Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gáz ha nem vagyok hajlandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem vagyok hajlandó óvszert húzni?

Figyelt kérdés
Olyan mint zokniba lábat mosni, kényelmetlen, meg korulményes,időigényes csak a baj van vele, ezért a csillagokat lehazudtam h allergias vagyok rá, baratnom szerint van allergia mentes lát ex nélkül is, de mondom alapbol az ovszerre vagyok allergias no szerencsére elhitte, de ma azt mondta hogy fel h minden szex után felni kell h vajon terhes lesz e nem érti meg h tudom iranyitani :P nem volt baj csak s hormonok miatt aggódik. Mondtam szedjen gátló tabit ő de azt ő nem gumit meg én sem bnoje azt mondta gaz vagyok . Hogy győzhetnek meg bnom h szedjen tabit vagy fogadjon így el ahogy vagyok bizzon vennem nagy rutinom van már ebbe

#Gumi, óvszer, védekezés szex, gátló, vibrátor, suna lány jó segg
2021. jún. 2. 15:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/159 Noren1989 ***** válasza:
86%

Akkor ne húzzál, kisbarátom.


De ha lehet, ne itt polírozd a bohócot, rendben?

A viselkedésed sajnos tini kategória, ami max annyit jelent, hogy az agyad fejletlen. Semmi baj ezzel, majd 40éves korodra benő(ke).


További kellemes, 70iq-s életet kívánok!

2021. jún. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/159 A kérdező kommentje:

18-as köszönöm a válaszod. Az óvszer mellékhatása pedig a kényelmetlen, rossz szex, ezt így én nen élvezem, ne legyünk álszentek , benne van a nevébe mellékhatás. Ami nem mindenkinél jelentkezik, ennyi áldozatot illik hozni értem szerintem. Kifizetem neki én a tabit beveszi és nincs semmi gond, ha ilyen karos lenne meg olyan rossz nen forgalmaznak, ne legyetek már ennyire sötétek! Próbálok amúgy a kedvébe járni nem kell véleményt alkotni rólam, mert amúgy ritka rendes pasi vagyok!! De ebből nem engedek, kényes téma persze megoszlanak a vélemények van akinek rengeteg betegsége van, és s tabira fog mindent meg mellékhatások , ne eressetek már. Ebben most bnomnek kell alkalmazkodni.



Most vagyom fiatal, szerintem s boldogság mindenkinek jár, néha szoktam más lányokkal is lefeküdni, de ez akkor van, amikor a baratnom nagyon elfoglalt. Nem kell ítélkezni.

Nagyjából szeretem, meg mindent meg tudunk beszelni van kompromisszum, de ez az óvszer gond most tulaggodja.


Arra is gondoltam nem kene pszichiáterhez küldeni baratnőmet, hogy ennyire aggódik? Normalis lányok (pl akikkel ritkan alkalmizom) el tudnak lazulni óvszer nélkül is. Ez így kellemetlen nekem.

2021. jún. 2. 17:40
 23/159 Noren1989 ***** válasza:
90%

Túltoltad.


Ennyire hülye nem lehetsz :DDDDD

2021. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/159 A kérdező kommentje:

Noren, Te már elkoszontel egyszer neked is minden jót és szépet ;) :D


Nem akarok óvszert huzni, persze itt gyakorin mindenki óvszert húz! Azért kicsit más válaszokra szamitottam de köszönöm ;)

2021. jún. 2. 17:46
 25/159 anonim ***** válasza:
88%
Felelőtlen kisgyerek vagy,nem felnőtt az is tény sajnos:-(
2021. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/159 anonim ***** válasza:
87%

Legyen gerinced, köttesd el magad és akkor nem kell gumit húzni.


Ha ahhoz is egy lusta dög vagy, akkor igen, gáz vagy kispofa.

2021. jún. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/159 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy meg vonszold el a kamus pofádat délre :)
2021. jún. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/159 he84 ***** válasza:
86%
Na még ez is, hogy rettentő bunkó vagy azokkal, akik az igazat írták és valós tényekkel megindokolták, hogy miért nagyon rossz ez a hozzáállásod,... Látom nekem külön is reagáltál kevésbé bunkó módon, de annál beképzeltebb stílusban is. Te kértél választ és véleményt, akkor fogadd el, gondold át és hallgass másokra is, ne csak a rossz hozzáállásod megerősítésére várj! Nem vagy te jó pasi, se igazi férfi, ők nem tesznek ilyen szánalmas, felelőtlen viselkedést csak egy kicsi óvszer kényeskedésből! Nem te vagy a nő, nem te esel teherbe, ha bármi baj lesz mégis, így nyilván ő aggódja túl, van is rá oka nálad! Én is félnék megszakításos szexnél és valószínűleg tabletták terén is valamennyire. Az óvszer nagyon kicsi eséllyel szakadhat ki és ritkán. Ha valaki jól húzza fel és jól használja, akkor nem szakadhat ki. Hiába te döntesz az óvszer használatáról, akkor is nagyon nagy köze van hozzá a barátnődnek, mert eléggé érinti annak hiánya, az abból származó következmények. Miattad stessszel, mert ekkora egy önző, felelőtlen barom vagy! Jobb lenne ha elhagynád! Keress feleőtlen szexpartnernek való nőket és ne kínozd tovább a barátnődet! És még le is hülyézted őt, csak mert jogosan aggódik,... Csak mert más szexkapcsolataidnál egyik nő se esett teherbe tőled, az leginkább szerencse kérdése és nem garantálja azt, hogy a barátnőd így soha nem esne teherbe! Nem igaz, hogy nincs semmi gond a tablettákkal, már elmondtam mi a gond és nézz utána a részleteknek! Nem a nemibetegség esélyéről volt szó, hanem a véletlen teherbeesésről,...
2021. jún. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/159 A kérdező kommentje:

Ritka papucsok vagytok, ha itt mindenki ovszerrel védekezik. Volt itt egy csaj aki tabit szed. Hallod, akkor minek írsz ide? Orulj neki h nektek nem kell bajlodni a gumival!!


Nem kotettetem el magam, mert jovoben szeretnek majd gyerekeket, remek családapa leszek ;)

2021. jún. 2. 18:15
 30/159 anonim ***** válasza:
84%
#29 nem leszel remek családapa, mert ha ilyen régóta csinálod gumi nélkül úgy, hogy egyszer se csúszott be, akkor simán meddő vagy :D
2021. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!