Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a baj abban, hogy a 14...

Mi a baj abban, hogy a 14 évesek szeretnének szeretkezni?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok, hogy a 13-14 éves csitrik a diszkóból hazajövet basznak mert az a menő, hanem hogy pl. egy 14-15 éves lánynak több hónapja barátja van és kérdést kérnek ezzel kapcsolatban, őket miért hurrogják le ennyien?

Én is 14 vagyok, nemrég vesztettem el, lassan 1éve hogy együtt vagyok a párommal


2010. máj. 3. 11:35
 91/141 anonim ***** válasza:
76%
Hát... Az ember többek közt attól különbözik az állatoktól, hogy megálljt tud parancsolni a biológiai késztetéseinek, mert az ösztönöket képes "felülírni" a józan ész, az értelem... 12-13-14 évesen bőven korai a szex, 16-17 évesen is csak megfelelő érett gondolkodással tudom elképzelni. Ha egy gyereket otthon korának megfelelően, gyerekként kezelnek és nevelnek, odafigyelnek rá, úgy hiszem, jobban értékeli az ártatlanság adottságát. De sajnos tudomásul kell venni, hogy nem szabad arra hivatkozni, hogy ilyenek a mai gyerekek, különben pár év múlva már 6évesekről fogják ugyanezt a kérdést feltenni... Mindennek a gyökere a család és a nevelés, ha ott nem stimmel valami ezen a téren, akkor régen elveszett az ügy. És ez nem normális.
2010. máj. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/141 anonim ***** válasza:
76%
Aqz utolsó beíróval teljesen egyetértek,igazad van,a család,nevelés nagyon fontos és idegesítőek az állandó kifogások,magyarázkodások,hogy hát szerelmes voltam,hányan szerelmesek kisiskolásként,v. ovodásként.Ez csak kifogás
2010. máj. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/141 anonim ***** válasza:
70%
kicsik
2010. máj. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/141 anonim ***** válasza:
77%

Az hogy nem akkor kéne te hülye.... egyértelmű hova jutott a világ.. Sajnos és ez mind az emberek hibája? Nem tudsz várni, aszt megbánod majd hülyegyereke... nem tudsz gondolkozni. Drágalátos szüleid mit mondanának rá???


18/F

2010. máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/141 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fiatal vagy Te is. És azt sem hinném hogy tényleg már annyira kívántad a szeretkezést hogy nem bírtad ki. És az hogy minden 12-14 éves pö cs bikának hisz magát ahhoz vezet hogy teljesen kihal a szeretkezés kultúrája. Mert bizony a szeretkezésnek is meg van a maga etikettje és kultúrája... De ha esetleg ilyen válasz kéne: Semmi baj, szerintem már 13 éves korodban 1-2 nap után lefeküdhettél volna vele, mert a ti szerelmetek mindennél erősebb, és sosem lesz vége. És naponta szexelj amennyit csak tudsz. Feküdj le a sráccal reggel, este és minden szünetben a suliban csak hogy kifejezzétek a szereteteket. Remélem az nem fog zavarni hogy 20 éves korodban olyan feszes lesz a pin ád mint egy orosz pros tié. Igaz hogy gond nélkül belefér az ember mindkét keze, de tapsolni már nem tud...
2010. máj. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/141 anonim ***** válasza:
Felőlem,ő bsjuk ha 16 évesen 2 éves gyerekük lesz
2010. máj. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/141 anonim válasza:
42%

fúúúhhh.... basszus annyi hülyeséget olvastam!!! áááá....

miaz hogy 14 évesen nemlehet egy lány értett? de most komolyan??!!!:O:O:O én 14 éves vagyok könyveket irok meg minden ksifaszom... menjetek már hogy nem vagyunk értettek... sok kis csitri van aki tényleg nem érett, de azok megszólalni sem tudnak és azoknak nem is adódnak ilyen lehetőségei... valamint meg ha ez a lány megtalálta abban a fiúban a boldogságát és tényleg szereti akkor semmi baj nincs vele... de mi az hogy MI 14 évesen nem tudjuk mi a szerelem??? hét nagyon us tudjuk!!!! am meg ilyenkor kell ismerkedni nem majd verni a seggem 20 évesen hogy nem tudok megállapodni egy srác mellett mert nem jó semmise... ilyenkor a tinikorban még annyira tiszták az érzelmek... annyira önzetlen és odaadó... szóval én csak nézek kerek szemekkel és bámulom a képernyőt... am meg nem gondoljátok, hogy mindig az idősebb nemzedék alakitja a fiatalabbikat??? valahol TI is tehetettek arról hogy ilyenek vannak... szerintem se szép az hogy ha egy csaj állatmódjára baszik, de ha tényleg szereti meg stb akkor meg ő tudja csak igazán. ha nem állandóan a külsőségekről szola minden a tvben a plakátokon meg mindenhol akkor nem lenne honnan ezt tanulni... meg ha azt nézitek régen TABU TÉMA volt a SZEX ma már ha valaki valamit kérdez róla teljesen természetes... és ez sztem tök jó... szóval régebben azért nem tudhattátok ti "öregek" hogy mi az hogy szerelem, meg szex meg ilyenek, mert nem bezséltetek róla... én anyámmal órákig szoktam a szexről bezsélni. ez egy olyan téma ami kimerithetetlen!!


Nyugi csajszi, nincs semmi baj hogy 14évesen már nem vagy szűz, de remélem hogy akkor tényleg nagyon szeretitek egymást, és meg is becsülitek majd egymást!

Nah, puszi, szia:):)

2010. máj. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/141 anonim ***** válasza:
17:55, az írásod stílusa pont nem arra vall, hogy értelmes és érett lennél. Az, hogy 14 évesen fanfictionöket írogatsz, mióta vall érettségre? És, én rajzolok 12 éves korom óta, akkor most érett vagyok? Vagy aki 6 éves kora óta zongorázik az érett? Gondolkodj már, légyszíves. És igen, a 14 évesek pont ezért nem tudják, mi a szerelem, mert csak a gyerekkoruktól kezdve elképzelt "ábrándot" látják a fiúban, lányban, képtelenek gyakorlatilag igazán megismerni. Valóban tiszták az érzelmek, de sok esetben, csak beképzelik, hogy a "párjuk" az, aki, közben alig ismerik(lelkileg, belsőleg). De ezt hiába magyarázzuk, mert csak 18-20 körül, vagy az is lehet, hogy később ismeritek majd be, hogy a 14 éves diákszerelem semmi nem volt ahhoz képest, amit később éreztetek. Nem fikázásként mondom, ezt szerintem minden felnőtt ember tudja. Arról pedig, hogy az idősebbek alakítják a fiatalokat: igaz, de nem a mostani huszonéves korosztály (akik nagyrészt írtak a kérdésre), tehát ne őket szidd. A jó édes szülők, nekik kellett volna alakítaniuk benneteket, megmagyarázni, hogy 14 évesen kislányok vagytok, és nem kell hallgatni a médiára, és a társaitokra, akik azzal tömik tele a fejeteket, hogy 13 évesen szexelni kell. Ha idősebbek lesztek, igazán ismerni fogjátok a párotokat, akkor majd tényleg átélhetitek, milyen a valódi szex, amikor orgazmusotok van, mert ez ilyen korban biztos, hogy nem fordul elő. Hiszen két ennyi idős gyereknek fogalma sincs róla, hogyan kell örömet okozni egymásnak (oké-oké, jó dolog biztos 14 évesen is kefélgetni, de köze nincs az "érettebb" szeretkezéshez). Végsősoron:egy párkapcsolatot nem csak az határoz meg, hogy járunk 15 évesen 1 éve, akkor az komoly. Nem. Az a komoly, ahol reális jövőről beszélünk (tehát idősebb korban), ahol a felek igazán ismerik egymás testét-lelkét. Ez az amit ilyen korban lehetetlen elérni, ezért tartom butaságnak a szexet 14 évesen. És mikor 14 éves voltam, is hülyeségnek tartottam.
2010. máj. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/141 anonim ***** válasza:

Hát ez e taknyos hol érett a könyv írása nem teszi azzá él a dumájából sem ez jött le,a tettek teszik az embereket azzá.És én is beszélgettem anyámékkal a sexről már általánosban is,de nem kurv.kodtam,mint sok tini manapság és nem hiszem hogy 18-30 éves emberek öregek lennének,ez megint a naivságát mutatják.

Én is sokszor voltam igazán szerelmes és hosszú ideig is tartott tiniként(pl egy eset 10-14 és 14-16,5) éves koromigde még sem adtam oda magam,és az akkori barátaim másképp tekintettek a dologra,ilyen fiatalon hiába a nagy szerelem csak sexről beszélhetünk,míg egy kor után már szeretkezésről és azért az már nagy különbség.Egy taknyos általános iskolásnak nem a sexen kellene hogy az esze járjon és hogy csinálja.Az anyja is marha szép lehet,ha még támogatta is,lehet ő is ilyen kicsapongó,korán kezdő volt,a példát látnia kellett valahol.


Pont az ilyenek miatt gondolnak már azokra a fiatalokról is rosszat akik a koruknak megfelelően szeretik egymást.

Szégyen hogy taknyos kis 7.,8.-as csitrik már kezelgetettik magukat.Sem testileg,sem lelkileg nem érettek,akkor nem anyucinak kellene őket a dokihoz,meg a patikába kisérgetni,hisz még azt se tudják egy számlát hogyan kell feladni.KÖvetelni azt tudnak mást meg nem.


Azért mert valaki ír,hogy lenne már érett,az unokaöccsém egy marha lusta gyerek,de a hobbija a festés,fafaragás erre is jár a suliba,de semmit nem tud elintézni egyedül,pedig 18 éves,persze ha jönnek a haverok adja a nagy felnőttet,na mot a hobbijától hogy lenne már érett.

2010. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/141 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan írták már, nem olvastam végig tíz oldalt, de egy érett 14 évesnek nem ekörül forognak a gondolatai. Pszichológiát tanulok, az egyik szakdolgozatom témája volt, hogy ki hogyan viszonyul a szexhez, ha lehetne, hol húznám meg a válaszvonalat.


A törvény mást mondd, de őket úgysem érdekli, szóval felesleges a törvényt emlegetni.


A dolgozatból kifolyólag beszélgettem kiskamaszokkal, kamaszokkal, fiatal felnőttekkel, felnőttekkel, öregekkel, nem kétnapos program volt, a lelkemet kidolgoztam, de megérte.


Legalább tíz kislánnyal beszéltem, ebből hét volt azon a véleményen, hogy a szex szinte kötelesség, mondanom sem kell a stílusuk is olyan volt, érettlen, gyerekes. Minden második szavuk trágár volt, a saját gondolataikat sem értették, minden szavuk sablon volt.

Viszont a fentmaradó háromnak - nem az elrugaszkodott, görcsösen jókislányokra kell gondolni - nagyonis értelmes gondolatai voltak. Jól esett velük beszélgetni, rájuk tudtam azt mondani, hogyha arról lenne szó, a jég hátán is megélnének. Talpraesettek voltak, és nem kisgyerekként kerülték a témát, hanem elmondták a véleményüket, úgy gondolom őszinték voltak.


Ha "nagy' leszek, gyerekekkel akarok foglalkozni, érdekes az észjárásuk, viszont számomra elrettentő volt, hogy 10 lányból 7 úgy gondolta, hogy ő: "tök érett vok, felesleges papolni, úgyis tudom mit csinálnak, ha meg beszólnak, akkor úgyis leütöm őket, különben is, most loptam pénzt anyámtól,nem buktam le vele, na ez tuti érettség!" Szó szerint idéztem, és ez még nem a legrosszabb.


És a kedves 14 éves, nagyon okos, érett, írónőhöz:

Attól, hogy írsz nem leszel érett, elhiheted. Fanfiction oldalnál vagyok moderátor, hát, tudnak olyan hajmeresztő baromságokat írni, akár 16 évesen is, hogy lefordulok a székről, már megtanultam, széken nem moderálunk.

Nyugodj meg, stílusodból ítélve van még hová feljődnöd.

2010. máj. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!