesen félreértetek. Na akkor a gyengébbek kedvéért : (Mindenki nyugodtan vegye magára!)


Vedekezni kell, mindenki úgy védekezik ahogy tud, akar. Nem azt mondtam, hogy mindenki aki óvszert hasznal papucs, hanem h be ne adjatok már nekem h világ életében mindenki mindig óvszert húzott. Én úgy vedekezek h megszakítom, és nem vagyok meddő, minden okes velem :P mert van gyakorlatom. Amúgy szerintem bnom a hibas sok mindenben engedek de ebben nem.


Ha be csuszik egy gyerek akkor nem tudom mi lesz, nem lenne jó egyikünk sem akar de ha a csajom megtartja mindent fizetek neki nyugi ;)


Nem volt celom provokálni senkit ezzel a kérdéssel, valaszokat köszönöm, álláspontototokat elfogadom és megértem, de ne nézzetek hülyének, nem lehet egy életet leélni ovszerrel védekezve, minimum h kell a valtozatossag, Ani pedig a meg szakítást illeti kell ennyi izgalom áz eletben.


Megy egy darabig persze az óvszer de én utalom és a csaj is tekintettel lehetne ram.


Ami az éretlenségemet illeti, jól fizető munkám, hazám van, társadalom hasznos tagja vagyok, nem kell ítélkezni, sértegetni aztán pláne nem, azért mert valamiben nem értünk egyet. És de Ti nagyon nagy papucsok vagytok, mert nem igaz h itt mindenki mindig ovszerrel védekezik, eddig is jó volt nélküle és jó így h bekamuztam h allergias vagyok rá, már 2 éve dobtam vna a csajt ha nem lenne szex :P ág meg h ő parazik ez az ő gondja.

2021. jún. 2. 19:05
 35/159 anonim ***** válasza:
25%
Na, itt kell megállni a vitával szerintem, mert a kérdező egészen korrektül leírta, hogy vállalná a felelősséget az esetleges következményekért, úgy szeretné élni az életét, ahogyan ő akarja és ezt szerintem mindenkinek maximálisan tiszteletben kell tartania.
2021. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/159 A kérdező kommentje:

Kedves #35-ös!


Az egyetlen válaszoló vagy, aki normálisan ír, és akinek van szövegértése! Köszönöm neked!


Így van.

2021. jún. 2. 19:14
 37/159 A kérdező kommentje:
#35-öst Ne pontozzátok le!! Nem lehettek ennyire sötétek! Ez titeket minősít...
2021. jún. 2. 19:21
 38/159 anonim ***** válasza:
86%
Saját tapasztalatom,hogy az a fèrfi,aki nem akar óvszert húzni,az másban is egoista,ès nem èrdekli milyen egèszsègügyi problèmái lehetnek a tablettától a párjának.A spirált sem tudja èvekig hordani mindenki.Nekem 2x vettèk le,ès nem èn akartam.Ilyen emberrel nem szabad foglalkozni.Ha vállalod is a felelőssèget,akkor is figyelembe illő venni,hogy a párod nem szeretne babát.Próbálj változni!
2021. jún. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/159 anonim ***** válasza:
88%

MEGCSALOD A BARÁTNŐD ÉS MÉG OVSZERT SE AKARSZ HASZNÁLNI KINEK KELLENÉL???????????????,

Most legszivesebben ha tudnám elmondanám a barátnődnek hadd lásson már tisztán..remélem szakít veled mihamarabb

2021. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/159 A kérdező kommentje:

38-as köszönöm ,igyekszem jó megoldast talalni.


39-es! Szerencsére kevés ilyen rosszindulatú ember van! Előbb magadba kellene nézni, nem mások dolgába avatkozni!

2021. jún. 2. 20:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!