Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a baj abban, hogy a 14...

Mi a baj abban, hogy a 14 évesek szeretnének szeretkezni?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok, hogy a 13-14 éves csitrik a diszkóból hazajövet basznak mert az a menő, hanem hogy pl. egy 14-15 éves lánynak több hónapja barátja van és kérdést kérnek ezzel kapcsolatban, őket miért hurrogják le ennyien?

Én is 14 vagyok, nemrég vesztettem el, lassan 1éve hogy együtt vagyok a párommal


2010. máj. 3. 11:35
 101/141 anonim ***** válasza:
0%

mért ne lehetne egy 14éves érett? :O

a mai világban már nem ugy mennek a dolgok mint anno a 70es évekbe.. a mai világban már sokkal hamarabb fejlödik egy lány..megnézem anyukám fényképét és 20évesen ugy nézett ki mint én 14-15évesen.. a mai lányok már hamarabb érnek meg testileg erröl nem tehetünk..

amugy meg sok 20éves sem érett és még is szexel öt meg nem hiszem h megszoljátok h éretlen létére szexel.. sok 14éves éretebb mint egy 20 és a 14évest lehordjátok a 20at megnem.. az oké h már felnött meg minden de attol még lehet éretlen.szoval sztem egyátalán nem korai 13évesen a pasizás.14évesen a szex is elfogadhato ha télleg minden oké(: szoval sztem ne agodj kérdezö és sok boldogságot;)

és aki azt irja h milyen anya az ilyen aki hagyja a gyerekét 13évesen pasizi meg 14évesen szexelni.. hát én nem értek egyet h az rögtön rossz anya:S én anyum 52éves nagyon jo anya ö se enged meg mindent.(pl h bulizni járjak vagy este járjam az utcákat vagy ilyesmi..) de mért ne lehetne pasizni 13évesen? az a normális ha félt de mégis megengedi mer bizik bennünk..(most persze normális gyerekekröl van szo nem r.bancokrol) az meg h 14évesen szexel és az anyja nem orditotta le a fejét stb attol mér rossz anya vagy ilyesmi?

eléggé fáratt vagyok már bocsánat h kusza lett vagy ilyesmi de muszáj volt hozzászolnom ehez:)

(mellesleg irtátok h 13-14évesen korai 16-17-töl kéne. és mivan a 15évesekkel?:( XD )

2010. máj. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/141 anonim ***** válasza:
78%
az, h testileg fejlett, még nem biztos, h lelkileg is, sőt.. még azt se tudja, h kicsoda, mert keresi önmagát, akkor h lehetne már érett? a szex - el is várni kell 1 bizonyos korig, nem kell már az oviban elkezdeni. és nem tom, h milyen 70 - es évekről beszélsz.. még csak akkor volt a szexuális forradalom, hippimozgalmak, stb. látom, nem vagy vmi informált. de akkor is voltak tinik.rvák, és mindig is lesznek.. 1 14 éves nem lehet érett erre, és kész.
2010. máj. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/141 anonim ***** válasza:
100%
14 éves és érett??? Még egy 18 éves sem érett (tisztelet a kivételnek). És ezt úgy mondom hogy én is 18 vagyok. És van annyi eszem hogy belátom hogy nem vagyok érett. 14 évesen írsz. Remek, de szüleid nélkül jutnál 1ről a 2re?? Mert én 18 vagyok és még sok segítséget kérek tesóimtól/szüleimtől. Az érettség nem írás vagy egy hobbi amiben tán jó is vagy, hanem az hogy tudsz önálló, helyes döntéseket hozni, tudsz felelősséget vállalni akár másokért is és hasonlók.
2010. máj. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/141 anonim ***** válasza:
0%

már mért ne lehetne érett lelkileg? :)ismered? vagy az összes 14évest ismered?

és egyátalán.. ha 25évesen veszti el valaki és nem érett lelkileg,arra egy rossz szo sincs:D

a 70éveseket csak képletesen értettem azt akartam mondani h a régi idökbe.. amugy akkoris énis mondom h: ö se az oviban kezdte:) azt mondta gimnazista.. ;)

szoval ma már nem ugy van mint régen.. és még ha ez rossz irányba is fejlödött akkor is elkéne fogadn,ezvan sztem:)

és amugy meg mondjátok azt h ugyis megbánja meg pár év mulva elhagyják egymást stb.. aki érettebb korban veszti el (17-18) azis megbánhatja nem? és ök is elhagyhatják egymást pár év mulva... akármilyen érett az ember akkoris érhetik csalodások és akármit megbánhat.

2010. máj. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/141 anonim ***** válasza:
72%

Igen, de aki 17 évesen veszti el a szüzességét, annak nem kell szembenéznie azzal, hogy 23 évesen nem fog kelleni egy srácnak, mert már 14 éves kora óta él nemi életet (sok normális srác van, akinél ez kizáró ok).

Ez a testi érés hamarabb kezdődik...ti ezt komolyan elhiszitek? Töri órán nem tanultátok, hogy a középkorba 14 évesen megjött a lánynak a mensije, adták is férjhez?! Semmivel nem kezdődik korábban a testi érés (persze van 1-2 kivétel, de szerintem az átlag max 1 évvel csúszott lejjebb, az szinte semmi...). ez csak a kifogás arra, hogy ma miért ilyenek a tinik. Nem, ennek nem a testi éréshez van köze. Az kb. mindig ilyen korban következett be. A dolog kulcsa az erkölcsök elkorcsosulása. A média, internet által sugárzott mentalitás, hogy ha nem szexelsz, nem vagy divatos stb., akkor elmaradott vagy, meg szürke egér, meg tudomisén mi. Persze hogy szexelni akarnak, hiszen a csapból is ez folyik, hogy csinálják. A szülőket nem érdekli a gyerek milyen filmeket néz, a tv és az internet neveli a gyereket. És abból ez sugárzik, ennyi. Aztán van még, akit próbálnak nevelni, de túl "begyöpösödött" a szülő, ezért a gyermek inkább az elk.rvult barátnőkre hallgat. Nagy a nyomás a fiatalokon, ez igaz, de attól még nem muszáj a tömeg része lenni. Az a szégyen, hogy a fiatalok nagy része úgy érzi, hogy neki joga van ahhoz, hogy 14 véesen éjfélig bulizzon, piáljon (!!), cigizzen (!!), pasizzon!!! 14 éves kisgyerekek! Azt sem tudják, hogy ha nincs otthon az anyjuk, hogy csináljanak palacisntát, meg hogy mossák ki a bugyogójukat, ha elromlik a mosógép, meg hogy melegítsék meg a levest, ha bedöglik a mikró, halvány lila f.ngjuk nincs az önállóságról, a többségük csak bambán nézne,ha azt mondanák nekik, hogy tessék kislányom/fiam, itt a pénz, menj, fizesd be a számlát, de pasizni azt van eszük. Oké, mindenki volt diákkorában szerelmes az évfolyam meg a suli leghelyesebb srácába. Persze mindennek köze nincs az igazi érzésekhez, de ők úgy érzik. Oké, érezzék. De az, hogy szexeljenek? 25 éves korukra mindent tapasztalt r.bancok lesznek, már elnézést, több(ször) fogtak f.szt, mint kilincset! Mind1, most a szidásba nem megyek bele. A lényeg: az ÉRETTSÉG itt kezdődik, hogy valaki tud felelősséget vállalni másokért, el tudja látni magát, meg tudja oldani a problémáit. Egy 14 éves kislány, ha nem tennének a segge alá mindent, azt sem tudná kihez rohanjon tanácsért. Szóval...szerintem előbb megkomolyodni kéne, érteni kicsit az élethez, aztán kúrogatni. Persze, a szexhez nem kell tudni számlát befizetni, ahhoz csak nemiszervek kellenek. Csak szerintem itt húzódik a határ a gyerekek, az érettség, a felnőttség között...És egy gyerek ne keféljen.

2010. máj. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/141 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez hogy a kor előrehaladtával (vagyis manapság) testileg előbb érnek a GYEREKEK ez hülyeség. Egyszerűen nem igaz. Attól, hogy látsz egy fényképet és abból levonod ezt a buta következtetést még hamis állítás lesz. Most is kb 11-12 évesen jön meg átlagban a kislányok menstruációja és régen is így volt. Régen és most is voltak akiknek előbb vagy később. Egy 14 éves még testileg sem érett a szexre, nemhogy lelkileg, ezen nincs mit vitatkozni.
2010. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/141 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsóval.. saját bőrömön tapasztaltam. 15 éves voltam, amikor elvesztettem a szüzességem. A "nagy" szerelem másfél évig tartott. Utána rájöttem, hogy nagy hiba volt. Most 20 éves vagyok, és nem egy fiú kérdezte már meg ismerkedés kapcsán, hogy: "Hány évesen vesztetted el a szüzességed?" És amikor meghallották a választ egyszerűen csak otthagytak... :( Szóval igaza van annak a válaszolónak, aki azt írta, hogy érdekli a fiúkat, hogy milyen voltál pár éve, mikor szexeltél először.. és az is igaz, hogy egy 14 éves csicska lány még nem érett..nekem akkor még mellem sem volt, elől deszka hátul léc voltam.. :S
2010. máj. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/141 anonim válasza:
0%

17:55ös vagyok AZ IRÓNŐ!!!

Annyira az átlagot nézitek... a sok kis plazacicát veszitek figyelembe! egy 14éves miért ne tudna önállódöntéseket hozni és megfontoltan dönteni valamiről? ez a nevettetés kérdése. az meg hogy ha valaki 14 évesen szexel az már nem az. hiába a szülők jól nevelik a gyereket meg minden az érzelmeknek nem lehet parancsolni... a csábítás nagy úr.. ja és persze ekkor jön az hogy mi enm állatok vagyunk =] És képzeljétek el hetente kapom a kritikáimat a könyvemről. Átlag emberektől és kiadótól is. És anya vagy apa egy fűszálat sem tett odébb hogy jobb legyen vagy hogy akérmiben is siekres legyek. Én bezséltem a kiadóval, kedves iróbácsikkal/nénikkel. igen volt mikor besültem de tudtam korigálni. szóval ne mondjátok azt hogy minden 14éves kis tini ribi meg qrva... ez nem igaz!!!!!

2010. máj. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/141 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó tanulj meg olvasni, mielőtt könyvet írsz légy szíves! Abszolút nem írtuk, hogy tini ribi meg qrva, nem tudom hol látsz ilyeneket az értelmes válaszokban, mert én sehol. És nagyon nem a plázacicákat vesszük általános 14 évesnek, a válaszokból ezt is meg kellett volna értened.
2010. máj. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/141 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen hogy lenne lelkileg érett és hogy hozna megfontold döntést már valaki?,-ha hozna és az volna akkor várna még pár évet vele,hisz hagyjuk már a fellágoló érzelmekket,aki érett az ésszel tud dönteni és nem csak a teste reakciójára reagál.


És igen soknak igaza volt abban hogy még a cipőjüket se tudják anyuka nélkül megkötni,persze ezt képletesen értem,de követelzőni azt tudnak de sok se mosogatni,se hasábburgonyát kisütni,v. krumplit hámozni nem tud,a vasalot nem ismerik,meg még a szendvicsüket se tudják elkészíteni stb.


A testileg éretett is felejtsük el 11(most 27 vagyok) évesen már mensim volt és mellem,de ha itt olvasgatsz akkor 13-14 évesek írták hogy még csak most jött meg nekik,amikor anyámnak aki 54 éves már 12,5 évesen volt és magas,kifejlett lány volt,a fényképek becsaposak.


A fiúk meg főképp nem érettek,régebben egy 14 éves gyerek 174-176 cm körül mozott,míg mára egyre töpörödnek,sokan ezt a magasságot csak 16-17 évesen érik el,holott normális esetben már egy 15 évesnek is a felnőtt férfi magassághoz kellene igazodnia.Egy csomó fiú írta,hogy 14 évesen v. pár hónappal a 14. életéve előtt kezdett el csak pelyhesedni,és még a 164 cm-t se érik el,normál esetben és fejlettségnél a szőrősődés 12 évesen következik be.És sok lánynak se melle se semmilye és kicsike,ráadásul a túlsúlyoságot,húsoságot ne keverjük össze a fejlettséggel.


Aki érett azt tud nemet mondani és várni és ésszel dönteni.

2010. máj. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!