Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gáz ha nem vagyok hajlandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem vagyok hajlandó óvszert húzni?

Figyelt kérdés
Olyan mint zokniba lábat mosni, kényelmetlen, meg korulményes,időigényes csak a baj van vele, ezért a csillagokat lehazudtam h allergias vagyok rá, baratnom szerint van allergia mentes lát ex nélkül is, de mondom alapbol az ovszerre vagyok allergias no szerencsére elhitte, de ma azt mondta hogy fel h minden szex után felni kell h vajon terhes lesz e nem érti meg h tudom iranyitani :P nem volt baj csak s hormonok miatt aggódik. Mondtam szedjen gátló tabit ő de azt ő nem gumit meg én sem bnoje azt mondta gaz vagyok . Hogy győzhetnek meg bnom h szedjen tabit vagy fogadjon így el ahogy vagyok bizzon vennem nagy rutinom van már ebbe

#Gumi, óvszer, védekezés szex, gátló, vibrátor, suna lány jó segg
2021. jún. 2. 15:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/159 anonim ***** válasza:
89%
Sztem gáz, haverom igy kapott el egy jó kis nemibetegséget:-(Màr bánja..Haláláig szedheti a gyógyszert s senki nem fekszik le vele..
2021. jún. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/159 anonim ***** válasza:
85%

Ha már a barátnőd igazán alkalmazkodhatnal hozzá.

Meg lehet szokni és hidd el nekem, hogy nem jó, ha jár az agyunk és feszengünk szex közben. Hogy lazuljon el? Hogy kérjen tőled bármi mást, amit te nem akarsz? Hogy hazudhatsz ilyet? Van, aki beszedi a tablettát és van, aki nem akarja magát hormonokkal teletömni. Gondolom max 20 éves vagy. Nincs olyan, hogy biztonságos a megszakításos módszer és egy olyan lány, aki tart a gyermek vállalásától, mert fiatal, azt nem fogod ezzel megnyugtatni. Esküszöm nem is értem. Volt ilyen párom de szerencsére hamar kidobtam.

Négy éve szedek tablettát egészségügyi okból. Rengetegszer volt vele problémám, sok mellékhatása van, ami a mai napig nem múlik el. Számolni kell azzal, hogy nem lesz mindig kedve szexelni, mert csökkenhet a libidója is, sokszor fog fájni a feje és sokszor nem fogja érteni, hogy rendben vannak-e a hormonjai. Én sem kezdtem volna el szedni szívem szerint. Szóval gáz..


N

2021. jún. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/159 anonim ***** válasza:
87%

Huh barátom van baj a toronyban. :D


Én ilyen palival le se állnék aki ennyire egy felelőtlen kis énközpontú csíra, hogy csak a saját öröme számít, a nő meg kezdjen magával amit akar.

Az előváladékban is lehet életképes spermium, szóval a megszakítás, meg a kiveszem időbe az távolról sem fogamzásgátlás.

Ha meg terhes lesz a barátnőd akkor gondolom járjon egyedül tanácsadásra meg menjen el egyedül abortuszra, mert ahhoz is kevés vagy, hogy a tetteid következményének a súlyát felmérd.

Hormontartalmú gyógyszert meg nem mindenki akar szedni, mert több kárt okoz mint hasznot, és akkor megoint ott vagyunk, hogy a te önzésed miatt ő tegye tönkre a hormonháztartását, persze. :)

Baromi gáz vagy, éretlen, és felelőtlen, remélem a barátnőd hamar talál valaki olyat aki megbecsüli.

2021. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/159 anonim ***** válasza:
93%
A másik dolog hogy nem mindenki tud fogamzásgátlót szedni, mivel van aki trombózisra hajlamos vagy pcos-e van vagy pajzsmirigy betegsége. Ilyen esetben pedig nem írnak fel neki hormonális fogamzásgátlót.
2021. jún. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/159 anonim ***** válasza:
88%

A megszakítás nem védekezés...

Nagyon gáz vagy

2021. jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/159 Lazy Lover ***** válasza:
25%
Nem csak a tabletta van védekezni 100 más is van spirál pl
2021. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/159 anonim ***** válasza:
93%

Az gáz hogy hazudtál neki, a helyett hogy megmondanád őszintén neked averzióid vannak a gumival kapcsolatban. Ha rá akarod erőltetni a tabit az is gáz - ez a párod döntése nem a tiéd.

Az hogy alkalmiban is gumi nélkül... na az viszont tényleg übergáz.

"2 éve vagyunk együtt. 4 hónapja nem szexeltem massal" pfff… na erre tényleg nem tudok mit mondani... még frankón büszke is vagy magadra hogy gumi nélkül félrebhaszol. Szegény barátnőd :(

2021. jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/159 he84 ***** válasza:
93%
Nagyon gáz. Egy éretlen, felelőtlen, kényes, önző alak vagy, aki így biztos nem érdemel barátnőt. Egyáltalán nem körülményes, nem időigényes az óvszer használata. Aki meg sajnálja egy ilyen védelemre az időt, az nem érdemel semmilyen barátnőt. A fogamzásgátló tablettáknak sok mellékhatása van, melyek többsége jó néhány nőnél előfordul rendszeresen. Kisebb szexuális vágy, trombózis veszély, hízékonyság, fejfájás, olyan is van néha, hogy a szedésének abbahagyása után hónapokig, vagy évekig nem jön meg ismét a menstruációja, vagy nem eshet teherbe, ha később gyereket akar, vagy akár mindkettő. Ezeken kívül még jó pár mellékhatás létezik. Ha érdekelnek a részletek, akkor nézz utána. Ráadásul a fogamzásgátló tabletták egy eléggé mesterséges dolgot is művelnek, ami azt teszi, hogy csak néha van kevesebb görcsmentes vérzés rövidebb ideig, ami nem igazi menstruáció. Vagyis ameddig az adott nő szedi, nem tud menstruálni, felboríthatja a ciklust és átprogramozza a nemi működését is ilyen szempontból. A spirál, a pesszárium és egyéb fogamzásgátlók pedig kevésbé védenek és körülményesek valóban. Ha rosszul helyezi fel, amire nem csak kicsi esély van, akkor nagyobb eséllyel lehet terhes. Komolyan ennyire nem érdekel a barátnőd egészsége és hogy miattad kockázatoknak teszi ki magát? Ne legyél már ennyire egy önző, kényes alak, ne hazudj neki és vállald az óvszert! Ha valóban szereted, akkort megteszed, mivel annak nincsenek ilyen kockázatai. Ha nem szereted és ha továbbra is hazufsz neki, ha továbbra is erőltetni próbálod rá a magadét, akkor inkább szakíts vele! De előtte valld be neki, hogy hazudtál és a többit!
2021. jún. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/159 he84 ***** válasza:
93%
És az is egy eléggé gáz dolog, hogy még néha meg is csalod,... Szánalmas vagy.
2021. jún. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/159 A kérdező kommentje:

Nem kioktatást kértem! Nekem is jogom van eldönteni, hogy óvszert szeretnek e vagy nem. De ha baratnom ilyen hülye h ő meg ezt nem tartja tiszteletben akkor ez az ő baja. Tabi nem az én döntésem. 24 éves vagyok, nem vagyok már dedós, ha valami esetlen tini lennék a tini parkopcsolatokba írok. Sok lányt megdugtam már mert helyes okos népszerű vagyok, szinte sosem huztam gumit (csak csajok mensijekor, mert azért mégse vérezzuk már össze a frkam. Az nagyon morbid :( (szamomra)


Nem vagyok nemibeteg, és kérlek hagyjuk ezt a prud hozzaallast, titeket minősít ha olyan szerencsétlenek vagytok, hogy eletetekbe csak 2-3 csaj volt, meg hűség meg minden, ti döntés ezek de én azt gondolom most vagyok fiatal itt a korona is, ennyi örömom hadd legyen már h úgy szexelek ahogy én akarok, nem igaz h itt mindenki óvszer parti :D ami ám simán kiszakadhat akkor mit csinalsz buksi?!

Tudom h az elovaladekba is lehetnek spermiumok , nem a tini kategoria, és ennyire hülyének ne nézzél már legyszives!!!!

Így vedekezem megszakítással és sose lett terhes egyik csajom sem, baratnom aggodja túl :/

Nem értek egyet veletek, Ti nagytudásúak, jatszatok itt s szentet, pedig igazam van, ennek ellenére mindenkinek zöldet adtam, de én azt gondolom Sz óvszer igen is kellemetlen.

2021. jún. 2. 17:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!