Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gáz ha nem vagyok hajlandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem vagyok hajlandó óvszert húzni?

Figyelt kérdés
Olyan mint zokniba lábat mosni, kényelmetlen, meg korulményes,időigényes csak a baj van vele, ezért a csillagokat lehazudtam h allergias vagyok rá, baratnom szerint van allergia mentes lát ex nélkül is, de mondom alapbol az ovszerre vagyok allergias no szerencsére elhitte, de ma azt mondta hogy fel h minden szex után felni kell h vajon terhes lesz e nem érti meg h tudom iranyitani :P nem volt baj csak s hormonok miatt aggódik. Mondtam szedjen gátló tabit ő de azt ő nem gumit meg én sem bnoje azt mondta gaz vagyok . Hogy győzhetnek meg bnom h szedjen tabit vagy fogadjon így el ahogy vagyok bizzon vennem nagy rutinom van már ebbe

#Gumi, óvszer, védekezés szex, gátló, vibrátor, suna lány jó segg
2021. jún. 2. 15:49
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 151/159 anonim ***** válasza:
23%
Mennyi selejtes férfi van itt akik nem képesek gumiban dugni..20cm-es farkam van,s képzeljétek vékony gumiba is élvezem..S a nő is élvezi..35F Eddig nem volt panasz pedig már vagy 200 nőt megbasztam..
2021. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/159 anonim ***** válasza:
76%

151#

Jól van Casanova:))

2021. jún. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/159 anonim ***** válasza:
80%
#151, már nem azért, de szerintem a selejtes férfi az, aki a farokméretével dicsekszik... mellesleg meg pusztán alátámasztod mások óvszer-ellenes averzióit..
2021. jún. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/159 anonim ***** válasza:
70%

6 évig szexeltem így a párommal és én imádkoztam le róla a gumit.

Utána már gyerekre gyúrtunk. Soha nem estem teherbe, de ő maximálisan tudta magát kontrollálni. A lényeg, hogy második menet előtt ki kell szívni a bent maradt spermát vagy el kell menni a pasinak pisilni. Ezt mondjuk nem csináltuk, mert egy menet többnyire elég volt pont azért, mert bármeddig bírta.

2021. jún. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/159 A kérdező kommentje:

154 köszönöm a válaszod erről van itt szó, én is szinte bármeddig birom, olyan ez, mint a sport, agyban dől el.


Mindenkinek köszönöm a választ!

2021. jún. 22. 13:43
 156/159 anonim ***** válasza:
79%

Szia


Az óvszerrel kapcsolatos problémádat nőként írom, hogy megértem. Én magam is utálom a gumit, baromi kényelmetlen, közel sem olyan érzés mint nélküle. Az én férjem is utálja, semmit nem érez benne, akármilyen vékonyat próbáltunk korábban. De csak párszor, nem erőltettem mert engem is nagyon zavart. Tablettát nem szedhetek betegségek miatt. Viszont nálunk alap az őszinteség, a bizalom és hogy csak ketten vagyunk ebben a kapcsolatban. Így maradt a hormonmentes fogamzásgátló kúp és a megszakítás együttes alkalmazása. Ez nagyon jól működik, most már sok éve. Ha a barátnőd fél, megszakítás mellé nyugodtan használhatja.

Bár muszáj leírnom, hogy nálatok itt nem feltétlen a nem kívánt terhesség lehet csak probléma, hanem az, hogy minden jöttmenttel összefekszel mellette gumi nélkül. És tetszik vagy sem, előbb utóbb elkapsz valami nemi betegséget , amivel őt is megfertőzöd, ami nagyon gáz, emellett meg komoly következményei lehetnek. Kezdetnek ott van mindjárt hogy kaphatsz HÍV vírust, lehetsz majd AIDS es, ha clamydia és nincs időben felfedezve, az meddőséget is okozhat, tripper, szifilisz stb stb. Ez NEM játék, nincs senki homlokára írva, ha valami nyavajája van. Ezek a tények. És nem vagy érinthetetlen.

Vagy ne kefélj félre, vagy tanuld meg elviselni a gumit.

Tudom hogy szar, mert az összes korábbi kapcsolatomban húzattam az óvszert mert annyira nem bíztam egyik pasiban sem, hogy nem mennek félre, és nem kapok el valamit.

Egyébként, ha megfertőzöd őt, fel is jelenthet. Csak szólok. Testi sértésnek minősül.

2021. jún. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/159 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Nagyon köszönöm a válaszod , egyet értek, az ajánlatod, és amit ti használtok jól hangzik ;)
2021. jún. 27. 21:52
 158/159 anonim ***** válasza:
71%
#156 "Egyébként, ha megfertőzöd őt, fel is jelenthet. Csak szólok. Testi sértésnek minősül." - ez természetesen csak akkor igaz, hogy ha te magad tudtál róla, hogy beteg vagy, és sem nem jelezted a partnernek, sem nem tettél semmit a továbbadás elkerüléséért.
2021. jún. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/159 anonim ***** válasza:
#20 aki így ír és így gondolkozik az minden csak nem okos
2023. jan. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!