Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a baj abban, hogy a 14...

Mi a baj abban, hogy a 14 évesek szeretnének szeretkezni?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok, hogy a 13-14 éves csitrik a diszkóból hazajövet basznak mert az a menő, hanem hogy pl. egy 14-15 éves lánynak több hónapja barátja van és kérdést kérnek ezzel kapcsolatban, őket miért hurrogják le ennyien?

Én is 14 vagyok, nemrég vesztettem el, lassan 1éve hogy együtt vagyok a párommal


2010. máj. 3. 11:35
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/141 anonim ***** válasza:
44%

"nem látom az érveidet"


Ezen most meghökkentem...Ezt komolyan mondod? :O:O:O

Ezt pl elolvatad?

"De akkor elmondom, miért gondolom, hogy a 14 évesek között jelentősen sokan vannak, akik érettek erre.

Mi kell a szexuális érettséghez? Ugye a testi rész adott. Lelkileg meg hogy derül ki? Ha azt mondod, hogy az alapján, hogy nem fekszenek le az első jöttmenttel (akkor sok 20-assal, 30-assal, sőt 40-essel ellentétben - akik ugye ezek szerint nem érettek a szexre) a kérdező nem az első jöttmenttel feküdt össze, hanem a szerelmével, akivel 1 éve együtt vannak.

Vagy szerinted mi kell az érettséghez, de most komolyan? Nem a józan mérlegelés? Nem az érzelmek feljebbrendelése a testi vágyak fölé (vagyis, hogy nem az első randin dugatja magát, hanem amikor teljesen biztos minden porcikája)? Mert ezek itt mind megvannak.

Sokadsorban a törvény sem véletlenül 14 évnél húzza meg a határt (mivel véleményeddel ellentétben a szakemberek ezt gondolják helyesnek)."


Ha nem látod az érveimet, súlyosan buta vagy...többet nem írok neked, előbb tedd rendbe magad, és légy összeszedettebb...na jó éjt!

2010. máj. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/141 anonim ***** válasza:
ui.: mivel ezt még a kommentem előtt írtad, reagálok rá: igen, nekem a szerelem az érv, hogy valaki szexelni akarjon, remélem neked is. pá
2010. máj. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/141 anonim ***** válasza:
70%
A liberális sündisznó bssza szájba azokat akik a sok 14 éves csitri mellé állnak. Legyen már egy minimális konzervativ felfogás ebben a rohädt világban, és ne higgye már mindenki, hogy olyan kibszott okos. Mégis, hogy a fszomba lenne már érett egy 14 éves "deszka" a szexre? Istenem, hova süllyed még ez a világ? Büszkék lehettek magatokra...
2010. máj. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/141 anonim ***** válasza:
68%
ezt elolvastam.. és ne butázz te le engem!! jó? mert ha neked a szerelem az a nagy érv, akkor inkább te vagy a buta, és te tedd rendbe magad. és szállj le a magas lóról, h igy osztod az észt, kérlek.. 1 14 éves nem érett, és kész. az szakemberek is megmondták.
2010. máj. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/141 anonim ***** válasza:
31%

Könyörgöm ! "a szakemberek is megmondták".

Te mindent csak a szakembereknek hiszel el?

Vannak érzelmek is a világon és azokat a szakemberek nem tudják behatárolni.. van aki már 14 évesen érettnek érzi magát és pár év múlva benézi, és van olyan is aki érettnek érzi magát és nem bánja meg. És ez a lány nem azzal jött,hogy a barátja eddig meg eddig bedugta és netán lehet -e terhes.

Minden ember más és nem kell rögtön egy tényt alátámasztani. Nekem is vannak ismerőseim akik immár 18-20 évesek és van aki megbánta mert fájt , de van aki örült,hogy a szerelem miatt és nem egy éjszakai bulizóhelyen csak úgy tip-top vesztette el.


Neked mi kell a szerelmeskedéshez?

És ha észre vennéd.. SZERELMESKEDÉS!! mond neked valamit a szerelem szó? tudod ,az egy érzés amit más iránt érzel és lám-lám az egyik kimutatása ennek az érzésnek a szerelmeskedés.

Akár egy 14 éves akár egy 60 éves lehet szerelmes , sőt még esze is lehet.

Valamiért nagyon elkezdet ezt a lányt szidni.

Pedig tudod.. mást offolni.. már nem is tudom ,hogy volt.. gondolom te tisztában vagy vele miket mondasz ,ha igen akkor gondolj vissza mit is mondtál az 'offolgatásról', és ezt tartsd be a kérdezővel szemben IS.

2010. máj. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/141 anonim ***** válasza:
55%
jó, most éppen van 1 kivétel.. szerinted. de ha kivétel lenne, tehát ez a lány érett lenne a szexhez, akkor nem jönne ide kérdezgetni, hanem élné a kis életét, és lesz.rná, h ki kit miért hurrog le, vagy nem hurrog le. de most 14, 13 volt, amikor összejöttek a barátjával.. mondd, szted ez normalis? kiváncsi vok, h hol volt az anyja. az én lányom tuti, h nem uszta volna meg ezt ilyen simán. 13 évesen még ne pasizzon.
2010. máj. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/141 anonim ***** válasza:
91%
ez full más. stabil kapcsolat. ennyi. de ez a minden héten más pasi, kb 5-8 év korkülönbség... ez az ami felháborítja az embereket. ez max korai, de ha így érzitek jónak, és képesek vagytok felelősen gondolkodni, hajrá, de nem divatból, vagy másnak reklámozni.
2010. máj. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/141 anonim ***** válasza:
67%

Kedveském képzeld el,hogy én nekem viszonylag korán volt az első barátom ,éretlenek voltunk ,nem is volt semmi különös az meg mellékes,hogy 1 évig voltunk együtt.

Másik barátommal akkor jöttem össze amikor ált. isk. 7-s voltam. Már terelgetett a szex felé de én nemet mondtam és nem engedtem neki.(2év különbség volt köztünk). Ezután 14 éves koromban beleszerettem egy nálam 6 évvel idősebb férfiúba. Édesanyám nem szólt bele, mivel bízott/bízik bennem és a páromban is. Mindent elmondtam neki a legőszintébben és megértett amikor mondtam neki,hogy már szeretném a szexet. 1,5 év után elvesztettem a szüzességemet és örülök,hogy neki adhattam. Immár 5 éve,hogy együtt vagyunk.

Vannak kivételek is.. igaz független vagyok mert nem akarom buzdítani a fiatalokat,hogy minél korábban kezdjék el, de jobb ha ilyen szempontokat is nézel,hogy van akinél nem lett rossz vége. Az értelmetlen, buta lányok akik nem tudnak mit kezdeni az életükkel azok bújjanak el és nézzenek magukba egy kicsit. A sors úgyis visszaüt az ilyenekre. De tényleg.. ezt a leányzót nem kell bántani. Abban viszont tényleg igazad van ,és én is így látom,hogy ha mindenben biztos lenne akkor nem itt kérdezgetne. És kapásból lejön,hogy azért tette fel a kérdést,mert zavarja ,vagy tudom is én..,hogy ennyi idősen elvesztette és ,hogy a többiek mit gondolnak erről.


Aranybogaram ez nem publikus dolog. Otthon édesanyáddal, vagy a pároddal beszéld meg a dolgot.

2010. máj. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/141 anonim ***** válasza:
67%
Az aranybogarasat a kérdezőnek szántam:)
2010. máj. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/141 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nekem konkrétan nem azzal van bajom ha 1-2 15 éves megteszi. Azzal van bajom, hogy az a tendencia, hogy minden második megteszi.
2010. máj. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!