Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűzként én csak szűz lánnyal...

Szűzként én csak szűz lánnyal tudnám elveszteni. Ez miért lenne baj?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek egyáltalán a tapasztalt lányok, vagy akiknek egyáltalán van valami összehasonlítási alapjuk. Nem vagyok kíváncsi arra, hogy melyik exükkel mi volt jobb. Szóval számomra kizáró, ha egy nő már más pasival is lefeküdt. Vajon egyedül halok meg?

2015. márc. 10. 20:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/226 anonim ***** válasza:

"miért úgy állsz hozzá, hogy szűz=hihetetlenül béna az ágyban?"


És itt rontja el mindenki.

A barátom is szűz volt, meg én is, mégis fantasztikus volt az első és én is kaptam olyan dicséreteket, hogy azt hitte egy szűz lány nem tudja ilyen jól először. Ő bízott magában, nem félt és nem is lett probléma.

2015. márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/226 anonim ***** válasza:
100%
Mindenre van valami ósdi kifogásod. Tudom ki vagy, egyszer már vitatkoztunk erről a témáról, felismerem a stílusod. Spoilerezek egyet a biográfiádból: boldogtalanul és makacsul fogsz meghalni és késő lesz, mire ráeszmélsz, hogy te generáltad magadnak a saját balsorsod, mikor csípőből elutasítottad az élet nyújtotta alternatívákat a hülye ideológiád miatt. Na megyek és keresek egy olyan férfit, aki a jövőjét akarja felépíteni velem és ezért nem a múltbeli események alapján ítél meg valakit.
2015. márc. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/226 A kérdező kommentje:
32: Számomra nem alternatíva egy olyan lánnyal összejönni, aki boldog-boldogtalannak odaadta már magát, csak mert éppen nem volt jobb dolga. Ilyen lány nekem, akárki akármit mond, nem kell. Nem tudom elképzelni, hogy tudnék szeretni egy olyan lányt, akiben semmi tartás nincsen, és amint találkozik valakivel, már csúsztatja is le a bugyiját. Ne is haragudj, ilyen nővel akkor sem jönnék össze ha emiatt magányosan kell leélnem az egész életem. Nekem fontos, hogy bízhassak a páromban, és olyan lányban sosem tudnék bízni, aki már egyszer elhagyott valakit, mert akkor ilyen a személyisége, nem tud küzdeni egy kapcsolatért, és valószínű az első bukkanónál ugyanúgy elhagy engem is. Ilyen lánnyal nem lehet közös jövőt tervezni.
2015. márc. 11. 16:03
 34/226 anonim ***** válasza:
100%

eddig csak figyeltem a válaszokat, de most kérdezek egyet tőled:

miből gondolod, hogy azért mert volt kapcsolata, de vége lett, akkor a lány hagyta el, meg hogy mindenkinek odaadta magát? ha a srác hagyta ott, vagy meghalt a párja, akkor is így vélekednél és nem bíznál benne? csak fúrja az oldalam ez a kérdés.

+ ha találsz egy lányt, akivel elveszíted, akkor te is csak úgy letoltad a gatyád valakinek, és összefeküdtél vele.. ennyi erővel az is elítélendő a te nézeteid szerint, és az a lány is, akivel ezt megteszed, hiszen te ugyanígy ítéled a lányokat. a jövőbeli barátnőd is egy lány lesz, aki odaadta magát valakinek, és letolta a bugyiját... :D

2015. márc. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/226 A kérdező kommentje:

34: Soha nem tudnék bízni egy olyan lányban, akinek a 2. vagy annál nagyobb számú férfi vagyok az életében. Egy ilyen lány már eleve elvárásokkal indul, amiket én úgy sem fogok tudni teljesíteni szűzként, ráadásul elmarad a kölcsönösség, hogy egymást vezetjük be, hiszen, ha ő már egyszer megtapasztalta, akkor az előzetes tapasztalataira hagyatkozik. Ez viszont nekem nagyon nem szimpatikus. Persze vannak enyhítő körülmények, de nekem akkor sem kellene ilyen lány pont a fent felsorolt indokok miatt. Nem bírnám megcsókolni úgy, hogy tudom, hogy azzal az ajkakkal valamikor még más férfi szerszámát kényeztette. Számomra ez a gondolat gusztustalan és visszataszító.

Amúgy addig nem elítélendő, amíg az az első kapcsolatban történik. Ha viszont ennek vége szakad, amiért mindent megtennék, hogy ne történjen meg, hiszen egy rossz kapcsolat is klasszisokkal jobb a magánynál, akkor én is ugyanígy elítélhető vagyok, hiszen nem tudtam megtartani. Ekkor fel kell készülni arra, hogy egyedül halok meg, hiszen akkor már nem várhatom el egy lánytól, hogy odaadja magát nekem úgy, hogy még senkivel sem volt, nekem pedig nem kellene olyan lány, aki már valaha volt valakivel. Annál viszont jobb a magány.

2015. márc. 11. 17:51
 36/226 anonim ***** válasza:
100%

"Nem bírnám megcsókolni úgy, hogy tudom, hogy azzal az ajkakkal valamikor..."


...egy nő mellét szívta, hányt, kiskorában, amikor nemvolt nála zsebkendő a taknya is belefolyt, stb.

2015. márc. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/226 anonim ***** válasza:
100%

Addig értem, hogy szűz lánnyal akarod elveszíteni, de ha egyszer már te elveszítetted és szakítasz a lánnyak, akkor utána miért lenne baj összejönni egy olyannal akinek már volt kapcsolata, hiszen megkaptad azt, hogy szüzen szűz lánnyal vagy, de utána miért kell egyedül leélni egy életet.

Majd ha olyan helyzetbe kerülsz, hogy egy hús-vér nő áll előtted, akire ha ránézel összeszorul a szíved, el fogod felejteni ezeket "az előttem már farkát szo*ta" gondolatokat, mert a szerelem nagyobb értékű ennél.


Amelyik lánynak volt több mint 1 partnere, az nem biztos, hogy mindenkinek odaadja magát.


Ismerősöm abban a suliban végzett, ahova most én járok, a barátjával járt még oda régen, de idő közben a barátja meghalt. Nagyon sokat szenvedett, a hiányzásai meghaladták a 260 órát is, de nem kényszerítették osztályozóra, mivel a hiányzások nagyon is indokoltak voltak és mindenki megértette. Most 4 évre rá van egy másik barátja, tud megint mosolyogni. Vele 1 éve van kb és próbál újra élni, elfeledni a szörnyű múltat amin, mert erős lány, túl tudta tenni magát.


Tegyük fel ezt a lányt megcsalja a mostani barátja és a lány otthagyja, mert nem bízik benne. Ha te találkoznál ezzel a lánnyal és beleszeretnél, akkor nem kellene, csak azért, mert előtted két emberrel is lefeküdt, miközben a szíve tört össze és teljesen tisztességes és vágyik egy normális kapcsolatra, hogy legyen családja gyerekekkel?


Ha neked ezzel is problémád van, akkor az kiábrándító, mivel nem az számít kivel feküdt te előtted, hanem, hogy milyen ember belülről és mennyire megbízható.

2015. márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/226 A kérdező kommentje:

Azért nem akarok soha nem szűz lánnyal lenni, még azután sem, hogy magam sem vagyok szűz, mert nem akarok csalódást okozni. Pedig amilyen béna vagyok, tuti azt okoznék, mivel biztos vagyok benne, hogy nálam csak jobb partner lehetett az előző. Mondjuk az abszolút 0-t nem nehéz überelni.


Mondjuk akkor sem változna kicsit sem a véleményem, ha lenne egy hús-vér nő. Nem a szex motivál elsősorban. Sokkal inkább a szerelem, szerelemből együtt lenni valakivel, de sosem tudnék szeretni egy olyan lányt, aki már volt előttem mással.


A példában szereplő lánnyal sem tudnék mit kezdeni. Lehet akármennyire szimpatikus, teljesen lelombozna a tény, hogy más férfiakkal is volt. Elméleti síkon végiggondolva azonban ha lenne egy nem szűz lány, aki azonban elvesztette valami oknál fogva az emlékeit az előző kapcsolatáról, akkor az még belefér. Nem feltétlen a testi szüzesség fontos nekem, hanem a lelki, tehát nem ismert más férfit előttem.

2015. márc. 11. 20:09
 39/226 anonim ***** válasza:
100%

és ha megerőszakolták? az számít? hülye kérdések, tudom, csak kíváncsi vagyok, az elvárásaid itt mit mondanának. mert már nem szűz..

(tudom, elmebeteg vagyok, de nagyon nem értem a kérdezőt :DD)

2015. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/226 A kérdező kommentje:
39: Ez nehéz kérdés, de még talán belefér. Mert nyilván nem jó emlékekkel gondol vissza rá, és nem fog azon gondolkozni, hogy az mennyivel jobb volt, mint én. Bár kitudja. Amilyen béna vagyok...
2015. márc. 11. 20:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!