Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűzként én csak szűz lánnyal...

Szűzként én csak szűz lánnyal tudnám elveszteni. Ez miért lenne baj?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek egyáltalán a tapasztalt lányok, vagy akiknek egyáltalán van valami összehasonlítási alapjuk. Nem vagyok kíváncsi arra, hogy melyik exükkel mi volt jobb. Szóval számomra kizáró, ha egy nő már más pasival is lefeküdt. Vajon egyedül halok meg?

2015. márc. 10. 20:35
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/226 anonim ***** válasza:
100%

96. vagyok. Nem qrvákról volt szó.

Attól, hogy a te szemedben minden nõ az, akiben már járt fa$z, az nem.tény, hanem vélemény. Csak épp a valódi értékeket nem ez határozza meg. És itt ezen van a hangsúly. Ezt rajtad kívûl mindenki tudja.

2015. márc. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/226 A kérdező kommentje:
101: Számomra a valódi érték a szüzességnél kezdődik.
2015. márc. 30. 16:08
 103/226 anonim ***** válasza:
100%

"Mindkét szülőm szűz volt, amikor összejöttek."

Szerintem ez lehet az oka, amiért te is szűzet keresel. De már megváltozott a világ. Ez egy rögeszmés gondolkodás, amihez görcsösen ragaszkodsz. Nem fogsz szüzet találni, főleg nem életed végéig. Ezzel jobb ha megbékélsz.

2015. márc. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/226 A kérdező kommentje:
103: Inkább leszek egész életemben egyedül, mint egy olyan lánnyal, aki semmi értéket nem hordoz, hanem csak egy utolsó cafka.
2015. márc. 30. 16:40
 105/226 anonim ***** válasza:
100%

és ha neked az egyetlen értéked a szűzességed (mert kommentjeid alapján semmi más értéket nem látok a személyiségedben) szerinted kelleni fogsz akár egy lánynak is? akár egy szűznek is? mert szerintem nem.

irtó nagy genyóság amit írok, és még sosem mondtam senkinek ilyet életemben, de te tényleg megérdemled, hogy egyedül maradj..

2015. márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/226 A kérdező kommentje:
Már többször is kellettem volna ilyen-olyan lányoknak. Jah, persze, mégis mit vártak használt lányként? Hogy lehet bármi esélyük? Egy frászt. Az ilyen értéktelen, ócska, semmirekellő lányok menjenek csak és feküdjenek le még legalább 100 pasival. Úgy sem tudják mit jelent kitartani egy kapcsolatban. (Ha tudnák, akkor még az első párjukkal lennének)
2015. márc. 30. 17:54
 107/226 anonim ***** válasza:
100%

És ha a pasi pár év után úgy dönt, kell 1 kis újdonság, megcsalja a lányt, és pl ezért szétmennek, arra mit mondasz? (Attól függetlenül, hogy tudjuk, hogy neked nem kell...)

ERRE válaszolj, NE arra, amit most fogok írni:

Emberre nem mondunk olyat, hogy használt. Mivel nem egy tárgy. Használni a tárgyakat szokták, nem a személyeket.

(Bár ha évekig együtt lennél valakivel, ti is elhasználódnátok ugyanúgy. De ez nem fog bekövetkezni. Mivel a te korodban már nem egy általános dolog a szüzesség. Ahhoz 10 évvel előbb kellett volna találkoznod életed szerelmével. Ami véletlenül, vagy okkal, de nem következett be. ERRE NE reagálj, a fentire viszont érdekel a válaszod.)

2015. márc. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/226 anonim ***** válasza:
92%
mert te aztán tudod, milyen kitartani egy kapcsolatban úgy, hogy még nem volt senkid.. (Y) :D
2015. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/226 A kérdező kommentje:
107: Azt, hogy nem volt képes küzdeni azért, hogy megtartsa a párját. Meg rosszul is választott.
2015. márc. 30. 19:03
 110/226 anonim ***** válasza:
100%

Ja, egy megcsalás után küzdeni kell valakiért? Senkire nincs ráírva, hogy pát év múlva mi fog történni. Rosszul választott... Semmi sincs borítékolva. 15-20 éves házasságok is mennek tönkre úgy, hogy 14-19 évig rendben volt minden...



Lehet, hogy nem csalja meg. Lehet, hogy előjön évek múlva egy addig tünetmentes idegrendszeri betegség mondjuk a pasinál, bekattan, azt felköti magát, és annyi volt. Akkor a lány miért választott rosszul? Meg miért is küzdjön?

2015. márc. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!