Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a baj abban, hogy a 14...

Mi a baj abban, hogy a 14 évesek szeretnének szeretkezni?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok, hogy a 13-14 éves csitrik a diszkóból hazajövet basznak mert az a menő, hanem hogy pl. egy 14-15 éves lánynak több hónapja barátja van és kérdést kérnek ezzel kapcsolatban, őket miért hurrogják le ennyien?

Én is 14 vagyok, nemrég vesztettem el, lassan 1éve hogy együtt vagyok a párommal


2010. máj. 3. 11:35
 111/141 anonim ***** válasza:
100%

A csábítás nagy úr 14 évesen...az kemény :DDDDDDDD Bocs, de az ilyenektől sírva kell röhögnöm. És igen, képzeld, nem állatok vagyunk:D

Na, most hogy így kinevettem magam: majd ha a többi kritikára is képes vagy válaszolni, vagy esetleg elolvasod őket, akkor majd komolyan veszünk:) Továbbra sem vagy attól érett, hogy kritikákat kapsz a fanfictionjeidre. Általánosból elballagtál már csillagom? Szerinted egy általános iskolás kislánynak kefélés a dolga ha szerelmes? Mert nem tud ellenállni a "csábításnak"? Akit megneveltek a szülei, annak 14 évesen tényleg nem a dugáson jár az esze. Többek között azért, mert megtanították neki azt is, hogy "nem vagyunk állatok", és a "kapcsolat/szerelem" sokkal értékesebb, ha 14 évesen nem adod oda magad az első fiúnak, akinél nagy a "csábítás".

2010. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/141 anonim ***** válasza:
100%
Az fiúk éréséhez még annyit hozzátennék, hogy "régebben" a fiúk előbb tanultak meg dolgozni (akár mezőn, akár gyárba, tudom is én), felelősséget vállalni (mert 18 éves korukban már családot kellett alapítani, eltartani őket), a fizikai munka miatt fejlettebbek is voltak. A mai kisfiúk csak a számítógépet verik 18 évesen is, a d.gás az csak d.gás nekik, köze nincs a szerelemhez sokaknál...és igen, 15 évesen úgy néznek ki, hogy sokat kb. 10-nek néznék!!!! alacsonyak, éretlenek, örülnek, ha 14 évesen elkezdenek mutálni...és az még egy dolog, hogy ők tényleg nem tudják a cipőfűzőjüket sem bekötni anyu nélkül, de sajnos a lányok sem hallottak még a vasalódeszkáról ilyen korban. És két ilyennek van akik szerint megalapozott indoka van dugni, mert érettek, és szeretik egymást. :)
2010. máj. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/141 anonim ***** válasza:
0%
a szexeléshez mér kéne tudni sütni-fözni.takaritani.számlát befizetni. vasalni.mosni?
2010. máj. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/141 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodni kéne tudni. És aki gondolkodni tud, az többnyire ezeket is. Csak egy illusztráció volt, hogy milyen esetlenek azok a fiatalok, akik érettnek állítják be magukat. De oké, akkor jöhetnénk azzal is, hogyha 14 évesen kiszakad a gumi, rohannak anyuhoz, hogy mi lesz, vagy itt teszik fel a gyökér kérdéseiket, mert azt sem tudják mi az az eseményutáni, meg hogy kell rendesen felhúzni azt a k.rva óvszert.
2010. máj. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/141 anonim ***** válasza:
0%
és aki a házasság megkötésekor/összeköltözéskor tanul meg fözni meg mosni? az mért baj? és gondolom elötte még szexelt a párjával nem csak akkor kezdte el
2010. máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/141 anonim ***** válasza:
100%

engem nem érdekel, hogy ki mikor főz-mos, mondtam, hogy az egy példa volt. Én mondjuk 13 évesen is tudtam kézzel mosni, meg azért vannak mások is így ezzel.

Azt magyarázd meg, hogy szerinted miért kell egy 14 éves kisgyereknek szexelnie?

2010. máj. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/141 anonim ***** válasza:
53%
engem meg az nem érdekel h mikor szexel csak ezt a fözös-mosos dolgot akartam kitárgyalniXD
2010. máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/141 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy azt nem csak én írtam:D De a lényeg, hogy az ne mondja már, hogy érett, aki ezen apróságok nagy részét még életében nem csinálta :D
2010. máj. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/141 anonim ***** válasza:
Ha belegondolsz egy 20onéves lányt is kicsit lenéznek, ha nem önálló annyira, hogy egyedül képes legyen számlákat intézni, bevásárolni, mosni-főzni-takarítani. És szerintem ez rendjén is van, mert akinek mindezt anyu csinálja, az nem éppen felnőtt, függ a szüleitől, vagy éppen barátnőktől, tudom is én.
2010. máj. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/141 anonim ***** válasza:
100%

Én 9 évesen vezettem a háztartást, a szüleim ívesen sz*rtak a fejemre, a tesóimra vigyáztam stb., mégsem ugrottam 14 éves koromban egy fiú ágyába. Akkor már volt kapcsolatom, de tudtam nemet mondani, és ez hiányzik a mostani tinikből. Ha megfenyegetnek azzal, hogy otthagynak, te inkább hagyod magadat azért, hogy két héttel tovább tartson.

Ez butaság. Egy lánynak, vagy nőnek igenis tudnia kell nemet mondani bármilyen helyzetben. Ha engem ezzel fenyegettek/nek, megmondtam/om, hogy rendben, akkor szia.


Egymást meggyőzni úgysem fogjuk, mindenkinek megvan a saját véleménye, unalmas is lenne az élet, ha mindenki egyetértene.


21/L

2010. máj. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!