Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűzként én csak szűz lánnyal...

Szűzként én csak szűz lánnyal tudnám elveszteni. Ez miért lenne baj?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek egyáltalán a tapasztalt lányok, vagy akiknek egyáltalán van valami összehasonlítási alapjuk. Nem vagyok kíváncsi arra, hogy melyik exükkel mi volt jobb. Szóval számomra kizáró, ha egy nő már más pasival is lefeküdt. Vajon egyedül halok meg?

2015. márc. 10. 20:35
 181/226 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen tudom eldönteni, hogy ezt a bődületes ostobaságot amiatt a komplexusod miatt találtad ki, hogy attól rettegsz, hogy nem tudsz úgy teljesíteni, mint egy másik férfi, ami azért baromság, mert nyilván gyakorlat teszi a mestert, vagy amiatt az épeszű ember számára elképzelhetetlen fixa ideád miatt, hogy a szüzesség értékesebb minden más külső és belső emberi értéknél együttvéve. Nem értem, miféle nő akarna szóba állni veled, miután megtudná, hogy benne soha nem lehet nagyobb érték számodra, mint a szüzessége. Felfogod, milyen lealacsonyító ez? Felfogod, hogy ha a te nézeteid szerint te összejössz ezzel a lánnyal, szexeltek, aztán szakítotok, akkor te értéktelennek tartod őt a továbbiakban? Felfogod, hogy mennyire sértő az, hogy azt mondod, hiába vagyok szép, hiába vagyok okos, hiába vagyok jólelkű, becsületes, tisztességes, megfontolt, szerethető ember, ez mitsem ér, mert nem vagyok szűz? Vagy ez az egész valóban csak azért van, hogy ideologizáld a kisebbségi komplexusodat? Szerinted jobb, ha egy nőt megerőszakoltak, mint ha önként feküdt le valakivel?


Te egy nagyon sérült ember lehetsz, és őszintén remélem, hogy nem lesz olyan lány, aki belemegy veled egy párkapcsolatba, mert az azt jelenti, hogy neki még nálad is kevesebb az önbecsülése, még nálad is sérültebb. Pedig ez már épp elég borzasztó.

2015. ápr. 4. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/226 anonim ***** válasza:
100%

Régen nekem voltak vallásos ismerőseim, akikkel sokat beszélgettünk, így a család.

Sok jót mondtak, a tisztességet, becsületet, szeretetet és egyéb dolgokat szajkózták különböző történetekkel, amik jó példák voltak.


De mikor a szexualitásról beszéltek, azt is nagyon nagy bűnnek fogták fel, ha valaki házasságon kívül csókolózik.

Sokáig nem is akartam, sőt nem is nyúltam magamhoz, mert rossznak tartottam. Kisebb koromba ők belém beszélték, hogy nem szabad szeretkezni házasság előtt. Éltem, elhittem és gondoltam, majd akkor gondolkodom ezeken, ha ott leszek.


Majd jóval később megismertem a szerelmemet. Ő volt, aki szép lassan beavatott mindenbe, részletesen (ő is szűz volt). Aztán ez idő alatt rájöttem, hogy ez a " csak házasságban elveszítés" nagy hülyeség.

Nagyon boldoggá tett, minden nap öröm és forróság töltött el, amiért ilyen szerencsés lehetek és mert most is érezhetem ezt az örömöt, nem kell a házasságig várni vele.


Életem legjobb döntése volt, több mint 3 éve vele vagyok.



Nos, énbelém valamit régen bemagyaráztak, én vakon bíztam benne, majd jött valaki, aki megmutatta az igazi boldogságot ugyanolyan tisztesség mellett.


Ha neked is telebeszélték a fejed, lehet egyszer majd tényleg szerelmes leszel egy nem szűz lányba, akkor majd szenvedhetsz otthon, ha az elveidet fenntartod.


Nem tudod milyen a szerelem, mikor egy pillantástól beremegsz, ha csak hozzád ér elájulsz. Te csak tárgyilagosan ragaszkodsz az elvekhez, amik nagyban hamisak.


Amúgy meg, ha lefekszel egy szűz lánnyal, de hónapok múlva elhagy, akkor neked soha többet nem lesz nőd, mivel már HASZNÁLT LESZEL. Ezek alapján olyan válassz akivel örökre együtt leszel, vagy pedig szerelem és élvezet nélkül éled majd a családtalan életedet, gyermekek, vidám kis családi mosolyok nélkül.

2015. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/226 anonim ***** válasza:
100%

"De titeket az sem zavarna, ha használt papírzsepit kapnátok :D Vagy nyugodtan használjatok csak használt óvszert, amit esetleg egyszer kiöblítetek"


Amelyik papírzsepibe belefújtál az ki tudod úgy mosni, hogy minden takony folt eltűnjön, és újra lehessen használni? Nem. És ugyanez az óvszerrel is. Ha ki is mosod, többé már nem lehet használni, mert nem lehet úgy felrakni, valamint az már nem biztonságos.


Viszont ha egy nő szeretkezik, rajta nem látszik meg, hogy "használták", mivel nem csúnyul meg, mint az általad említett példa tárgyai.


A másik. Ha te összejössz egy szűz lánnyal és lefekszetek többször is, akkor az is olyan, mintha egy papírzsepibe egyszer már belefújtad volna az orrod, majd előveszed és újra használod. Ahogy a papírzsepit, a lányt is CSAK TE használtad, de te is látod, hogy a papírzsepis példa itt megbukik. (Ugyanez az óvszerrel is).


Logikus, összefüggő példát hozz.


Egy lánnyal a barátja számtalanszor le tud feküdni, viszont egy zsepibe egyszer fújunk orrot, utána az kidobásra kerül.


Akkor egy szűz lány is csak egyszer szeretkezhetne, mert utána már tök mindegy hogy kivel fekszik le, ha veled, ha nem, már használt, mint a papírzsepi, ezáltal többet nem tud szeretkezni.


Igazán szép gondolkodásmód, egy tapsot megérdemelsz a gyönyörű példáidért és racionális gondolkodásodért.

2015. ápr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/226 anonim ***** válasza:
100%

" Anyákat, nagymamákat, háziasszonyokat, krvázol le lelkiismeretfurdalás nélkül. Orvosnőket, rendőrnőket, ovónőket, tanárnőket és akár hétköznapi hősöket is, akik lehet, hogy annyi mindent letettek az asztalra, amennyit te sosem fogsz. Nincs benned tisztelet. Nem tiszteled a nőket. Lehetnek ők akárkik, menthetnek életeket naponta, szerethetik a szívük minden szeretetével a gyermekeiket és párjaikat, te akkor, ha nem 1 szexpartnerük volt, leírod őket és degradáló szavakkal illeted. De te hogy érsz fel hozzájuk?? Mit tettél TE, amivel értékesebb vagy náluk. Ne mondd, hogy szűz vagy, az nem tett vagy tulajdonság, az állapot. Mit tettél TE az embertársaidért? Mit tettél te a társadalomért, amiben élsz? MIT? "

Megmondom én... SEMMIT nem tett. De te szívemből szóltál kedves hozzászóló, gondolom lány vagy te is.

És te vagy a szemét kérdező, hogy a világ összes nőjét akinek véletlenül egynél több partnere volt... mindegy hogy miféle okból ( erőszak, megcsalás, halál ) te : szemétnek, használt zsepinek, cafkának, elhasználtnak, ribinek, lotyónak nevezed.

Még engem is annak neveztél, pedig nekem csak egy partnerem volt és vele tervezem leélni az életemet, bár erre logikus magyarázatod nem volt... Mindig lököd itt a hülye szövegedet és minden hozzászólásodban benne van az a szó, hogy elhasznált... Reagálj kérlek a fentebb idézett szövegre és ne azt mond ezúttal, hogy neked elhasznált nő nem kell.. tudjuk.. lejárt lemez... arra az idézett utolsó kérdésre válaszolj...

2015. ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/226 anonim ***** válasza:
100%

162: Talán még van benned emberileg érték, és a kanodnak sem lehet rád rossz szava, ha szüzen jöttetek össze, és soha még gondolat szinten sem ábrándoztál más pasikról. Viszont nekem már nem kellenél barátnőnek, bocsi :) Számomra ugyanis már használt vagy. De ha megfáznál, tudok adni egy használt zsepit? :D


- Mi az, hogy talán van még bennem emberi érték?????!!! Ismersz???? Tudod, hogy mik az értékeim, miket tettem le az asztalra, miket értem el eddig az életben????!! Nem??? AKKOR FOGD BE A SZÁD VAGY TÖMBD BE A HASZNÁLT ZSEPIDDEL TE TAKNYOS... Hát NEKEM nem kellenél barátnak... istenem... Kár, hogy nem lehet minden idióta mellé pofon heroldot állítani...

2015. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/226 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Nehezedre esik válaszolni az utolsó 4 kérdésre?


Vagy közbe rájöttél, hogy az elveid mellett nem kéne szidnod a nőket?

2015. ápr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/226 anonim ***** válasza:
100%

Annyi kérdés felvetődött, amire azóta se válaszolt..

Mert nem tud. Szándékosan kikerüli, mert arra már nem terjed ki a fene nagy logikája... Ezekre se fog válaszolni. Csak leírja 128x még, hogy neki nem kell használt nő, fosik az összehasonlítástól, és azokkal az ajkakkal őt ne csókolja egy ribi, amivel mondjuk fél éve még más$zá

2015. ápr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/226 anonim ***** válasza:
100%

*más fa$zát fogta, mert az undorító, fúj.

Ennyit fogunk tőle olvasni a továbbiakban is....

2015. ápr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/226 A kérdező kommentje:

182: Nem vallási okokból ragaszkodom a szüzességhez, nem tartom szükségesnek a házasságot hozzá, csak egy nagyon hosszúra nyúló, évekig tartó járási szakasznak. Továbbá írtam már korábban is: ha elhagy hónapok múlva, akkor inkább maradok teljesen egyedül. Számomra az is jobb, mint egy használt lánnyal. Meg nem is igazán telebeszélték a fejem. Magam jöttem erre a következtetésre.


183: Oké, új példa: fehérnemű. Azt sem használnád más után, még akkor sem, ha kimosták előtte.


184: Egy használt cafkának egy névtelen fórumon nem kell bizonygatnom, hogy mit tettem le az asztalra. Pláne, hogy itt nem akarok ismerkedni. Élőben viszont többször fordult már elő velem, hogy egy lány akart ismerkedni, mint fordítva. Szerinted ez lehetséges, ha nem lennénk bőven értékeim. Nem. Értékesebb vagyok, mint a legtöbb férfi, úgyhogy tudom, hogy az a lány, akit én elutasítok, mert nem szűz, bizony nagyon sokat veszít. De ez van. Tanulta meg volna magán tartani a bugyiját.


187: Csak a te kedvedért :)

Nekem nem kell használt nő, hogy összehasonlítgasson, kinevessen és amúgy is gusztustalan, hogy olyan ajkakkal akarna megcsókolni, amivel más farkát szopta.

(ha gondolod, és ragaszkodsz hozzá, akkor legközelebb nyomok még hozzá 127 egyéb ctrl+c ctrl+v-t)

2015. ápr. 7. 18:02
 190/226 anonim ***** válasza:
100%

"Értékesebb vagyok, mint a legtöbb férfi, úgyhogy tudom, hogy az a lány, akit én elutasítok, mert nem szűz, bizony nagyon sokat veszít."

Akkor miért is nem találsz magad mellé SZŰZLÁNYT???

2015. ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!