Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűzként én csak szűz lánnyal...

Szűzként én csak szűz lánnyal tudnám elveszteni. Ez miért lenne baj?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek egyáltalán a tapasztalt lányok, vagy akiknek egyáltalán van valami összehasonlítási alapjuk. Nem vagyok kíváncsi arra, hogy melyik exükkel mi volt jobb. Szóval számomra kizáró, ha egy nő már más pasival is lefeküdt. Vajon egyedül halok meg?

2015. márc. 10. 20:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/226 anonim ***** válasza:
100%

"A "tapasztalat" viszont nem érték, sőt, számomra kiábrándító, amint már korábban is írtam."


Kicsit túldramatizálod a témát, viszont abban iagazad van, hogy a tapasztalat egyáltalán nem érték. Én is jobban díjazom, ha sikerül szűz lányt találnod.


Én is és a barátom is szűz volt. Fantasztikus élményt nyújtottunk egymásnak, ami a mai napig tart. Ez számomra felbecsülhetetlen, ezért megértem a kérdező nézeteit és vágyait, viszont egy dolog szemet szúrt.


Nem kell elítélni azokat a lányokat, akiknek már volt kapcsolata előtted. Ha egy nem szűz lányba szeretsz bele, akkor őt sem szabad elítélned, feltéve ha nem minden hétvégén egy buliban k*ratja magát.


Szép dolog a szüzesség, és találj is egy szűz lányt, aztán éljétek le az életeteket, de ne bántsd azt aki nem szűz és szingli.

2015. márc. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/226 anonim válasza:
37%
De azt honnan veszed, hogy a szűz lányok is szűz fiúkra vágynak? Te is mondtad, ha a csaj oktat az ágyban az lelomboz, sok lány szintén ezt gondolja ezért a fiúktól várják el a "beavatást". Nekem pl nem kellene egy kezdő, én nem vágynék arra, hogy szerencsétlenkedés legyen az első. Én elvárnám, hogy tudja, hogy mit hova kell rakni.
2015. márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/226 anonim ***** válasza:
75%

hát, elég felszínesnek, és kib.szott nagy önértékelési problémákkal küzdőnek tűnsz a kérdésed alapján. nem tudod, hogyan működik egy felnőtt kapcsolat. ezért még nem is lehet hibáztatni, de ez a folyamatos összehasonlígatástól való rettegés..uhh


hát nekem ennyi alapján nem kellenél :D

2015. márc. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/226 A kérdező kommentje:
10: Ezt úgy írod, mintha egy férfi nem lenne képes ugyanúgy segítsége és támasza lenni a párjának. Mellesleg nem akarnám megbántani, ha egy lányról kiderülne, hogy már nem szűz. Nem r.bancoznám le vagy hasonló, hanem diszkréten kihátrálnék. De abban biztos vagyok, hogy kihátrálnék.
2015. márc. 10. 21:34
 15/226 A kérdező kommentje:
12: Tudom, hogy nehezebb dolgom van olyan szűz lányt találni, aki egy szűzzel lenne legelőször. Azonban tapasztalt lánnyal már azért sem lennék, mert én viszont ugyanezt fordítva nem tudom neki megadni. Mivel 0 tapasztalatom van.
2015. márc. 10. 21:38
 16/226 A kérdező kommentje:
13: Hacsak nem vagy szűz, akkor nekem sem kellenél, szóval ebben megegyezhetünk :D
2015. márc. 10. 21:40
 17/226 anonim ***** válasza:
100%
Én ajánlanám egy pszichológus felkeresését...
2015. márc. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/226 anonim ***** válasza:
100%
oké már csak egy kérdésem van és nagyon kíváncsi vagyok a válaszra: mikor már nem leszel szűz és találkozol egy szűz lánnyal, akibe beleszeretsz, akkor önként le fogsz mondani róla? Elvégre nem tudod azt nyújtani neki, amit ő, nem tudod te is odaadni a szüzességed, szóval igye nem korrekt. Előbb-utóbb dobnod kell majd, mivel te már használt vagy és a tapasztalatod nem érték.
2015. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/226 A kérdező kommentje:
17: Nem hiszem, hogy annyira lehetetlen kérés lenne az, hogy mivel én szűz vagyok csak szűz lánnyal vagyok hajlandó először összefeküdni. Ez szerintem teljesen normális. Mindenkinek más az értékrendje. Nekem nem fér bele egy olyan lány, aki már másnak odaadta magát. A neten sem árulnak (legalábbis erősen remélem) alig használt óvszert. Én meg nem tudnék úgy megcsókolni egy lányt, hogy az jár a fejemben, hogy azokkal az ajkakkal nemrég még más farkát szopta. Ez számomra gusztustalan.
2015. márc. 10. 21:48
 20/226 A kérdező kommentje:
18: Az a döntés az övé lenne. Nyilván én vinnék kevesebbet a kapcsolatba, az ő döntése lenne, hogy ő képes lenne ezt tolerálni, vagy sem. (Én nem tudom, az tény, de mindenkinek más az értékrendje.) Mindazonáltal tökéletesen megérteném, ha azt mondaná, hogy nem menne bele. Akkor 2. kapcsolatként rá lennék kényszerülve, hogy egy olyan lányt keressek, aki már szintén túl van 1 kapcsolaton. Nem többön. Ne legyen nálam több előzetes párkapcsolata.
2015. márc. 10. 21:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!