Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a baj abban, hogy a 14...

Mi a baj abban, hogy a 14 évesek szeretnének szeretkezni?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok, hogy a 13-14 éves csitrik a diszkóból hazajövet basznak mert az a menő, hanem hogy pl. egy 14-15 éves lánynak több hónapja barátja van és kérdést kérnek ezzel kapcsolatban, őket miért hurrogják le ennyien?

Én is 14 vagyok, nemrég vesztettem el, lassan 1éve hogy együtt vagyok a párommal


2010. máj. 3. 11:35
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/141 anonim ***** válasza:
70%

Sok kis hülye csitri, azt hiszi magáról ,hogy érett,ezért neki már szabad szexelnie a "SZERELMÉVEL" . Még soha nem találkoztam olyan 14 éves kis lánnyal aki nem azt mondta volna magáról ,h ő nem érett ;) mind azt hiszitek, hogy azok vagytok, pedig nem!!!!!!!!!!!

21/L

2010. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/141 anonim ***** válasza:
70%

14 éves semmilyen módon nem érett,hiába hiszi azt,ha egy 7 évesnek megmutatod hogy kell az is tud sexelni.


Egyébként nem a 14-et szokták alsó határként írni,hanem a szakemberek mind azt javasolják 16 év alatt lehetőleg ne csinálja senki,hisz sem testileg,sem lelkileg nem érett erre.

Szerelem meg csak kifogás a te korodban,én már alsóban nagyon szerelmes voltam,és 5 évig tartott,gondolj bele ezek szerint mert szerettük egymást ezzel a kifogással akár 11-12 évesen csinálhattam volna.


EGyébkébként pont azért szólják le azokat a lányokat akik a korukhoz megengedett modón járnak fiúkkal(puszi,simogatás mértékkel stb.)mert ilyen példákat láttnak mint amilyen te vagy!!!!!!


Egy 7-8.-as taknyosnak korai a sex.Ettől nem leszel felnőtt még,de minősítetted a szüleidet is a tetteddel,látszik baromira jól nevelhettek.

Kati

2010. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/141 anonim ***** válasza:
59%

Ilyen hülyeséget hogy testileg érett!!!,


Baszus egy normális férfinak legalább 180 cm körül kellene lennie,szóval legalább egy átlag magasságú nőnél fél fejjel magasabbnak lennie,na most ha megfigyeltétek a mostani srácot többsége alacsony és gesznyet,16-17 évesek vannak 175 cm-nél,ami korábban egy 14-15 évesnek felelt meg.


14-15 évese fiúk alig 170 cm magassak,ez nagyon kicsi,sőt egyre több ír be arról hogy akár 15 évesen alig 160 cm és csupasz,szóval hol fejlett már.Messze van attól hogy testileg férfi legyen,soknak se szőre,se bajusz kezdeménye nincs és apró pici kis cucca van.Nyugodtan a férfiak egészségénél meg lehet nézni.


A csajok vagy egyre kövérebbek vagy nagyon véznák,a mellük sincs teljesen kifejődve,valakinek nincs is még.Szóval akárhogy nézed nem nő még.Se arcra,se testileg.


Én is fejlett voltam testileg is és idősebbnek néztem ki,a végleges adottságaimat elértem 13 évesen,de utána már nem fejlődtem,ahogy nekem bátyám van és ő is 13 évesen 180 cm volt már,csak 5 cm nőt azóta.Véznák sem voltunk,pont jók súlyra,de ettől még az arcunkon látszott hogy fiatalok vagyunk.


De tudod honnan lehetett tudni hogy érettek vagyunk,onnan hogy bár a te korodban mi is jártunk már,de tudtuk hogy még pár évet várni kell ahhoz hogy minden szempontból érettebbek legyünk,és ha érettebb vagy a dolog is másabb lesz.


Anyukád meg minősítette magát azzal hogy tud a dologról és kicsit sem akadt ki,ilyen anyáról is meg van a véleményem,gyönyörű,lehet ha átlagnál szebb lennél,akkor a végén még arra is biztatna,fotoztasd magad,csinálj félaktokat mert abból lehet megélni,nem egy ilyen példát látott már az ember.


CSaka normális tiniket sajnálom,akiket a hozzád hasonlók miatt fognak leszólni,ha lesz egy kisbarátjuk és fagyizni vagy moziba mennek,rájuk is mind azt fogják hinni hogy könnyűvérű kis locs.k!

2010. máj. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/141 anonim ***** válasza:
59%

Fasza mutter nem de?


Nem baj kislányom csináld csak,a te tested,a te életed.Nem baj ha már most kezelgenek,ha gáz van majd szóljál.


Ez aztán a gondoskodó,erkölcsi magaslatokban álló mutter.Nem tudom mit csodálkozunk ezek után ha ribi a lány is.Hiába a szöveg őt szeretem,ő az első és mással még nem voltam,akit 8.-asan már kezelgetnek arról sok jót nem lehet mondani.

2010. máj. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/141 anonim ***** válasza:
55%
Arra lennék kíváncsi, hogy ha majd úgy 20 évesen lesz egy másik barátja, és megmondja neki, hogy 14 kora óta szexel mit fog róla gondolni XD
2010. máj. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/141 anonim ***** válasza:
55%
*éves kora
2010. máj. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/141 anonim ***** válasza:
55%
az én pasim nem is járt volna velem, ha azt mondtam volna neki, h már 14 éves korom óta nem vok szűz. :DD
2010. máj. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/141 anonim ***** válasza:
59%

Hogyan lenne egy 14 éves már érett,sok hüvelyk matyi,csupasz fütykösű srác,se lábszőr,se mutáló hang.A csajoknál szintén se cici,mert sokszor mellről nem beszélhetünk az esetükbe.Lehet mire ő lesz anya tök normális lesz neki ha a 12 éves lányát kuro.atják majd,mert amint olvastam anyuka sem lepődőtt meg,annak is normális volt.


Hát szép,jó szülők,jó nevelés és csodálkoznak utána hogy milyen a gyerek.

2010. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/141 anonim ***** válasza:
59%
Engem is ott hagyott volna a barátom és jól le is kurv.zott volna,jogosan.Nem vagyunk szentek és van néhány kikaposabb barátnőm na de ők sem 14 évesen kezdték,sőt a srácok sem 16-17 évesek voltak,valaki még idősebb.
2010. máj. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/141 anonim ***** válasza:
5%

"Az egyik válaszolónak, aki azt írta, hogy nem tudott bulizni meg kiélni magát 3 évig a barátja miatt az poshadjon is meg. Talán a barátoddal nem tudtál volna elmenni!?"

Tegnapi 14:28-asnak: Nyald ki a pinámat te büdös kis ku*va! Mentem a barátommal is rengeteget bulizni, de mikor már szakítottunk megbántam, hogy nem nélküle mentem csak a barátnőimmel.. mert teljesen más úgy bulizni, hogy tudod minden pillantásodat nézi a barátod, aki mögötted áll, meg teljesen másmilyen úgy bulizni, hogy barátiasabb a hangulat, és csak a lányokkal vagy.. én személy szerint nem szerettem bulizni menni a barátommal, mert mindig féltékenykedett, és ezzel lehet(ett) engem kiborítani.. ezért is vetettem véget a kapcsolatunknak! Úgyhogy poshadj meg te náci ge*i!

Ti meg hagyjátok abba a veszekedést, hisz nincsen értelme! :)

2010. máj. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!