Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűzként én csak szűz lánnyal...

Szűzként én csak szűz lánnyal tudnám elveszteni. Ez miért lenne baj?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek egyáltalán a tapasztalt lányok, vagy akiknek egyáltalán van valami összehasonlítási alapjuk. Nem vagyok kíváncsi arra, hogy melyik exükkel mi volt jobb. Szóval számomra kizáró, ha egy nő már más pasival is lefeküdt. Vajon egyedül halok meg?

2015. márc. 10. 20:35
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/226 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem veled senki nem lenne onkent

Nemhogy addig mig nem akad jobb

Nalad csak jobb letezik,ezt lattatlanba megmondom

Annyira idegesit a sok hulyeseg amit osszehordasz hogy el nem tudom mondani

Eletkeptelen vagy,ennyi a lenyeg

Te magad vagy undorito

Te pancser

Sose leszel kepes kapcsolatra

Tippelek kb 27 eves szuz kocka nyomorult vagy akinek az elso csokja nem volt meg

Ez igy is marad nyugodj meg

2015. márc. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/226 A kérdező kommentje:
51: Naná, hogy nem csókolóztam még :D Meg majd szerinted megcsókolok egy olyan lányt, aki nemrég még más farkát szopta. Ne röhögtess már :D Amúgy lett volna lehetőségem, de csak tapasztalt lánnyal. Azt meg soha! Fúj! Undorító! Gusztustalan! Menjen inkább és dugassa meg magát több tucatnyi emberrel, ahogy az manapság divat. Ha már eddig sem sikerült magán tartani a bugyiját, ha jött egy olyan srác, akkor ezután sem képes rá. Egy tapasztalt lány már nem képes a szerelemre. Ha képes lenne, még mindig az első párjával lenne.
2015. márc. 12. 12:59
 53/226 anonim válasza:
96%
Szoval te anyadnak se adsz puszit mert apad fasza mar jart a szajaban . logikus
2015. márc. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/226 anonim válasza:
94%
Ja es itt nem a szex dont leginkabb egy kapcsolatban te nyomorult. A tapasztalt lany lehet azert nincs az elso kapcsolataban mert: ( megcsaltak,nem jottek ki es meg millio bubanatos dolog. Nyugalom te se maradsz meg az elso kapcsolatodnal :) lehetseges hogy ilyen gondolkozassal feleseged se lesz. Egy tapasztalt csajjal sokkal jobb a szex de ha szereted hogy veres lesz a faszod akkor csinald
2015. márc. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/226 anonim ***** válasza:
100%

Nem kepes a szerelemre?

Jezusom te nagyon egy idiota vagy

2015. márc. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/226 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kene ilyen kikoteseid legyenek mert amugyis egy nyomorek vagy es meg neked kene fizetned azert hogy en pl hozzaderjek nem hogy meg ilyen feltetelek hat josagos szuz maria
2015. márc. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/226 anonim ***** válasza:
100%

De te amugy vagod mirol beszelsz?

Azt mondod egy tapasztalt lany mar nem kepes a szerelmre?

Azt hiszed hogy miutan lefekudt a szerelmebel egy lany hirtelen atalakul egy ures erzelmeknelkuli kagylova?

Vagy mirol beszelsz?

Annyira ellentmondasz sajat magadnak is hogy mar vicc

2015. márc. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/226 A kérdező kommentje:
54: Tapasztalt lánnyal soha az életben nem feküdnék le, mert csak elvesztem a szüzességem, és utána mi lenne? Azonnal elhagyna, mivel annyira béna lennék az ágyban. Biztos nagyon élvezetes lehet, ha az embert úgy ott hagyják, mint eb a szarát. Inkább maradok egyedül, mint egy olyan lánnyal, aki az első adandó alkalommal tovalibben.
2015. márc. 12. 13:16
 59/226 anonim ***** válasza:
91%

Ennyi erovel

Te is tapasztalt vagy mert csecsemokorodban szoptad anyad csocset es ez undorito fuj gusztustalan hat gondolj bele hogy milyen undorito lehet a lanyoknak ez hogy erezzuk anyad tejet a g*cis szadban ugye milyen sok logika van benne te fereg?

2015. márc. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/226 A kérdező kommentje:

56,57: Ha képes lenne a szerelemre, akkor nem hagyta volna ott az első párját. Vagy talán manapság már nem divat küzdeni egy kapcsolatért? Ja igen, manapság az megy, hogy ha valami nem működik, akkor gyorsan jöhet az új, meg se próbáld megjavítani a régit, mert lehet, hogy mégis működne. Akkor meg hogy lenne meg valakinek a több tucat szexpartner? Folyamatosan ezt sugározzák mindenhonnan, de szerintem egy kapcsolatért dolgozni kell, nem mindjárt lecserélni. Ha egy lány ilyen, akkor a szememben küzdeni nem tudó, kapcsolatra alkalmatlan személy :D

Amúgy meg ha nem vagy szűz, akkor inkább neked kellene fizetned nekem. De még úgy sem lennék veled :D

2015. márc. 12. 13:21
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!