Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűzként én csak szűz lánnyal...

Szűzként én csak szűz lánnyal tudnám elveszteni. Ez miért lenne baj?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek egyáltalán a tapasztalt lányok, vagy akiknek egyáltalán van valami összehasonlítási alapjuk. Nem vagyok kíváncsi arra, hogy melyik exükkel mi volt jobb. Szóval számomra kizáró, ha egy nő már más pasival is lefeküdt. Vajon egyedül halok meg?

2015. márc. 10. 20:35
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/226 A kérdező kommentje:
136: De bizony, az volt. Nagyon szerettem azt a lányt, de mivel nem volt szűz, azonnal elmúlt minden érzésem.
2015. márc. 31. 21:55
 142/226 A kérdező kommentje:
133: Mindenkinek van racionális és emocionális oldala. Nálam a racionális extrémen dominál. Soha életemben semmit sem tettem olyat, ami nem racionális döntés volt, hanem emocionális. Tisztában vagyok vele, hogy az elfojtásnak káros következményei is lehetnek, azonban mérlegelve a dolgot még ez is jobban megéri, mint egy tapasztalt lánnyal együtt lenni. Nem azért, mert nem tudnék megszerezni egyet, vagy nem jönnék bele nagyon hamar a dolgokba, sokkal inkább azért, mert eleve aránytalanságra épülne a kapcsolat, az pedig sosem lehet tartós.
2015. márc. 31. 22:04
 143/226 anonim ***** válasza:
93%

Ne próbálj meg senkit megetetni.

Max azt hiszed, hogy az szerelem volt.

(Ha fingasz egyet, sem mondod, hogy be$zartál, nem? Na, ez pont olyan.)


A szerelem nem úgy múlik el, hogy megnyomják a delete gombot, összes adat törlése, és a lemez újra szabad.

Ha te komolyan ezt hiszed, akkor a közelébe nem jártál.

2015. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/226 anonim ***** válasza:
91%

én speciel voltam már szűz sráccal, úgy, hogy nekem volt már előtte más is, 4 évig voltunk együtt, sosem hasonlítgattam össze az exekkel, és nem is emiatt lett vége :)

még ha racionálisan gondolkoznál, de ez nem racionális, hanem képtelen, és primitív gondolkodásmód.

a szerelemben nem számít semmi, csak ti ketten, ez a lényege. az nem szerelem, ha egyik percről a másikra elmúlik. a szerelmet nem lehet racionálisan, kizárólag emocionálisan nézni. és mivel te írtad, hogy neked ez nem igazán megy.. megint csak magadnak mondasz ellent :)

2015. márc. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/226 anonim ***** válasza:
91%

Vannak exei a barátomnak.

Egyikkel sem hasonlított össze soha :D

Neked nemtudom miért vannak ilyen elkorcsosult tévhiteid a párkapcsolatról


Egykérdés. Haverjaid vannak amúgy? Mit gondolnak az álláspontodról?

2015. márc. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/226 anonim ***** válasza:
94%

"Haverjaid vannak amúgy?"


Ennek?

Ezt komolyan kérdezted?


Azok is minden nap jól körberöhögik.

2015. ápr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/226 A kérdező kommentje:
145: Persze, hogy vannak haverjaim, de az ilyen dolgokat inkább barátokkal osztok meg. Ja, azok is vannak, bármit is mond a 146-os :D Egyikőjük már házas, amikor összejött a lánnyal még szűz volt, a másik MILF mániás, vele pont ellentétesen látjuk ezt a dolgot. A harmadik szintén szűz, de sikerült meggyőznöm arról, hogy csak is egy szűz lány lehet az igazi. Annyit ecseteltem neki, hogy mennyire undorító is egy tapasztalt lány, hogy tényleg elgondolkodott az érveimen és igazat adott. A lánybarátom (igen, van ilyen is) párkapcsolatban él azzal a sráccal, akivel elvesztette :D Érdekes, hogy egy normális ember a normálisokat vonzza, akiknek normális az értékrendjük. :) Viszont a selejtes használt lányok meg gondolom azokat szintén selejteseket, akikkel aztán azon versengenek, hogy ki feküdt már le több hapsival. :)
2015. ápr. 1. 15:58
 148/226 anonim ***** válasza:
91%

képzeld, a nem szűz lányok nem versengenek azon, ki feküdt le több pasival :D én pl egy barátnőmről sem tudom, mi a bűvös száma, nem is kérdeztem soha, és nem is igazán érdekel :D

számodra az a normális értékrend, hogy más nőket lek*rvázol, számomra meg az, hogy nem ítélem el az embert a szexuális beállítottsága, vagy életmódja miatt :)

(vagy bármi más miatt, természetesen a törvénybe ütköző dolgok kivételével)


itt senkinek sem azzal van a baja, hogy szűz lánnyal akarnád elveszíteni, vagy hogy valaki őrizgeti a szűzességét (bár nyilván páran máshogy gondolkozunk erről) hanem azt kérjük ki magunknak, hogy ilyen oda nem illő szavakkal illess más nőket, mikor nem tudsz semmit egy egészséges kapcsolatról, a szexualitásról, vagy rólunk.

2015. ápr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/226 A kérdező kommentje:
148: Azt azért tudom, hogy egy nem szűz lány már lefeküdt valakivel? Stimmel? Szóval járt már benne valaki ugye? Akkor az után már gusztustalan lesz. Persze, majd egy olyan lánnyal akarnék kezdeni bármit is, akiben már más pasi volt. Gondolom az óvszert is használtan veszitek mástól, aztán max. egy kicsit kiöblítitek, ugye? Ilyen típusú lányokról nem is akarok tudni semmit, mert mind értéktelen. Egészséges kapcsolat pedig sosem jöhet létre, csakis két szűz között. Minden más kapcsolat elfajzott.
2015. ápr. 1. 16:24
 150/226 anonim ***** válasza:
93%

kezdem azt hinni, hogy csak trollkodsz, mert ilyen tudatlan, buta ember nem létezhet..

te ha lefekszel egy lánnyal, a kukában talált kotont húzod fel? (szűz lány is lehet ám nemibeteg..)

az, hogy nem vagyok szűz, nem jelenti azt, hogy bárki megkaphat, és nyilván valóan megfelelően védekezek azzal is, akivel ez megtörténik, bár gondolom ez a kijelentésed direkt provókáló akart lenni.


nem tudsz semmit egy egészséges kapcsolatról, mivel még nem volt olyanod :)

nekem egy egészséges, boldog, bizalomra épülő párkapcsolatom van, ahol megértjük, támogatjuk és szeretjük egymást, pedig mindkettőnknek volt már előtte másvalakije. és erre épül fel egy egészséges kapcsolat? nem, az nem a múltra épül, hanem a közös jelenre és jövőre. az igazi szerelemben megszűnik minden más körülötted térben és időben, és csak ti vagytok, bármi történjék is, nem számít semmi, csak hogy vele lehess, akármi is történt a múltban, vagy történni fog a jövőben. a szerelmet nem lehet irányítani, az csak jön, elkap, és magával sodor.


sajnálom, hogy ezt nem tudod felfogni, csak ugyanazt az irracionális, sértő ostobaságokat szajkózni.

egyszer remélem majd belátod, ha csak egy percre is (már ha lesz barátnőd), hogy igazunk volt, és hogy a szűzességre nem épülhet fel egy kapcsolat, nem ez döntő abban, hogy ki az igazi, kit szerethetsz, ki értékes, és kivel tudod leélni az életed.


de én innentől úgy vélem befejeztem, és remélem ki tudsz nézni majd a csőből, amin át a világot tekinted, és meglátod az ezernyi más szépségét és igazi értékeit.

2015. ápr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!