Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűzként én csak szűz lánnyal...

Szűzként én csak szűz lánnyal tudnám elveszteni. Ez miért lenne baj?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek egyáltalán a tapasztalt lányok, vagy akiknek egyáltalán van valami összehasonlítási alapjuk. Nem vagyok kíváncsi arra, hogy melyik exükkel mi volt jobb. Szóval számomra kizáró, ha egy nő már más pasival is lefeküdt. Vajon egyedül halok meg?

2015. márc. 10. 20:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/226 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy telik az idő egyre kevesebb esélyed lesz a korodhoz illő párt találni.
2015. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/226 anonim ***** válasza:
73%

Nálam nem kritérium, hogy szűz legyen a lány, csak az, hogy ne egyéjszakással, hanem kapcsolatban.

Üdv: egy sorstárs.

2015. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/226 A kérdező kommentje:
Amilyen idős vagyok már valószínű egy szűz lány sincs a korosztályomban. De inkább leszek örökre szűz, mint egy olyannal lenni együtt, aki már más pasikkal is lefeküdt. Számomra az undorító.
2015. márc. 10. 20:39
 4/226 anonim ***** válasza:
100%
Jogod van hozzá. Más kérdés, hogy nem értek egyet veled. A második barátom szűz volt, az első is, mikor összejöttem vele. Az első barátommal rengeteget bénáztunk, kb. 8-9 óvszert elhasználtunk, mire fel tudtuk húzni. Két szűz az ágyban, katasztrófa volt ez a koncepció és az első aktusok során nem voltunk valami ügyesek, barátom meg is jegyezte, hogy a masztit jobban élvezi. Másfél évig jártunk, szóval sikerült idővel kiművelni a tudományt, egyre gyakorlottabbak lettünk. A második barátom nagyon félt az elsőtől, de én tapasztaltként úgy beleültem a farkára és meglovagolta, hogy majdnem elájult orgazmus közben. Ő nem bánta meg, hogy nem ő vette el nekem, izgult arra, hogy tanítgattam. Vele két évig voltam együtt és ezidő alatt egyszer sem hasonlítgattam az exemhez. 19/L
2015. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/226 anonim ***** válasza:
57%
mekkora egy idióta vagy... halj meg szűzen akkor.
2015. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/226 A kérdező kommentje:
Én megbánnám. Számomra nem lenne élvezetes egy olyan lánnyal lenni, aki tudom, hogy ugyanezt más pasikkal is csinálta. Onnantól érdektelen az egész. A tapasztalat, hogy egy lány jobban érti a dolgát az ágyban, engem teljesen lelomboz. Ráadásul képtelen lennék szeretni. Ha lenne egy lány, akivel közel kerülnénk, és bevallaná, hogy már nem szűz, le sem feküdnék vele, bármi is volt előtte.
2015. márc. 10. 20:48
 7/226 anonim ***** válasza:
91%
Hát, igazán sajnállak. És ha te nem leszel örökké együtt azzal a lánnyal, akivel elsőnek lefeküdsz, és ha netán kifogsz a jövőben még egy szűz lányt, akkor elvárod tőle, hogy ne undorodjon tőled azért, mert volt már valaki előtted, ugye? Amúgy nagyon rosszul esne ha összeismerkedek egy pasival, randizunk, már róla fantáziálok, időt szánok rá és dobna azért, mert nem vagyok szűz. Nem tudnám, hogy sírjak-e vagy nevessek, de nagyon nagy felszínes, álszent lúzernek tartanám.
2015. márc. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/226 anonim ***** válasza:
94%
Fogsz találni ilyen lányt.Nem mindeni dobja ám oda magát első szóra .Én is találtam ilyet .
2015. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/226 A kérdező kommentje:
Csak azt várom el, amit én magam is adni tudok. Szerintem ez így korrekt. Én odaadnám a szüzességem, a lánytól mit kapnék? Semmit, mert ő már másnak adta oda magát. A "tapasztalat" viszont nem érték, sőt, számomra kiábrándító, amint már korábban is írtam. Nem nyerő, ha valakinek már prekoncepciói vannak arra vonatkozólag, hogy mi lesz a jó, csak mert a másik pasinak jó volt. Na tessék, máris itt van egy összehasonlítás, ami lehet, hogy nem is tudatosul, de ott van. Én pedig ilyenekből nem kérek, hogy valaki folyamatosan arra gondoljon, hogy mennyivel jobb volt mással.
2015. márc. 10. 21:02
 10/226 anonim ***** válasza:
92%
Akkor ne kérj és rakj akadályokat a saját életedbe, a saját boldogságod útjába. Csak arra kérlek, hogy az életbe ne találkozz velem és hasonló férfitársaidhoz is csak ennyi a mondandóm. Lehet, hogy te feláldozod a szüzességed és a lány nem tud neked mit nyújtani ezen a téren, de a párkapcsolatban pedig örömmel, boldogsággal, törödéssel, otthonnal ajándékozna meg. Tudod, egy lány nem csak a pinájából áll. Az én páromnak a lelki, szellemi társa vagyok, finomakat főzök neki, sírhat a vállamon, spontán meglepem őt romantikus programokkal, apró személyreszóló ajándékokkal, tanulhat tőlem és bármiben, feltétel nélkül segítek neki. Pont ezért nem vagyok szűz, mert sikerült levennem a lábáról egy férfit a személyemmel. De ha te inkább egy bunkó, hisztis, paraszt csajt választanál, csak azért mert szűz, a normális nő meg mehetne a kukába igazából akkor megérdemled, hogy saját magad alatt vágod a fát. Csak kérlek a lányt ne alázd meg azzal, hogy átvered őt addig, amíg hozzá nem jutsz a bizalmas infóhoz és ő már beleéli magát, hogy együtt lesztek.
2015. márc. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!