Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűzként én csak szűz lánnyal...

Szűzként én csak szűz lánnyal tudnám elveszteni. Ez miért lenne baj?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek egyáltalán a tapasztalt lányok, vagy akiknek egyáltalán van valami összehasonlítási alapjuk. Nem vagyok kíváncsi arra, hogy melyik exükkel mi volt jobb. Szóval számomra kizáró, ha egy nő már más pasival is lefeküdt. Vajon egyedül halok meg?

2015. márc. 10. 20:35
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/226 anonim ***** válasza:
91%

JA kérdező!


A 157-es kérdését válaszold meg és indokold. Indoklásod kerülje az elhasznált, cafka, valamint ezek szinonimáit.

2015. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/226 anonim ***** válasza:
91%
157-es vagyok... várom a válaszodat én is... tűkön ülve... Bár kétlem, hogy bármilyen logikus érvet hoznál fel... csak lököd itt a hülye szofista dumádat... húzd le inkább magad a wc-n... most már az is elhasznált cafka, aki csak egy férfival volt és azóta is azzal van?
2015. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/226 A kérdező kommentje:

162: Talán még van benned emberileg érték, és a kanodnak sem lehet rád rossz szava, ha szüzen jöttetek össze, és soha még gondolat szinten sem ábrándoztál más pasikról. Viszont nekem már nem kellenél barátnőnek, bocsi :) Számomra ugyanis már használt vagy. De ha megfáznál, tudok adni egy használt zsepit? :D


160: Én mindig saját szemszögemből beszélek. Persze, akinek van arra gyomra, akkor összejöhetnek, de az én szememben senkik. Nem tudják, milyen küzdeni a kapcsolatért. :) Számomra csak a szűz lány a valaki, minden más lány lotyó, mert már tapasztaltak és van összehasonlítási alapjuk. Volt egy lány akivel ismerkedtem, 1 exe volt, és amikor szóba került azt mondta, hogy egyáltalán nem érzi magát tapasztaltnak egy pasi után :) De én szimplán emberi jóindulatból kiábrándítottam, hogy valójában egy ribi :)

2015. ápr. 2. 19:25
 164/226 anonim ***** válasza:
97%

Szimpla jó indulatból én is kiábrándítalak:

Aki nem tudja, milyen küzdeni egy kapcsolatért, az itt egyedül te vagy, mivel egyedül neked nem volt soha senkid, és nem is lesz.

Az exekkel való összehasonlítgatás nem alkotóeleme egy őszinte, érzelmekre alapuló párkapcsolatnak. Viszont ha te ettől ennyire fosol, biztos vagy abban, hogy te lennél a leg$zarabb.

Azért akarod a szűz lányt, aki semmit nem tapasztalt, hogy elhitesd vele, hogy az a rakat $zar, amit te adni tudsz (ami valójában semmi), iaz valami. És szerencsétlen élje le veled úgy az életét, hogy sose élvezhet egy jót, mert te ezt nem tudod neki megadni (ezt te is tudod, mert burkoltan többször utaltál erre), amit egy nőnek kell... nyilván aki csak száraz kenyeret kap, annak az lesz a legfinomabb kaja a világon, mert sose kóstolt mást, és élete végéig éljen azon, úgy, hogy nem tudhatja, milyen a rántott csirkemell, a nutellás palacsinta, somlói galuska... De igazad van, legalább nem hal éhen, a száraz kenyér mindig ott lesz, mert esélye sincs megtudni, hogy van annál jobb is... Csak hát igen, a falánkság is ott van a 7 főbűn között, az már túl erkölcstelen lenne...

2015. ápr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/226 anonim ***** válasza:
NA az utolsó válaszra reagálj kérdező. Mert nagyon igaza van
2015. ápr. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/226 anonim ***** válasza:
93%

Egy valamire válaszolj nekem őszintén, úgyhogy nem kerülöd ki.

Mondjuk jársz egy lánnyal, aki szűz volt, elsőt voltatok egymásnak. Megcsal téged.

Gondolj bele, hogy a te agyadat használjam : Más is "használta", lett összehasonlítási alapja, és valószínű azért csalt meg, mert béna vagy. TE, PONT TE, ezután küzdenél???

Csakmert folyton a küzdelemről beszélsz, de ha van egy kis eszed, belátod, hogy egy párját megcsaló nő sokkal gázabb, mint egy olyan, aki kapcsolatban feküdt le másokkal.

Na, attól aki megcsal, nem undorodnál? Tudnál vele ebben a hitben szexelni? Hogy úgy járt benne más férfi, hogy közben hivatalosan veled volt?

Ugyanmár

2015. ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/226 A kérdező kommentje:

164: Inkább ne legyen senkim, minthogy egy használt lány legyen velem :) Minden használt lotyó, aki képes összehasonlítani, mert van összehasonlítási alapja, az meg is teszi. Egy tapasztalt lány csak kinevetni tudja azt, aki még tapasztalatlan. Szóval soha nem kellene használt. Továbbá maga a szex úgy is szerencsejáték. Még én sem tudom, milyen leszek az ágyban, ha gyakorlatot szerzek. De azt sem tudom, hogy a majdani párom milyen lesz az ágyban. De nem is érdekel, szeretni fogom, mivel nekem adta a szüzességét. Lehet, hogy egy használt lány egy lepedővirtuóz, a szűz lány pedig béna lesz az ágyban, évente csak egyszer engedi és akkor is csak fekszik, akkor is a szűz lány kellene.


166: A megcsalás előtt is vannak jelek. Akkor kell küzdeni. Nem akkor, amikor már bemocskolták. Onnantól inkább a magány, mint egy használt nő. Azok undorítóak.

2015. ápr. 3. 14:25
 168/226 anonim ***** válasza:
91%

Qrvára csak ugyanazt fújod, nem reagálsz semmire, csak a begyakorolt szöveged nyomod.

Keresd meg a gyógyszereid, mert úgy látom, elgurultak....

Nem a te igényeidről írtam, hanem a leendő nődről... (ami mondjuk tök mind1, neked olyanod akkor lesz, mint nekem lottó 5ödöm. Meg gyakorlatod is....)

2015. ápr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/226 anonim ***** válasza:
96%

Tudod, a legnagyobb probléma, hogy neked fogalmad sincs az értékekről, a VALÓDI, EMBERI ÉRTÉKEKRŐL.

Neked valóban a szüzesség az egyetlen "értéked", csakhogy az eltörpül a többi hiánya mellet.

Önzetlen szeretet: Egy kapcsolat alapja ez. Az, hogy akkor is tűzbe tennéd a szerelmedért a kezed, mikor épp kiállhatatlan, mikor veszekszik, vagy MIKOR előkerülnek a múlt béli hibái.

Az elfogadás: Úgy szereted ahogy van. A múltjával a jelenével együtt. Elfogadod, hogy mit tett, hogy milyen ő maga.

Persze nem kell mindent elfogadni és papucsnak lenni, de a múltbéli tetteit igen.

Az Illem : Öregapám, beléd annyi illedelmesség sem szorult, mint egy ki-szott csótányba. Anyákat, nagymamákat, háziasszonyokat, krvázol le lelkiismeretfurdalás nélkül. Orvosnőket, rendőrnőket, ovónőket, tanárnőket és akár hétköznapi hősöket is, akik lehet, hogy annyi mindent letettek az asztalra, amennyit te sosem fogsz. Nincs benned tisztelet. Nem tiszteled a nőket. Lehetnek ők akárkik, menthetnek életeket naponta, szerethetik a szívük minden szeretetével a gyermekeiket és párjaikat, te akkor, ha nem 1 szexpartnerük volt, leírod őket. De te hogy érsz fel hozzájuk?? Mit tettél TE, amivel értékesebb vagy náluk. Ne mondd, hogy szűz vagy, az nem tett vagy tulajdonság, az állapot. Mit tettél TE az embertársaidért? Mit tettél te a társadalomért, amiben élsz? MIT?

2015. ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/226 A kérdező kommentje:

168: Tudod, amint beérném használt lotyóval is, simán lenne kapcsolatom. Csak nekem nem kell szemét :) Ez milyen jó szó, tökéletesen leírja azt, amit egy tapasztalat nő képvisel. Hát de nem? Szemét az, amire már ráuntak és kidobják. Pont, mint egy használt nő :D Nagyon jó párhuzam. Szóval nekem nem kell más szemete.


169: Remélem sikerül egy többszörös visszaeső bűnűzőt kifognod :) Téged az ugye egyáltalán nem érdekel, mert a múltbéli tetteit el kell fogadni, igaz?

2015. ápr. 3. 15:12
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!