Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a baj abban, hogy a 14...

Mi a baj abban, hogy a 14 évesek szeretnének szeretkezni?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok, hogy a 13-14 éves csitrik a diszkóból hazajövet basznak mert az a menő, hanem hogy pl. egy 14-15 éves lánynak több hónapja barátja van és kérdést kérnek ezzel kapcsolatban, őket miért hurrogják le ennyien?

Én is 14 vagyok, nemrég vesztettem el, lassan 1éve hogy együtt vagyok a párommal


2010. máj. 3. 11:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/141 anonim ***** válasza:
30%
Már nem győzöm számolni, hogy hány 13-14 éves kis takony állítja magáról,h ő már érett XD a sok kis hülye
2010. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/141 anonim ***** válasza:
68%
19 : 29 - pl. abban, h nem kezdtem a szexet az oviban, hanem szerelemből, már valóban érett fejjel, 18 évesen, és nem szól minden 2. kérdésem arról, h jajj, lehetek-e terhes, mert a barátom csak kicsit rakta be. tudnék még példákat sorolni, de nem hiszem, h neked bármi közöd is lenne hozzá. :)
2010. máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/141 anonim ***** válasza:
49%

1. a kérdező is szerelemből vesztette el és nem az oviban.

2. nem az a kérdése, hogy lehet-e terhes.


Tehát egy igazit sem tudsz mondani? Vagy tényleg attól vagy hűde érett, hogy későn vesztetted el? Mert a fent leírtak alapján csak ennyiben különbözik az "érettségetek". Gratulálok a vaslogikához. :)

2010. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/141 anonim ***** válasza:
68%
te csak ne köss belém. itt mindenki azt ir, amit akar. különben is benne van a szabályzatban, h ne off-oljunk. te se tudsz olvasni, látom :DD
2010. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/141 anonim ***** válasza:
49%
Tessék, hárítasz. Ha nem tudod alátámasztani a véleményed, csak beszélsz össze-vissza az már komolyan gáz. :) De rendben, akkor hagyjuk abba az "offolást"...
2010. máj. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/141 anonim ***** válasza:
68%
na jó, te akartad.. én felsoroltam az érveket. és mik a te érveid, amellett, h 1 14 éves érett a szexre? pszichológusok, tehát szakemberek állitották, h nem azok, te ennek ellenére mégis belémkötsz. akkor nem tok rajtad segiteni, ha te a szakiknak se hiszel.
2010. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/141 anonim ***** válasza:
49%

Oké, kezdjük az elején. Tehát elismered, hogy összesen ezek az érveid? Mert ez gyenge, mint kiderült.

Másodszor, én pszichológiát tanulok, linkelnél egy hivatalos forrást, ahol ez tényként van rögzítve? Mert a hallottam a szomszédtól, hogy a pszichológusok azt mondják, az sajnos igen kevés :)


De akkor elmondom, miért gondolom, hogy a 14 évesek között jelentősen sokan vannak, akik érettek erre.

Mi kell a szexuális érettséghez? Ugye a testi rész adott. Lelkileg meg hogy derül ki? Ha azt mondod, hogy az alapján, hogy nem fekszenek le az első jöttmenttel (akkor sok 20-assal, 30-assal, sőt 40-essel ellentétben - akik ugye ezek szerint nem érettek a szexre) a kérdező nem az első jöttmenttel feküdt össze, hanem a szerelmével, akivel 1 éve együtt vannak.

Vagy szerinted mi kell az érettséghez, de most komolyan? Nem a józan mérlegelés? Nem az érzelmek feljebbrendelése a testi vágyak fölé (vagyis, hogy nem az első randin dugatja magát, hanem amikor teljesen biztos minden porcikája)? Mert ezek itt mind megvannak.

Sokadsorban a törvény sem véletlenül 14 évnél húzza meg a határt (mivel véleményeddel ellentétben a szakemberek ezt gondolják helyesnek).

2010. máj. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/141 anonim ***** válasza:
84%
nyugodj meg, nem a szomszédtól hallottam, hanem én is tanultam pszichológiát. és nem csak a testi érettség kell a szexhez, hanem lelki is. és szted 1 14 évesnek az a legfőbb, és legfontosabb dolga, h szexeljen? nekem ezek az érveim, h még nem kész rá, és később, nagy valószínűséggel meg fogja bánni. nem 1 baránőm feküdt le a " nagy szerelemmel ", aztán meg 17 - 18 évesen ott sirtak nekem, h mennyire hülyék voltak. nézd, kár ezen vitatkozni, te kötöttél belém, én leirtam, amit gondolok, leirtad te is. ezt itt haggyuk abba, mert csak fölösleges vita lesz belőle. mellesleg, ha annyira érett lenne, akkor nem jönne ide kérdezgetni, hanem élné az életét. és ha rendszeresen olvasod az oldalt, akkor sok olyan kérdéssel találkozhatsz, h " kicsit berakta, lehetek terhes? ", sőt, minden 2. kérdésben azon sirnak nagyrészt 14 - 15 évesek, h lehetnek - e terhesek, pl. az egyik 15 éves határozottan állitotta nekem, h ő szűz, a barátja csak félig tette be, igy ő nem lehet terhes. kérdezem én, akkor ez érettség? nem mondom, lehet, h 4 - 5 % - nak összejön, h nem bánják meg, de érettnek akkor se tartok 1 14 évest a szexre. sőt, arra is kiváncsi vok, h milyen az a szex, amit 2 14 éves produkálni tud.
2010. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/141 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó előtti te nagyon hülye vagy. Utolsó jogos. Egyébként erkölcsök nincsennek a fiataloknál, de komolyan? Mi a büdös fszért akar még egy kisgyerek bszni. Egyszer kúrn-á seggbe őket egy nagy 2 méteres kigyúrt kancigány, többet nem gondolnának rá az is biztos...
2010. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/141 anonim ***** válasza:
49%

"Utolsó előtti te nagyon hülye vagy. Utolsó jogos. Egyébként erkölcsök nincsennek a fiataloknál, de komolyan? Mi a büdös fszért akar még egy kisgyerek bszni. Egyszer kúrn-á seggbe őket egy nagy 2 méteres kigyúrt kancigány, többet nem gondolnának rá az is biztos..."


Belőled csak úgy szikrázik az érettség és az értelem! :P



"nyugodj meg, nem a szomszédtól hallottam, hanem én is tanultam pszichológiát"

ettől függetlenül hivatalos alátámasztást még mindig nem látok, én viszont mondtam (a törvényi szabályozás elég hivatalos álláspont ezzel kapcsolatban azt hiszem)


"és nem csak a testi érettség kell a szexhez, hanem lelki is."

mondtam én, hogy nem? ki is fejtettem, csak valahogy mintha nem akarnád észrevenni.


"és szted 1 14 évesnek az a legfőbb, és legfontosabb dolga, h szexeljen?"

írt a kérdező ilyet?


"nekem ezek az érveim, h még nem kész rá, és később, nagy valószínűséggel meg fogja bánni. nem 1 baránőm feküdt le a " nagy szerelemmel ", aztán meg 17 - 18 évesen ott sirtak nekem, h mennyire hülyék voltak"

ennyi az érved, hogy nem kész rá és meg fogja bánni? ezt már hallottuk, csak azt nem, hogy MIÉRT?


"nézd, kár ezen vitatkozni, te kötöttél belém, én leirtam, amit gondolok, leirtad te is. ezt itt haggyuk abba, mert csak fölösleges vita lesz belőle."

szerintem a vita sosem felesleges, csak a veszekedés. a vitából tanulhatsz, ha meghallgatod a másikat.


"mellesleg, ha annyira érett lenne, akkor nem jönne ide kérdezgetni, hanem élné az életét. és ha rendszeresen olvasod az oldalt, akkor sok olyan kérdéssel találkozhatsz, h " kicsit berakta, lehetek terhes? ", sőt, minden 2. kérdésben azon sirnak nagyrészt 14 - 15 évesek, h lehetnek - e terhesek, pl. az egyik 15 éves határozottan állitotta nekem, h ő szűz, a barátja csak félig tette be, igy ő nem lehet terhes. kérdezem én, akkor ez érettség?"

nem minden 14 éves érett, és? ez kizárja, hogy legyenek köztük? nem minden 20 éves sem az...


"nem mondom, lehet, h 4 - 5 % - nak összejön, h nem bánják meg, de érettnek akkor se tartok 1 14 évest a szexre. sőt, arra is kiváncsi vok, h milyen az a szex, amit 2 14 éves produkálni tud."

na ilyen felmérés pedig biztos, hogy nem készült, nem kellene dobálózni a számokkal...


Várom a választ :)

2010. máj. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!