Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gáz ha nem vagyok hajlandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem vagyok hajlandó óvszert húzni?

Figyelt kérdés
Olyan mint zokniba lábat mosni, kényelmetlen, meg korulményes,időigényes csak a baj van vele, ezért a csillagokat lehazudtam h allergias vagyok rá, baratnom szerint van allergia mentes lát ex nélkül is, de mondom alapbol az ovszerre vagyok allergias no szerencsére elhitte, de ma azt mondta hogy fel h minden szex után felni kell h vajon terhes lesz e nem érti meg h tudom iranyitani :P nem volt baj csak s hormonok miatt aggódik. Mondtam szedjen gátló tabit ő de azt ő nem gumit meg én sem bnoje azt mondta gaz vagyok . Hogy győzhetnek meg bnom h szedjen tabit vagy fogadjon így el ahogy vagyok bizzon vennem nagy rutinom van már ebbe

#Gumi, óvszer, védekezés szex, gátló, vibrátor, suna lány jó segg
2021. jún. 2. 15:49
 141/159 anonim ***** válasza:
79%

" Megnézném azt,ha ez a fogamzásgátló módszer a férfiakat érintené,hány férfi szedné és viselné el a vele járó nyavalyákat,amiket egy nő simán tűrjön, hiszen ha nem áll fel a férfinak azzal bizony ő is rosszul jár.." - szívből kívánom, hogy legyen rá alkalmad, és végre nekünk férfiaknak is legyen jobb módszer a nyűves óvszernél. Szerintem meg fogsz lepődni, hány férfi fogja inkább a férfi-tablettát preferálni... de megsúgom, hogy ezzel is a nőknek lesz baja, méghozzá az, hogy az óvszerrel szemben a tablettát nem tudják ellenőrizni, hogy tényleg beszedte-e...


"Ennyire ne a szex része legyen az első." - mit szeretnél, mi legyen az első szerinted???


"Érző emberi lények vagyunk,ha látod, hogy a párod rosszul van, akkor is szednie kell,mert másképp nem megy,nem jó az együttlét?" - ha valaki rosszul van egy akármilyen gyógyszertől, akkor az első mindig a gyógyszer cseréje... tudod, én pl nem bírom az aszpirin protectet, nem az a megoldás, hogy akkor nem szedek semmit, szedek helyette más hatóanyagút (Plavixot)

"Egy óvszer felhúzása az esetek nagy részeben nem okoz traumát,ha meg igen akkor instant kell ezt közölni ismerkedés elején vagy hagyni kell az egészet." - mint említettem, talán a nőnek kellene közölni, hogy ő a gumihoz ragaszkodik... még mielőtt az ember az egész eséjét rá szánja, és hoppon marad... "Mindjárt az sül ki,hogy kihal az emberiség,mert a férfinak fel kell húznia egy nyamvadt óvszert.." - nem, nem az egész emberiség, csak a XXI. század feminizmusával fertőzött része:))) Nyisd ki a szemed, és nézd meg, mennyi a reprodukciós együttható egyéb kultúrkörökben és mennyi mifelénk...

2021. jún. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/159 anonim ***** válasza:
50%

Nőgyógyász vagyok. A statisztika egy dolog, egy dolog minden más.


A nők 18%-a szed tablettát világszerte. Ritkább az, hogy valakinek nincsenek mellékhatásai. A legtöbb pàciensem tűti, ha csak migrén, kis elhízás stb. van a dologban.


Van, akinek tablettát cserélünk, mert néha segít. Van sajnos, akinek évek után lesznek problémái. Tekintve, hogy itt képzetlen férfiak (vagyis emberek akik sose szedtek, nem is tanultak róla) chatelgetnek, gondoltam segítek tényekkel.


A tabletta leggyakoribb mellékhatása a "spotting", pöttyözés, amikor a nőnek akkor is van vér az intim váladékban, amikor nem kéne megvonásos vérzéssel küzdenie.


De valakinek hazudni, hogy ezeket eltűrje, hihetetlenül immorális dolog. Akkor is, ha nem lehetne ennyi baja, de így mindenképpen.


Mindenkinek akit tényleg érdekel a téma: óvszerrel kapcsolatos pszichológiai problémákat szexuálpszichológussal remekül lehet kezelni. Utána is lehet olvasni, rengeteg cikk szól ilyen problémákról.


Sok férfit megalàz, ha erekciós problémái vannak. Ez nem szégyen, hanem tünet és lehet kezelni, ha foglalkozunk vele és nem elsöpörjük a szőnyeg alá.


Akit tényleg érdekel a probléma, írhat. Nem fogok kapcsolati felkérésekre válaszolni.

2021. jún. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/159 anonim ***** válasza:
76%
#140, nézd, ha csak egyetlen nőt sikerül arról meggyőzni, hogy ne a párját szívassa gattra, vagy legalább ne úgy, hogy ő kipróbálni sem hajlandó más megoldást, mert ez azt mondta attól meg azt hallotta... akkor már bőven megéri a beletett energiát. Voltaképp olyan ez a fogamzásgátló-ellenesség mint az oltás-ellenesség... (kivéve, aki tényleg próbálta, többfélét, és valóban, objektív módon nem bírja)
2021. jún. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/159 anonim ***** válasza:
68%
"Mindenkinek akit tényleg érdekel a téma: óvszerrel kapcsolatos pszichológiai problémákat szexuálpszichológussal remekül lehet kezelni. " - ami ugye NINCS TB alapon... a tabletta-fóbiás nő meg nem fog ezért mélyen a zsebébe nyúlni, arra mérget vehetsz:(((
2021. jún. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/159 anonim ***** válasza:
13%

Tablettázzatok akkor kedveseddel ameddig csak akartok,kívánom,hogy ne legyen semmi baja hosszútávon,mert lehet éppen most nem érzi, de meglehet később fogja,ha esetleg leáll vele.

Továbbra is tartom,hogy ez nem feminizmus és nem kell félteni az embereket ilyen szempontból. Kérlek ne idézd a válaszaimat,ettől nem tűnsz peofesszionálisabbnak,csak méginkább egy berözgült tabi-pártolónak.

Eddig nem volt egyértelmű,hogy melyik nemet képviseled,bár sejteni lehetett. Ez legalább megmagyarázza a tabi-kampányt és a véleményalkotást. Nem szeretnék személyeskedni,nem is fogjuk egymást meggyőzni ez biztos. Nem feminista az,aki nem tablettázik,ahogyan nem hímsoviniszta az sem aki nem húz óvszert,csupán másképpen látják.

Legyen ez végszó.

2021. jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/159 anonim ***** válasza:
70%

"mert lehet éppen most nem érzi, de meglehet később fogja,ha esetleg leáll vele." - esélytelen, hála az égnek, ő sem akarja ezt a kulturkört szaporítani:) Egyébként szerintem az a legmegalázóbb, amikor egy nő a tabletta ellenében a "majd a későbbi teherbe esésre" hivatkozik, mert az azt jelenti, hogy fontosabb neki még egy csak a képzeletben létező magzat is, mint a mostani valós kapcsolat.

"Nem feminista az,aki nem tablettázik,ahogyan nem hímsoviniszta az sem aki nem húz óvszert,csupán másképpen látják." - evvel egyetértek.

2021. jún. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/159 anonim ***** válasza:
63%

#125

Látom, nem igazán ment át a mondandóm... 😄 A válaszom nem a gumi húzásra ment igazából, hanem a csíra gyerek hozzáállására és felfogására.

1, Nem vagyok harcos feminista, de elolvastad a srác kommentjeit? 2 éve együtt van a barátnőjével és kemény 4 hónapja "hűséges" hozzá. Szerinted ez tök normális felfogás? 🤔

2, Nagyon jól ismerszhetsz, ha így látatlanban egyből azt mondod, hogy kötetekben mérhető az elvárásom. Ja, mégsem... Megint csak arra tudok visszakanyarodni, hogy szerinted az normális, ha ez a gyökér rákényszeríti a gyógyszerre a barátnőjét, akit amúgy orrba-szájba csal, csak azért hogy neki jó legyen? 🤔

Érdekes egy felfogásod és életed lehet, ahol ezek neked simán beleférnek egy kapcsolatba és elfogadod.

Nem lenne "gondom" a sráccal, ha mindezt egyedülállóként csinálná, mármint hogy nem akar gumit húzni és a partner is benne van, de az, hogy máshol is rendszeresen mártja a kis pöcörőt úgy, hogy párja van és mellé még elvárásai vannak a megcsalt barátnője felé... Hát, ne haragudj, de nálad is gondok lehetnek, ha te egy ilyen szar alakot még védeni is tudsz ilyen nevetséges szöveggel 🤣 Téged minősít, nem engem, és nem is a "harcos feministákat". Nálunk, "harcos feministáknál" ez nem igazán fér bele egy kapcsolatba.😘 Ja igen, de micsoda hatalmas elvárásaink vannak, hogy máshol ne legyen megmerítve az a bizonyos szerszám 🤔 Áhh, megyek is a sarokba elszégyellni magam, hogy hogy is merek egy ilyen hatalmas dolgot kérni egy férfitól. Eszem megáll komolyan 🤣🤣🤣🤣🤣

2021. jún. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/159 anonim ***** válasza:
36%

#147, "A válaszom nem a gumi húzásra ment igazából, hanem a csíra gyerek hozzáállására és felfogására." - nézd, ez nekem a #124-ből nem derült ki számomra, lévén, hogy az egy szimpla gyűlöletbeszéd, semmi egyéb. (bár filóztam, hogy erre "Szívesen megismerkednék veled, mert az ilyeneknek szoktam értesíteni a barátnőjét, meg az ilyeneket szoktam megalázni 🤭 A te egoista fajtád csak ezt érdemli." - annyit írjak vissza, hogy "velem ismerkedhetsz, nem vagyok semmi jónak elrontója:)" - a probléma annyi lenne, hogy a leírt viselkedéssel kizárólag ÖNMAGADAT aláznád, senki mást... (n.b. ha elmennék valakivel ismerkedni, azt a párom tőlem tudná nyilván - vétójoggal - nem mástól)

Ebből láthatod, hogy valóban nincs azzal semmi problémám, ha valaki nem szigorúan monogám, ahogy azzal se, hogy valaki olyan szexre törekszik, ami neki magának is jó.

Nézd, amiért a férfiak manapság erősen le vannak maradva a saját érdekeik érvényesítésében ebben a kultúrkörben az annyi, hogy amíg a nők képesek összetartani, a férfiak genetikailag folyamatosan konkurrálnának egymással - na ezt kell meghaladnunk, ha nem akarunk matriarchátusban élni... nálam ez már adott, én az esetek jó részében a férfi pártján állok (a nagy igazságtalanságokat leszámítva) A férfiak egyenjogúságának eléréséhez két pusztító sztereotípiát kell lebontani, az egyik "a férfi kezdeményez, a nő dönt" a másik meg "a férfi dolga a családfenntartás, a nő dolga a gyereknevelés"... ha ezeket múlt időbe tudjuk tenni, van esély a valódi egyenjogúság elérésére.

Természetesen azért nem mindenben értek egyet a kérdezővel, én pl. utálom a sumákolást, mindig a nyilt kártyákat támogatom. Csak nem képzeled, hogy tőled tudná meg a párom huszonév után, hogy van bennem poligám hajlam, és nem vagyok hajlandó óvszerben szexelni? :)))

2021. jún. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/159 anonim ***** válasza:
84%
2021. jún. 15. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/159 anonim ***** válasza:
81%
#149 Amen! :)))
2021. jún. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!