Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gáz ha nem vagyok hajlandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem vagyok hajlandó óvszert húzni?

Figyelt kérdés
Olyan mint zokniba lábat mosni, kényelmetlen, meg korulményes,időigényes csak a baj van vele, ezért a csillagokat lehazudtam h allergias vagyok rá, baratnom szerint van allergia mentes lát ex nélkül is, de mondom alapbol az ovszerre vagyok allergias no szerencsére elhitte, de ma azt mondta hogy fel h minden szex után felni kell h vajon terhes lesz e nem érti meg h tudom iranyitani :P nem volt baj csak s hormonok miatt aggódik. Mondtam szedjen gátló tabit ő de azt ő nem gumit meg én sem bnoje azt mondta gaz vagyok . Hogy győzhetnek meg bnom h szedjen tabit vagy fogadjon így el ahogy vagyok bizzon vennem nagy rutinom van már ebbe

#Gumi, óvszer, védekezés szex, gátló, vibrátor, suna lány jó segg
2021. jún. 2. 15:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/159 anonim ***** válasza:
89%
Majd ha STD-re mesz az lesz a gaz, meg hogy 2 honapig senkibe se dughatod.
2021. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/159 anonim ***** válasza:
89%
Gaz, es ez a mentalitas is gaz.
2021. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/159 anonim ***** válasza:
92%
A legrutinosabb emberek is hibáznak, szóval diktálj magadba egy minimális felelősségérzetet és húzz óvszert.
2021. jún. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/159 Lazy Lover ***** válasza:
17%
Én se használok kényelmetlen semmit nem érzek benne
2021. jún. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/159 A kérdező kommentje:

Miért mennek STD-re! Haho csajommal szexelek 2 éve vagyunk együtt. 4 hónapja nem szexeltem massal. Normalis válaszokat légyszi!!!!!


2 Ne játszd a szentet, van aki nem szereti a sört, meg mások a focit, Én az óvszert nem szeretem, ebbe mi lenne gáz? Ugyan már!

2021. jún. 2. 15:53
 6/159 A kérdező kommentje:
Na négyes végre, megertesz akkor :D
2021. jún. 2. 15:53
 7/159 Noren1989 ***** válasza:
92%

XD, hogy te mekkora egy jófej vagy :D


Apád húzhatott volna kotont :D

2021. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/159 anonim ***** válasza:
86%
Igen, gáz 🤷‍♂️
2021. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/159 anonim ***** válasza:
92%

Igen, gáz. Semmi felelősségérzet nincs benned, és leszarod a barátnődet hogy szeretne-e gyógyszert szedni vagy sem, csak a te kényelmed a fontos, és ez önzőség.

Ha esetleg majd besikerul a gyerek, akkor is legyél ennyire laza. Ha pedig a barátnőd elkezd fogamzásgátlót szedni esetleg és elő jönnek a mellékhatások, nem fogja kívánni a szexet, nem fog tudni benedvesedni akkor remélem nem fogsz vergődni mert te akartad.

2021. jún. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/159 anonim ***** válasza:
92%

A barátnődnek meg a hormon a hasonló rossz.

Szerezzetek legalább pesszáriumot, bár az sem valami kellemes.

2021. jún. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!