Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gáz ha nem vagyok hajlandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem vagyok hajlandó óvszert húzni?

Figyelt kérdés
Olyan mint zokniba lábat mosni, kényelmetlen, meg korulményes,időigényes csak a baj van vele, ezért a csillagokat lehazudtam h allergias vagyok rá, baratnom szerint van allergia mentes lát ex nélkül is, de mondom alapbol az ovszerre vagyok allergias no szerencsére elhitte, de ma azt mondta hogy fel h minden szex után felni kell h vajon terhes lesz e nem érti meg h tudom iranyitani :P nem volt baj csak s hormonok miatt aggódik. Mondtam szedjen gátló tabit ő de azt ő nem gumit meg én sem bnoje azt mondta gaz vagyok . Hogy győzhetnek meg bnom h szedjen tabit vagy fogadjon így el ahogy vagyok bizzon vennem nagy rutinom van már ebbe

#Gumi, óvszer, védekezés szex, gátló, vibrátor, suna lány jó segg
2021. jún. 2. 15:49
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/159 A kérdező kommentje:
67 köszönöm utananezek ennek ;) erről meg nen hallottam :D
2021. jún. 4. 16:34
 72/159 A kérdező kommentje:
Őszintén sajnálom azt, akinek nincs pozitiv élménye a fogamzásgátlókkal, de ezek mellékhatások, és a trombózis, stb már alapbol benne volt a fog.gátló szedése előtt is, NE írjatok ilyen butaságokat! Mellékhatásként jelentkezhet, de csak akkor fog jelentkezni ha hajlamos vagy rá ;)
2021. jún. 4. 16:37
 73/159 anonim ***** válasza:
82%
#72 volt előtte vérvételen, nem volt rá hajlamos. Aki hajlamos rá eleve nem írják fel neki a fogamzásgátlót.
2021. jún. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/159 A kérdező kommentje:
73 oké akkor biztos volt valami olyan betegsége amiről nem tudott, kérlek ne rémisztgetésd a népet!
2021. jún. 4. 16:41
 75/159 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem rémisztgetés, ezt a nőgyógyász is elmondja annak aki fogamzásgátlót akar szedni:D akiknél eddig voltam nőgyógyászok, egyik sem támogatta a fogamzásgátló tabletta szedését.
2021. jún. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/159 anonim ***** válasza:
33%
#75, akkor sikerült kifognod a "szakma krémjét" negatív értelemben... szerencsére a páromnak nincs ilyen gondja, bírja is, meg a nőgyógyásza is támogatja... (mi egyébként ezt is beosztjuk, ők szed fogamzásgátlót, és én alvadásgátlót embólia ellen:)))
2021. jún. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/159 A kérdező kommentje:

75! Szerintem keress egy normális nőgyógyászat, mert nem ez a bevett szokás! Amúgy az orvosok sem mindenki ert hozza/tudja! Ettől meg indokolatlanul nem kell butaságokat írni, normalis nőgyógyász nen mondd ilyet ;)


76 az úgy korrekt :D

2021. jún. 4. 16:53
 78/159 anonim ***** válasza:
100%
Normális nőgyógyász nem osztogat mindenkinek fogamzásgátló tablettát. Ha fájdalmas, rendszertelen, nagy mennyiségű menstruációja van valakinek már írják is fel a fogamzásgátlót, ahelyett hogy normálisan kivizsgálná az embert hogy mi okozza. Normális nőgyógyász nem ír fel vizsgálat és vérvétel nélkül fogamzásgátlót, pedig ezt is rengeteg nőgyógyász csinálja.
2021. jún. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/159 anonim ***** válasza:
25%
#78 "Normális nőgyógyász nem osztogat mindenkinek fogamzásgátló tablettát." - szerintem meg normális nőgyógyász csak nagyon komoly, alapos szakmai okkal tagadhatja meg a fogamzásgátló felírását... ugyanis nem az ő kapcsolata mehet rá adott esetben, hanem a hozzá forduló nőé... szóval az az orvos, aki a saját elveit akarja a betegére eröltetni, eleve kukázandó.
2021. jún. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/159 A kérdező kommentje:
78 ez így van!
2021. jún. 4. 17:08
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!