Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hányan vannak itt olyanok,...

Hányan vannak itt olyanok, akik várni szeretnének, vagy vártak a nászéjszakáig?

Figyelt kérdés

Arra kérlek, hogy csak akkor írj, ha vártál vagy várni fogsz, és azt is írd meg, hogy miért döntöttél így!


Nem vagyok kíváncsi olyan válaszokra, hogy micsoda hülyeség ez!


2009. júl. 31. 15:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi ugyan nem vártunk a nászéjszakáig, de azokat sem ítélem el akik várnak.

Egyik barátnőm 26 éves, és szűz, több fiú azért szakított vele mert várni szeretne vele a nászéjszakáig. Ő azért vár vele, mert így biztosan nem fogja megbánni az együttlétet, és annak adja a szüzességét akiben bízik, és megérdemli. ;)

:)

2009. júl. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
80%
Én tuti várok. Vallás miatt.
2009. júl. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Kösz az eddigieket! Nemet és életkort is írhattok :)
2009. júl. 31. 17:29
 4/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem tartom jó öteltnek, mert így zsákbamacskát vásárolsz. Hiába vagytok jól el a fiúval, ha szexuéális téren totálisan nem passzoltok össze.
2009. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, légy szíves, legközelebb olvasd végig a kérdést, mielőtt válaszolsz! Megmondtam, hogy ilyen válaszokat nem kérek. Köszönöm!
2009. júl. 31. 18:06
 6/24 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudsz úgy dönteni egy dologról, ha csak az egyik felet vagy hajlandó meghallgatni.

Nem írtam, hogy ez hülyeség, értem, hogy vannak ilyen emberek is, akik várnak. Viszont ennek az előnyei mellett vannak hátulütői is, erre akartam felhívni a figyelmed.

2009. aug. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Egyrészt én már túl vagyok a nászéjszakán, másrészt megkértem a válaszolókat, hogy csak akkor írjanak, ha várni akarnak a nászéjszakáig. Érvekre, kioktatásra meg ilyesmire nem vagyok kíváncsi, ha majd az leszek, felteszek egy új kérdést.
2009. aug. 1. 08:57
 8/24 anonim ***** válasza:
52%

Ez egy hülyeség. Engem is erre próbáltak nevelni.

Most férjhez mész valakihez /megházasodsz, aztán kiderül h nem is jó vele a szex...

Vagy mondjuk nincs viszonyítási alapod, és egész életedben görcsölsz, h milyen lehet mással....

nem élted ki magad...

Nagyon idejétmúlt dolog ez..

2009. aug. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%

Gáz hogy az emberek csak azért is direkt idegesítenek téged és nem bírják felfogni hogy nem arra vagy kíváncsi hogy mik ennek az előnyei vagy hátrányai, de ne foglalkozz velük, pontozd le aki nem a kérdésre válaszol, én is azt tettem :)


Nos mi vártunk. Vallásosan vagyok nevelve de annyira nem vagyok templomba járós meg szentfazék viszont a saját értékrendem megvan és a szűzesség ebben elég előkelő helyen szerepel. Szerintem nem az a lényeg hogy kipróbálgasd mindenféle emberekkel hogy milyen, hanem hogy annak add magad akivel összekötöd az életedet, ez egy fajta jelkép hogy neked csak ő kell és másoknak nem adod magadat oda.


És képzeljétek, akik itt okoskodtok, gyönyörű volt az első alkalom annak ellenére is hogy nem sikerült egyszerre elmenni és voltak kisebb gubancok, de gyakoroltunk és kitartóak voltunk és azóta is tökéletes a szexuális életünk, nagyon szeretem a férjemet és rohadtul nem érdekel, milyen lehet mással pedig 7 éve vagyok házas!!! Aki ilyeneken agyal hogy mással milyen lehet az nem is szereti a párját!!! Ja és lehet mondani hogy én ez egy eset a sok közül, de nagyon sok párt ismerek akik ugyanúgy vannak ahogy mi.


Ha nem tetszik hogy vártam szavazzatok le nyugodtan de én legalább a kérdésre válaszoltam nem pedig az érveimmel hozakodtam elő!!

2009. aug. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
43%
xD vagy mondjuk nincs olyan beszűkült látóköre, mint neked.Tudod, ezért gyűlölöm a kereszténységet. nem azért, amit jelképez, hanem ezekért az egzakt módon kimondott, szerintük minden emberre tökéletesen jellemző baromságok miatt...XD
2009. aug. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!