Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a baj abban, hogy a 14...

Mi a baj abban, hogy a 14 évesek szeretnének szeretkezni?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok, hogy a 13-14 éves csitrik a diszkóból hazajövet basznak mert az a menő, hanem hogy pl. egy 14-15 éves lánynak több hónapja barátja van és kérdést kérnek ezzel kapcsolatban, őket miért hurrogják le ennyien?

Én is 14 vagyok, nemrég vesztettem el, lassan 1éve hogy együtt vagyok a párommal


2010. máj. 3. 11:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/141 anonim ***** válasza:
73%

Figyelj nekem 10 évesen már volt mensim és nemivágyaim is és tudtam egy csomó mindent a nemiérzésről,sexről,védekezésről stb. és ezzel tisztában is voltam és mind fizikálisan,mint érzelmileg fejlettebb voltam az átlagnál,a játékok nem érdekeltek,de tudtam azt is hogy bár önálló vagyok,ez az érettség nem igazgi érettség.És 14 évesen nálam is probálkoztak fiúk,főleg idősebbek,de agyban eltudtam dönteni,hogy nincs itt az ideje,nem ő az igaz,az érzelmek és a testi vágyak ilyenkor erőssek,de ezek csak vágyak.


Azért hurrogják le,mert 14 évesen nem a sexel kellene foglalkozni,mindenhez van eszük a fitaloknak,de ha már csinálniuk kellene valamit,tenniük,megfeleniük a kötelezettségeiknek azt már nem teszik,vagy otthon segíteni,bevásárolni az számukra ismeretlen,csak buli,pénzszőrés,plázázgatás.De semmit nem képesek egyedül elintézni.


Elég szormoú hogy ennyi idős fiataloknak csak ezen jár az eszük.Azzal nincs baj ha barátja van és nincs sex,mert nekem már oviban és alsóban is volt,de kézfogás,puszi,fagyizás ilyesmi,szóval a koromnak megfelelő modón és több évig jártam némlyeikkel,de általános iskolásként meg sem fordult a fejünkben a sex.


Az a baj,marha laza sok fiatal erkölcse,az ilyen playboy villa lányait veszik követendő mintának,elég kiábrándító.De ahol a gyerek ilyan korán kezdi ott a szülőkkel is van valami probléma,lehet már rég engedik diszkózni a lányt,vagy mindent a feneke alá raknak.

2010. máj. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/141 anonim ***** válasza:
79%
Te büdös kis ku*va, takarodj innen! :D
2010. máj. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/141 anonim ***** válasza:
83%
Azért ez durva...:S Én most 18 éves vagyok(lány), és 15 voltam, amikor elvesztettem a szüzességem, de azóta már többezerszer megbántam:(... két és fél évig voltunk együtt a barátommal, de azóta már rájöttem, hogy nem vele kellett volna megtapasztalni ezt a dolgot. A másik dolog pedig, amit megbántam, az az, hogy elpazaroltam az életemből majdnem 3 évet... nem voltam a barátnőimmel... nem jártam bulizni... nem éltem ki magam... most pedig itt vagyok 18 évesen, jövőre érettségi, arra kell készülnöm, nem tudom most sem kiélni magam, most más a fontos, anno kellett volna bulizni... :(
2010. máj. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/141 anonim ***** válasza:
22%
Egyetértek az előttem szólóval.. egy jó tanács kérdező: SZAKÍTS A BARÁTODDAL! :D
2010. máj. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/141 anonim ***** válasza:
36%
Nos, amint láthatod azért ítéli el a sok birka, mert magából indul ki. Hogy "őt nem érdekelte akkor", "nem volt elég érett", "kislánynak/kisfiúnak érezte magát", stb. Képtelenek belátni, hogy 14 éves kora körül - csak azért mert ők azok voltak - nem mindenki dedós. 21/F
2010. máj. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/141 anonim ***** válasza:
23%

hát nem tom mi a bajotok ezzel h szexelnek 14-15évesen ha ő ugy érzi h szeretné akk tegye meg

am meg nem tom én már kb 12éves korom ota vágytam a szexre meg az ilyen dolgokra és ez tök normális nah mind 1

15/L

2010. máj. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/141 anonim ***** válasza:
39%
nem is baj az h vágysz rá, az a baj hogy irigyek vagyunk mer neked jut! :D
2010. máj. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/141 anonim ***** válasza:
3%
Az egyik válaszolónak, aki azt írta, hogy nem tudott bulizni meg kiélni magát 3 évig a barátja miatt az poshadjon is meg. Talán a barátoddal nem tudtál volna elmenni!?
2010. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/141 anonim ***** válasza:
64%

Bocsi,de ez a dedós szöveg hülyeség,nem attó felnőtt valaki,hogy dúg.Az hogy van valakinek sexuális vágya oké,de már 11 éveseknek is lehet,akkor mondjuk neki is azt hogy csináld.


Az igaz hogy mindenki magából indul ki,és akit már fiatalon többek is felprobáltak az nyilván azt mondja csináld,hacsak utololag nem bánta meg és bemeri vallani.


Szerintem sem kell 14 éveseknek még sexelni,mert egyébként minden más téren olyan önállótlan,elkényesztettek,hogy csak na.Nem egy ilyen ismerősőm van,baszus 16 éves és a gyerekdokihoz kiséri anyuci,meg vasalgat pici szívemre,azt sem tudja hogy kell használni.Dúgni azt tud,de ha mást kell csinálni akkor csak néz,meg nyüszög.


Én is kiskurv.nak tartom aki korán kezdi,utána meg úgyis ott lesz hagyva előbb-utóbb aztán a végén ki tudja hányan mentek végig rajta.Erkölcsösnek még sem mondhatom.

2010. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/141 anonim ***** válasza:
85%

13 évesnek minek van barátja? -.- Amikor én ennyi idős voltam, a 30 fős osztályomból senkinek nem volt barátja, és ez így normális, mert 13 évesen köze nincs az embernek a "párkapcsolat"-hoz, nemhogy a szexualitáshoz!!! éretlen vagy, gyerek, a gondolkodásod is, a tested is, és ahhoz, hogy élvezhesd a szexet, kell némi értelem, nem gyerektest, és az érzelem sem árt, márpedig egy 13 éves gyerekszerelemnek köze nincs ahhoz amit mondjuk már 17-18 éves korától kezdve átélhet az ember. Ti 13-14 évesen nem szexeltek, csak maszatoltok :D

Nagyon szomorú, hogy affelé halad a világ, hogy lassan a 10 éves gyerekeknek is "pasija" meg "nője" lesz, persze azt nemtudják, hogy ha leszopnak valakit lehetnek-e terhesek, de dugni azt kell, mert az folyik a csapból is. Ja és még annyit, hogy anyukád mit szólna, ha tudná, hogy 14 évesen a kis barátoddal kúrogatsz? megdícsérne...? Csak azért, mert a csapból is az folyik h 12 évesen már nemi életet kell élni, lehetne gondolkodni is. 21/N

2010. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!