Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a baj abban, hogy a 14...

Mi a baj abban, hogy a 14 évesek szeretnének szeretkezni?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok, hogy a 13-14 éves csitrik a diszkóból hazajövet basznak mert az a menő, hanem hogy pl. egy 14-15 éves lánynak több hónapja barátja van és kérdést kérnek ezzel kapcsolatban, őket miért hurrogják le ennyien?

Én is 14 vagyok, nemrég vesztettem el, lassan 1éve hogy együtt vagyok a párommal


2010. máj. 3. 11:35
 131/141 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én ezt tanácsolnám minden olyan idősebbnek, akik szerint a 14 évesek érettek erre, hogy menjenek be egy általános iskola 8. osztályába és kérdezzék meg a lányoakt a témáról. Azt hiszem, elszomorító válaszokat kapnának az olyan dolgokról mint pl. hogyan kell védekezni, mit kell tenni, ha kiszakad, és miért érzik magukat késznek erre.
2010. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/141 anonim ***** válasza:
utolsó, igen.. az a barátnőm, akit az előbb már emlitettem, amikor megkérdeztem, h h védekeznek? azt mondta, h hát, kiveszi, mielőtt elmegy. és márpedig ő igy nem lehet terhes. működött is neki 5 évig, most 7 hetes terhes.. de ez nem biztos, h másnak is igy összejön.
2010. máj. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/141 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lassan a tévében kéne nyomatni hogy "a megszakítás nem védekezés" ha a barátok közt szüneteiben menne, még a célközönség is látná :DDD
2010. máj. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/141 anonim ***** válasza:
53%

hát aki 14éves és ennyire hülye legyen arrol nem tehetünk(:

de attol h ö ilyen nem feltétlen mindenki ilyen!

12éves koromba is tudtam h ez "veszélyes".. -.- az h ö meg 14évesen se tudja az pech. szoval..

2010. máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/141 anonim ***** válasza:
100%

A különböző nemzetek szokásait ne keverjük be,akkor nálunk is eladnák a lányokat(romáknál még van néhán helyen)és körülmetélnék a lányokat is (afrika),amibe bele halna a fertőzés miatt pár és még a pisilés is fájdalmas lenne.Szóval jobb ezeket hagyni.


De egy általános iskolás kölyök nem érett,csak buta még és naiv ha ilyeneket csinál.És fogalma sincs mi az az érettség különben nem írogatna ilyen hülyeségeket hogy testileg-lelkileg érett vagyok.


10 évesen volt mensim és mellem is már,magas voltam és sok szempontból önálló,de ettől még gyerek voltam,és nem felnőtt méretekkel rendelkeztem,pedig az átlagot jó pár évvel megelőztem.Ez mind-mind buta kifogás.


De fölösleges vitázni,a sok elkényesztetett,kiszolgált óvisnak úgy sem lehet megmagyarázni.


Egy általános iskolás gyereknek akár szerelmes akár nem korai a sex!!!!

És a hirtelen eluralkodó ösztönöket meg hagyjuk,ha annyira érett lenne akkor tudna rajta uralkodni!!!!



Vannak sexuálpchiológusok is őket is meg lehet kérdezni és ők is ezt modnják.


Helyettük dönteni nem tudunk,de az biztos sok otthonról hozza a mentalitását,hisz anyuci annyit mond csak hát nem tudok vele mit csinálni,nem lehet a gyereket kezelni,ha nem én veszem meg a cigit neki akkor majd más,az xy lánya is jár már diszkóba.Meg hát ezek a mai gyerekek korábban kezdik stb.Ez mind csak duma.


Jó pár 13-16 éves korosztály ismerek mai is és nem ilyenek,de a szüleik mentalitása sem és a törödést nem keverik a gyerek pénzelésével,állandó ksizolgálgatásával össze.

Én is voltam kis és nagy kamasz és kamutunk egymásnak a témáról,szóval attól hogy pár osztálytárs azt mondta hogy csinálta nem kell rögtön elhinni és őket utánozni.


Aki 14 évesen csinálja akár együtt maradnak pár évig a barátjával akár nem,hisz jön a középiskola,új ismerősők,új hely stb. arról sok jót nem tud mondani az akinek van egy kicsi erkölcsi lojalitása.

2010. máj. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/141 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is fölösleges ezen veszekedni, 18év felett mindenki el van itt magától ájulva és oltja a kisebbeket. Persze mert láttam én is, sok olyan kérdés van, jajj teherbe estem mit tegyek. Ok, akaszd fel magad. De egy normális 14 éves szexelhet, ha mindennel tisztában van, és sok ilyen van szerintem. Amúgymeg ha így általánosítunk ti meg nem tudtok mit csinálni, utcanőket akartok felszedni, csak hogy dugjatok, mert nemtudtok kivel vagy szétdudgjátok az agyatokat ez nagyon is helyes (szerintetek). És sok "felnőtt" felelőtlen, szerintem azért mert 5évvel idősebbek vagytok nem vagytok tőlünk sokkal előbbre... És most mondhattok mindent én leszarom :))))
2010. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/141 anonim ***** válasza:
100%

Hát az utolsó eszét mutatja a írása is,rendkívül okos lehetsz.Attól,hogy valaki tudja hogyan védekezzen attól még nem érett,és ide főleg csajok írtak be,szóval ők hol szednének fel már kur.ákat,na mindegy.


Én korainak tartom és szégyenek ha már valakit 13-14 évesen kezelgetnek,és ha valaki lekur.áza őket,nem lepődők meg,sok jót én se tudok róluk mondani.


Na mindegy az ő döntése,bár nekem meg van róla és a szűleiről is a véleményem,valahonnan hoznia kelletta mintát,nem de?


Mosogatnia azt nem tudtok,v. porszívozni,esetleg bevásárolni,önállóság semmi köteleztettséggel járó formáját azt nem akarják vállalni,csak a szórakozást.


Akárki akármit is mondjon ennyi idősen korai a sex,hiába az első,akkor is durva és az meg ennyi idősen nem nagy szám hogy 1 évet vártatok rá,13 évesen még szőre se volt,sok kis hülye pöc. .

Undorító,erkölcstelen és kiábrándító.Mi lesz 10 év múlva meg 12 évesek akarják csinálni és ők is jönnek az én már érett vagyok dumával,akkor nem anyuka csomagolná a szendicset,meg vinnék őket dokihoz.Ja a fiúk is annyira felnőttek hogy anyuci mászkál be hozzájuk amikor fürdenek.

2010. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/141 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgymeg ha így általánosítunk ti meg nem tudtok mit csinálni, utcanőket akartok felszedni, csak hogy dugjatok, mert nemtudtok kivel vagy szétdudgjátok az agyatokat ez nagyon is helyes (szerintetek). És sok "felnőtt" felelőtlen, szerintem azért mert 5évvel idősebbek vagytok nem vagytok tőlünk sokkal előbbre..."


Pont az értelmi szintedből látszik, hogy mennyire érett vagyXD

2010. máj. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/141 anonim ***** válasza:
100%
Ja kicsi XD a 20-as éveim végét taposom,és a te korodba nem szólogattam be másoknak,nem azt mondom hogy tipikus jó kislány lettem volna,és itt senki nincs eljáulva magától,max. ez a 14 éves korosztály akik annyira azt hiszik magukról hogy érettek testileg meg lelkileg.Ezt még mi se modjuk magunkról,hűha mennyire érett vagyok.Na amikor valaki ezt kijelenti magáról az árulkodik az érettlenségről.És 14 évesen akkor is korai,de nem én döntök,ha jelzőkkel illetik az már az ő baja,én sok jót nem gondolnék az anyámról ha megtudnám róla hogy 14 évesen már kezelgették és ki tudja később hány pasival volt még viszonya.
2010. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/141 anonim válasza:
nekem az osztályomban van egy olyan lány, aki már óvodában csókolózott (azóta ismerem sajnos), alsóban már túl volt 6 fiún (mármint hogy őt idézzem "szeretem, és ő is szeret"...) csak 5. osztályban 5 pasija volt, 6.ban már 7, és ez így megy azóta is, mindig egy csomó van neki, most is már vagy a negyediknél tart... nagyon durva... és fiatalabb nálam... és megint őt kell idéznem: nagyon jól csókolt xy.. és ezt asszem 5.ben mondta,.. de ő egy tipikus apuci pici lánya, gazdagok is, k*rvának is néz ki, ÉS NEM CIGÁNY!!!! szal ti hozzá képest kisangyalok vagytok :D, k*rvajó (Y)
2010. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!