Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a baj abban, hogy a 14...

Mi a baj abban, hogy a 14 évesek szeretnének szeretkezni?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok, hogy a 13-14 éves csitrik a diszkóból hazajövet basznak mert az a menő, hanem hogy pl. egy 14-15 éves lánynak több hónapja barátja van és kérdést kérnek ezzel kapcsolatban, őket miért hurrogják le ennyien?

Én is 14 vagyok, nemrég vesztettem el, lassan 1éve hogy együtt vagyok a párommal


2010. máj. 3. 11:35
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/141 A kérdező kommentje:
Most nem azért írtam be, hogy 14 vagyok és már csináltam, bocsi akkor ne nézzétek azt a részt. én nem erre voltam kíváncsi hogy hogyan tudjátok egymást kioktatni, hanem hogy ha igaz szerelemből csinálják az miért baj, mert 14nél van a határ. Most lehet te nem voltál érett, én attól lehetek, és nem hiszem hogy meg bánnám, mint látod egy kivétel feljött ide, "aranybogaras":) Nem akartam, hogy ez legyen, hogy beírom hogy lassan 1 éve, hogy együttvagyunk és már volt köztünk párszor. Képzeljétek el, nem vagyok kis hülye liba, hogy idejöjjek kérdezősködni, hogy terhes lehetek-e?! meg ilyet hgoy nem vagyok szűz ha már kicsit berakta-.-" ez szerintem is hülyeség. Ugyebár jó 97%-nak fáj az első, ezt én se kerülhettem el, nekem is fájt, de nem sokáig, utána már élvezhető volt. Amúgy meg van annyi eszem, hogy védekezzek, és képzeljétek nem vagyok terhes. Meg ha ilyen gondjaim lennének, hogy attól félek hogy az vagyok, inkább mennék anyámhoz, mint ide. Hol volt anyukám mikor összejöttünk?! öö itthon.. osztálytársam szülinapján jöttünk össze, ő nem bánta a dolgot mikor megtudta, mert bízik bennem, és ezt a szexet sem bánta, mert felvilágosított normálisan, ő úgy van vele, hogy az én életem, próbál segíteni sokszor, és mondja ha gondom van nyugodtan beszéljem meg vele, szerintem ez a normális szülő és nem olyan aki halálosan védi a kapcsolattól a 14 éves lányát, mert szerintem annyira csak megbízhatnak bennem/bennünk.
2010. máj. 4. 06:17
 72/141 anonim válasza:
31%
Ez az utolsó válasz a kérdezőtől, szerintem nagyon igaz! És ha tényleg szerelemből csinálták, lassan 1 éve vannak együtt, csak tudják mi a szerelem. Nem? De. Ha ők így érezték, hogy készek erre, akkor nyugodtan, főleg ha tényleg felkészültek és tudnak normálisan védekezni.
2010. máj. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/141 anonim ***** válasza:
58%

Akkor látom a többit amit írtam azt nem olvastad el:)

Na mindegy.. én örülök,hogy jól érzitek magatokat és ,hogy boldogok vagytok. élvezzétek az életet :)


Habár ott a végét tényleg nem kellet volna odaírnod,hogy nem tudom meddig voltatok együtt amikor elvesztetted.Elég félreérthető,hogy mégis mire akarsz rákérdezni..

2010. máj. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/141 anonim ***** válasza:
68%
most nézd, mostmár mind1, megtörtént. de feltehetted volna ugy is a kérdést, h az utolsó, szinte reklámszöveget kihagyod, h te már nem vagy szűz, bizony, nehogy azt higyjük, h 14 évesen még mindig az vagy.. most még lehet, h nem bánod, de nem ez lesz az életed végéig tartó kapcs., ez tuti, és akkor lehet, h bánni fogod. de te ugrottál fejest a dologba.. akkor csináld. a következő kérdés remélem nem az lesz, h lehetsz-e terhes.
2010. máj. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/141 anonim válasza:
29%
miért ne lehetne 14 évesen valaki érett? lehet hogy régen később értek a fiatalok és 13-14 évesen még babáztak, de ez már elég más világ szerintem mint 20 évvel ezelőtt volt. Ha a barátjával 1 éve együtt van akkor nem azért feküdt le vele mert akkora k*rva lenne hanem mert tényleg szereti, és szerintem ebben semmi olyan dolog nincs amiért le kéne nézni őt.
2010. máj. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/141 anonim ***** válasza:
68%
nem is mondtam, h k.rva. de nem lehet vki érett 14 évesen PSZICHIKAILAG!!
2010. máj. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/141 anonim ***** válasza:
68%
Nos, látom szép kis vita kerekedett ebből. Én is azoknak az oldalára állnék, akik azt mondják, hogy ez még korai. Hiszen nincs az a normális szülő, aki csak legyint, hogy jól van lányom, így kell ezt. Korai, korai, korai. És a szerelem nem egy nagy érv emellett. Majd csak később lehet megtapasztalni az igazi szexet. És attól nem lesz valaki érettebb, mert már nem szűz. 27. L
2010. máj. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/141 anonim ***** válasza:
59%
Egyébként az mindenkinek elkerülte a figyelmét, hogy a kérdező említette, hogy még elélvezni se tud szex közben. Szerintem ettől a kijelentéstől kezdve elég egyértelmű a kérdés:P És igen, van akik idősebb korban se tudnak, de ha nem GYEREKKÉNT kezded, akkor SOKKAL de sokkal nagyobb rá az esély, hogy minden szuper lesz és simán megy.
2010. máj. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/141 anonim ***** válasza:
59%
És mellesleg biológiailag is nevetséges feltételezés, hogy egy 13-14 éves kislány vagy kisfiú teste 100%ig érett a szexuális kapcsolatra, hiszen még a melle se nőtt meg normális, még szélesedik a csípője, még csak 1-2-3 éve menstruál. A fiúknak meg ilyenkor még a szőrük se nő ki normálisan, még a hangjuk se alakult át és még csak kb 2 éve volt az első magömlés. Nevetséges azt állítani, hogy akár biológiailag is IGAZÁN érettek lennének rá. Mert nem azok. Attól, hogy már megjött neki meg nedvesedik, a srácnak meg feláll még semmit nem jelent.
2010. máj. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/141 anonim ***** válasza:
68%
utolsó, teljesen igazad van. van, akinek még 14 évesen se jött meg, tehát nem kell a biológiai dolgokra se támaszkodni. de az ő dolguk, ők cseszik el az életüket, nem mi :) mi nyugodtak lehetünk :)
2010. máj. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!