Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gáz ha nem vagyok hajlandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem vagyok hajlandó óvszert húzni?

Figyelt kérdés
Olyan mint zokniba lábat mosni, kényelmetlen, meg korulményes,időigényes csak a baj van vele, ezért a csillagokat lehazudtam h allergias vagyok rá, baratnom szerint van allergia mentes lát ex nélkül is, de mondom alapbol az ovszerre vagyok allergias no szerencsére elhitte, de ma azt mondta hogy fel h minden szex után felni kell h vajon terhes lesz e nem érti meg h tudom iranyitani :P nem volt baj csak s hormonok miatt aggódik. Mondtam szedjen gátló tabit ő de azt ő nem gumit meg én sem bnoje azt mondta gaz vagyok . Hogy győzhetnek meg bnom h szedjen tabit vagy fogadjon így el ahogy vagyok bizzon vennem nagy rutinom van már ebbe

#Gumi, óvszer, védekezés szex, gátló, vibrátor, suna lány jó segg
2021. jún. 2. 15:49
 131/159 anonim ***** válasza:
67%

130#

Nem értelek utolsó. Egy férfi bizony ne mondja meg, hogy káros-e vagy sem, mivel nem tudja mivel jár,mit érez a szedése miatt a párja,nem őt érintik a mellékhatások.

Ez olyan,mint mikor a testnevelés tanár viccelődik,hogy lehet tornázni menstruáció közben,nem hal bele senki. Van aki szerencsés és tud,van, akinek meg nehezebb és fájdalmas és ízléstelennek találja az ilyen megjegyzéseket (sokan tudnának erről mesélni sulis tapasztalatok alapján)

Nem tudja,nem is tudhatja, nem éli át,megmondhatja? Nem. Kivéve ha nem képzett szakembere a témának(értsd: pl. nőgyógyász) Ha egy nő érzi,hogy számára káros, akkor nem mondhatja a férfinak? Ez no sense kedves utolsó.

Ha nektek bejött akkor legyetek együtt úgy,de hadd döntse már el egy nő,hogy károsnak érzi a szervezetére vagy sem és közölhesse is,ha szeretné.

2021. jún. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/159 anonim ***** válasza:
33%

#130


Erm... És ha tuzatnyi férfi ismerősöm mondja el, hogy semmi bajuk nem volt a gumitól, max az elején amikor gyakoroltàl felvenni?


Attól, hogy van aki nyafog, vannak normális pasik, akik meg nem akarnak senkit teherbe ejteni 😂

2021. jún. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/159 anonim ***** válasza:
85%

"ha tuzatnyi férfi ismerősöm mondja el, hogy semmi bajuk nem volt a gumitól"

Attól még másnak lehet.

Ugyanez a helyzet a hormonális gyógyszerrel is a nőknél.

Ha mindenkinek ártana, akkor nem használnák.

Ha meg senkinek sem ártana, akkor nem panaszkodnának.

2021. jún. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/159 anonim ***** válasza:
76%

#131 "Nem értelek utolsó. Egy férfi bizony ne mondja meg, hogy káros-e vagy sem, mivel nem tudja mivel jár,mit érez a szedése miatt a párja,nem őt érintik a mellékhatások." - mit nem értesz? Ez is megfordítható, mint általában minden kijelentés: "Egy _NŐ_ bizony ne mondja meg, hogy káros-e vagy sem, mivel nem tudja mivel jár,mit érez a _HASZNÁLATA_ miatt a párja," "nem őt érintik a mellékhatások." - mondjuk ez utóbbi nem feltétlenül így van, az erekció meg a férfi beindultságának hiányát bizony a nő is megérzi, a szex elmaradása őt is érinti...:)


"Ha egy nő érzi,hogy számára káros, akkor nem mondhatja a férfinak? Ez no sense kedves utolsó. Ha nektek bejött akkor legyetek együtt úgy,de hadd döntse már el egy nő,hogy károsnak érzi a szervezetére vagy sem és közölhesse is,ha szeretné." - már bocsi, de vitatta bárki is, hogy a nő beszélhessen-e a fogamzzásgátlóval kapcsolatos gondolatairól? Mert én egyetlen olyan hozzászólást sem láttam... annyi a fennforgás, hogy ha a nő a gumihoz ragaszkodna, akkor ott nem lesz szex, és itt pont. Mondjuk éppen ezért szerintem elvárható, hogy az ilyen kikötéseit még a randi elején tegye meg, hogy ehhez képest tervezhesse az ember a saját estéjét is:)))

2021. jún. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/159 anonim ***** válasza:
33%

A fogamzásgátló tabletta a nők több, mint 80%-nál okoz valamilyen problémát.


A gumi, tekintve, hogy van latexmentes, kizárólag pszichológiai problémát tud okozni.


Ezeknek oka lehet a nem megfelelő méret: javítható, csak próbálkozni kell. Nem vagy XXL-es.


Felhelyezési problémák: gyakorlat teszi a mestert. Egyedül is lehet a felhelyezést gyakorolni.


Hiszti: amiről itt szó van.


Semmilyen párnak nem ajánljuk hamarabb a hormonális fogamzásgátlást, mint az óvszert, hiszen egyedül ennek nincsen fizikai mellékhatása. Ha a páciens direkt valami mást szeretne, ekkor felhozzuk a lehetőségeket, a veszélyekkel együtt.


Nem véletlen, hogy az óvszert nem kell felírnunk, nem kell hozzá vizsgálatot végeznünk, és nem kell adnunk hozzá egy rövid tájékoztatást, hogy "igen, okozhat trombózist".

2021. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/159 anonim ***** válasza:
79%

"A fogamzásgátló tabletta a nők több, mint 80%-nál okoz valamilyen problémát." - ez a HAZUGSÁG honnan jön???? Eleve nem lehetne forgalomban se az EU-ban, ha a vele kapcsolatos problémák az 50%-ot elérnék...


"A gumi, tekintve, hogy van latexmentes, kizárólag pszichológiai problémát tud okozni." - és? A pszichológiai probléma mennyivel jobb, mint a fizikális???? Ld #121...


"Semmilyen párnak nem ajánljuk hamarabb a hormonális fogamzásgátlást, mint az óvszert, hiszen egyedül ennek nincsen fizikai mellékhatása" - na ilyen helyre TILOS fordulni, gondolom óvszer-gyártóktól szeditek a sápot...


" és nem kell adnunk hozzá egy rövid tájékoztatást, hogy "igen, okozhat trombózist"." - valójában ha lenne bennetek minimális tisztesség(!), akkor elhangozna, hogy "igen, okozhat erekciós zavart"

2021. jún. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/159 anonim ***** válasza:
79%

Egyébként itt egy újabb, nagyjából korrekt cikk a fogamzásgátlókról: [link]

Egyébként az a jó, hogy az ilyen szintű feminista elfogultság önmagát küszöböli ki a társadalomból idővel... ugyanis egyre gyakoribbá válik miatta az erekciós zavar, és egyre több férfi rohan vazektómiára... tehát, ha a nők gyereket akarnának, kénytelenek lesznek más kultúrkörökből választani partnert...és így végül elviszi az ördög az euro-atlanti civilizációt az összes elfogultan nő-párti agybajával egyetemben... az egyetlen hiba, hogy az már a ma élő férfiakon kevéssé segít...

2021. jún. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/159 anonim ***** válasza:
79%
Újabb hasznos cikk a fogamzásgátló-fóbiásoknak: [link]
2021. jún. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/159 anonim ***** válasza:
20%

Annyit azért hadd hagyjak itt,hogy az ,hogy a férfinek időnként lelankad,mint mellékhatás nem hasonlítható össze azzal,ha a nőnek hányingere,fejfájása,komoly fizikai tünetei vannak a tablettától. Hangsúlyozható itt a férfi szemszöge, de igenis ne szóljon bele abba,hogy szedi-e a nő vagy sem,káros-e vagy sem,mert a nőknek nem lankadást okoz, hanem egészségkárosító hatása van,főleg hosszútávon. Megnézném azt,ha ez a fogamzásgátló módszer a férfiakat érintené,hány férfi szedné és viselné el a vele járó nyavalyákat,amiket egy nő simán tűrjön, hiszen ha nem áll fel a férfinak azzal bizony ő is rosszul jár..

Ennyire ne a szex része legyen az első.

Érző emberi lények vagyunk,ha látod, hogy a párod rosszul van, akkor is szednie kell,mert másképp nem megy,nem jó az együttlét?

Mintha a nő kéne megköszönje,hogy szedheti,hiszen akkor ki tudják elégíteni,másképpen az óvszertől minden oda lesz..nem,vannak akiknek jó óvszerben, mert elsősorban a személyt nézik és nem saját magukat,és ezzel együtt is nagyon jó a szexuális életük. Mellesleg az óvszer a fertőzések és egyéb finomságok ellen is véd,amit párkapcsolatban is összeszedhet az ember,főleg a nők(pl. vaginális bakteriózis,stb) . Egy óvszer felhúzása az esetek nagy részeben nem okoz traumát,ha meg igen akkor instant kell ezt közölni ismerkedés elején vagy hagyni kell az egészet. Mindjárt az sül ki,hogy kihal az emberiség,mert a férfinak fel kell húznia egy nyamvadt óvszert..

2021. jún. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/159 anonim ***** válasza:
59%

Engem nem a Babaszoba és a Kamaszpanasz oldalak fognak meggyőzni, ahogyan sok más embert sem,ezzel hiába fáradozol.

Maradjunk annyiban, hogy neked van egy álláspontod,nekem más, egy harmadik személynek meg egy teljesen más és így tovább. Foglaljuk el most magunkat valami mással inkább, mint hogy egymást névtelenül cáfolgatjuk.

2021. jún. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!