Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gáz ha nem vagyok hajlandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem vagyok hajlandó óvszert húzni?

Figyelt kérdés
Olyan mint zokniba lábat mosni, kényelmetlen, meg korulményes,időigényes csak a baj van vele, ezért a csillagokat lehazudtam h allergias vagyok rá, baratnom szerint van allergia mentes lát ex nélkül is, de mondom alapbol az ovszerre vagyok allergias no szerencsére elhitte, de ma azt mondta hogy fel h minden szex után felni kell h vajon terhes lesz e nem érti meg h tudom iranyitani :P nem volt baj csak s hormonok miatt aggódik. Mondtam szedjen gátló tabit ő de azt ő nem gumit meg én sem bnoje azt mondta gaz vagyok . Hogy győzhetnek meg bnom h szedjen tabit vagy fogadjon így el ahogy vagyok bizzon vennem nagy rutinom van már ebbe

#Gumi, óvszer, védekezés szex, gátló, vibrátor, suna lány jó segg
2021. jún. 2. 15:49
 121/159 anonim ***** válasza:
72%

#119 "Például, ha szereti a kérdezőt (sajnos) és azt hiszi, hogy baja lesz az óvszertől," - szögezzük l ezért, hogy a pszichés baj is baj, olykor sokkal nehezebben, körülményesebben és költségesebben kezelhető, mint a fizikai probléma...

(gyakorló pánikbetegként szépen fejlett allergiám van a "CSAK pszichés baj" felfogásra... volt már sztrókom is, bizony nagyjából nulla volt egy emberes pánikrohamhoz képest... ennyit a "csak" pszichés baj meg a fizikális baj viszonyára)

2021. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/159 anonim ***** válasza:
95%

#120 EZ newer ending? Akkor mit szólsz ehhez:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

??? :)))

2021. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/159 anonim ***** válasza:
31%

A #121 lepontozása szépen mutatja egyesek elfogultságát...

V.ö: "a fogamzásgátló néha lecsökkentheti a nők libidóját" - ugyan ez is pszichés mellékhatás, de ettől ugye egyből meg kell a szívnek hasadni, mert a felsőrendűbb nő az elszenvedője... a férfi az bezzeg viseljen el mindent, és örüljön, ha d*ghat...

2021. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/159 anonim ***** válasza:
59%

Te mekkora egy egoista köcsög vagy :D Mást nem látok a 68 millió kommentedből csak: "én, én, én, én, én, jót akarok szexelni, jól akarom magam érezni, csak az a jó ami nekem jó"

Egyszer nem írtál arról, hogy a barátnőd mit szeretne, neki mi lenne a jó. Ilyenkor szégyellem magam, hogy vannak ilyen ostoba nők is, akik még képesek az ilyen retardáltakkal összefeküdni. Te igazából azt érdemelnéd, hogy soha a büdös életbe ne kapj puncit, de mellé még a kezed is törjék el, hogy ki se tudd magadnak verni, aztán hagy durranjon szét a golyód ;)

Szívesen megismerkednék veled, mert az ilyeneknek szoktam értesíteni a barátnőjét, meg az ilyeneket szoktam megalázni 🤭 A te egoista fajtád csak ezt érdemli.

2021. jún. 12. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/159 anonim ***** válasza:
36%
#124, én megértelek, elvégre is az, hogy LÉTEZNEK NORMÁLIS CSAJOK IS, az a hozzád hasonló gondolkodásúak esélyeit rontja a társkeresésben... elvégre is ki a fene kezdene gumi-mániás, minden alkalmazkodást a férfitől váró harcos feministákkal, ha egyszer van más esélyünk is... én meg az olyan nőket imádom alázni, akik kötetekben sorolnák az elvárásaikat, de arról szót sem ejtenek, hogy mit kívánnak nyújtani abban a kapcsolatban, miben és mennyivel többet, mint egy átlag nő, akinek nincsenek ilyen skrupulusai...
2021. jún. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/159 anonim ***** válasza:
59%

#125

Nem hinném,hogy a 124-es gondolkodása nem lenne normális. Csupán te a férfi oldalt képviseled, míg ő a női oldal szemszögéből beszél. Az,hogy valaki nem veti alá magát egyből a férfi akaratának és kiáll az egészsége és a saját döntése mellett nem jelenti azt, hogy már egyből harcos feminista. Igen, lehet a nőnek is döntése,véleménye,és miért kéne sorolni hogy ki mit tud nyújtani?

Egy kapcsolat ahol fel kell sorolni,hogy mit tudsz nyújtani az már rég rossz.

Bizonyára vannak nők, akik szó nélkül beleegyrznek a tablettába,sőt még akkor is szedik ha nincsenek kapcsolatban.

Ha ennyire fontos,hogy ne csorbuljon a férfi kényelme,akarata és egója akkor érdemes ennek függvényében ismerkedés elején a “Szia,hogy vagy?” helyett a “Szia,hajlandó vagy tablettát vagy más hormonkészítményt szedni?” kérdéssel indítani,a továbbiak pedig a válasz függvényében alakíthatóak.

2021. jún. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/159 anonim ***** válasza:
92%

Istenem, annyira egyszerű a válasz.


Lány akar gumit + pasi akar gumit = szex


Lány akar gumit + pasi nem akar gumit = nincs szex


Lány nem akar gumit + pasi akar gumit = nincs szex


Vezesd le bármely módszerre, cselekedetre stb.


Ha egy fontos döntésben nem ért egyet egy pár, nem lehet hazudni, hogy az legyen amit akarsz.


Lehet gumizni. Lehet tabizni. Lehet spirálozni stb. Bármit lehet választani, ami mindkét félnek megfelel és biztonságos.


Ez nem felelt meg mindkét félnek, mert a lánynak hazudtak.


Ennyi.

2021. jún. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/159 anonim válasza:
86%

#126, szerintem alapvetően nincs "férfi oldal" meg "női oldal", a kérdés mindig az, hogy valami igazságos-e vagy nem, szinkronban van-e vagy nem.

" Az,hogy valaki nem veti alá magát egyből a férfi akaratának és kiáll az egészsége és a saját döntése mellett nem jelenti azt, hogy már egyből harcos feminista. Igen, lehet a nőnek is döntése" - nézd, a fentiek szerint ez csak akkor igaz, ha ilyen formában is igaz: " Az,hogy valaki nem veti alá magát egyből a nő akaratának és kiáll az egészsége és a saját döntése mellett nem jelenti azt, hogy már egyből hímsovén (vagy egyéb jelzők). Igen, lehet a férfinak is döntése." Vagy mindkét állítás igaz, vagy egyik sem az...

"és miért kéne sorolni hogy ki mit tud nyújtani?" - nagyon egyszerű, hogy az, aki el van szállva magától - jóval hosszabb az elvárás-listája, mint amit nyújtani akar vagy tud - az önkritikát gyakoroljon, és visszavegyen még időben.

"Bizonyára vannak nők, akik szó nélkül beleegyrznek a tablettába,sőt még akkor is szedik ha nincsenek kapcsolatban." - igen, szerencsére a nők közt is megvan az a réteg, aki jobban rühelli a gumit, mint amennyire a hormonoktól parázik... vagy egyszerűen nem erőltet olyan fogamzásgátlást, ami a partnerének egyáltalán nem válik be. vagy rájött, hogy azzal, ha a férfit akadályozza, ős em fog jó szexhez jutni... vagy...

"Ha ennyire fontos,hogy ne csorbuljon a férfi kényelme,akarata és egója akkor érdemes ennek függvényében ismerkedés elején a “Szia,hogy vagy?” helyett a “Szia,hajlandó vagy tablettát vagy más hormonkészítményt szedni?” kérdéssel indítani,a továbbiak pedig a válasz függvényében alakíthatóak." - :))) (elképzeltem) Nézd, de valójában annak illik szólni, akinek határozott igénye van, tehát valójában helyesen úgy hangzik szerintem, hogy ""Ha ennyire fontos,hogy ne csorbuljon a NŐ kényelme,akarata és egója akkor érdemes ennek függvényében ismerkedés elején a “Szia,hogy vagy?” helyett a “Szia,hajlandó vagy rendszeresen óvszert használni?” kérdéssel indítani,a továbbiak pedig a válasz függvényében alakíthatóak." - vagy egyszerűen kiírni a társkereső profiljára, hogy "szex mindig csak óvszerrel"... és akkor egyikük se tol bele fölösleges időt, pénzt, energiát egy eleve kudarcra ítélt ügybe.

2021. jún. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/159 anonim ***** válasza:
92%

Alapvetően egy férfinak kevesebb problémája származhat abból,ha felveszi az óvszert,mint a nőnek,ha rendszeresen tablettát szed.

Meglehet,hogy hosszú távon a mentális egészségnek nem tesz jót,hogy gumiban kell csinálnia. Lehetnek erekciós problémái vagy esetleg, ha folyamatosan képtelen teljesíteni gumiban. Ne hasonlítsuk össze azzal,hogy nèha nem áll fel neki(egyből fogjuk az óvszerre,pedig sok más tényező is közrejátszhat) a hormonok okozta mellèkhatàsokkal: kialakulhat trombózis(ritkább esetekben) fejfájás,hányinger,testsúly gyarapodás stb

Ha egymás mellé teszed a kettőt és mondjuk egy olyan párt veszel,ahol a nő vállalja mindezeket,a férfinek meg alapvetően nincs problémája az óvszerrel,csak anélkül jobb neki (ebben az esetben is lelankadhat,csak màr nem fogható az óvszerre) akkor látható,hogy ki vállalt be többet.

Van elég pàrkapcsolat,ahol a felek nem hallgatják meg egymás igényeit,az erősebb akaratú ráerőlteti a gyengébbre a saját nézőpontját és belekényszeríti olyanba,amit a másik nem szeretne. Férfi a nőre,nő a férfire. Fel kell mérni a helyzetet és mérlgelni kell,hogy mi fér bele,mennyire vagy hajlandó engedni, de ezzel együtt,ha kiállsz a döntésed mellett és érvényesíted azt, azzal vajon mennyire okozol (bármilyen) problémát a párodnak.

2021. jún. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/159 anonim ***** válasza:
57%

#129, "Alapvetően egy férfinak kevesebb problémája származhat abból,ha felveszi az óvszert,mint a nőnek,ha rendszeresen tablettát szed."

- Azt írta a #66-os, hogy "Nehogy egy férfi mondja már meg a nőknek hogy káros-e a fogamzásgátló vagy sem." erre én meg azt gondolom, hogy OK, de akkor "Nehogy egy nő mondja már meg a férfiaknak hogy káros-e a fogamzásgátló vagy sem."

(nálunk mondjuk nincs ebből probléma, mindketten rühelljük a gumióvszert nagy egyetértésben:))

2021. jún. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!