Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűzként én csak szűz lánnyal...

Szűzként én csak szűz lánnyal tudnám elveszteni. Ez miért lenne baj?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek egyáltalán a tapasztalt lányok, vagy akiknek egyáltalán van valami összehasonlítási alapjuk. Nem vagyok kíváncsi arra, hogy melyik exükkel mi volt jobb. Szóval számomra kizáró, ha egy nő már más pasival is lefeküdt. Vajon egyedül halok meg?

2015. márc. 10. 20:35
 201/226 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, azt nekem írta... De nálam még nagyobb kapufa... 7 éve vagyok a párommal... Elsők voltunk egymásnak és egy életre tervezünk.. mégis cafka vagyok... Szóval szerintem felesleges logikus választ számonkérni ettől a nyomorulttól... úgy is csak ugyanazt tudja felhozni :D Ami meg nagyon gyenge...
2015. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/226 anonim ***** válasza:
100%

Én csak 3 éve vagyok a barátommal, de már a jövőnk egy része megtervezett. Mindketten elsők voltunk egymásnak. Ez tényleg csodálatos dolog és én mindenkit tisztelek, aki így van ezzel. Azokat is akik komoly kapcsolatba vesztették el és esetleg már szakítottak a barátjukkal, bárhogy is legyen, mindenki ember.

Csak azokat ítélem el, akik a buliban fűvel-fával kavarnak. Az szerintem is undorító, de egy nem szűz lány igenis értékes.


Az egyik értékemnek azt is tartom, hogy a barátomé lehetek, hogy az övé vagyok és boldoggá tesz. Nekem ez nagy érték és mindenkinél becsülendő a szerelem.


Majd ha megismered ezt az érzést egy világ omlik össze benned.


Továbbá nézd meg a boomerang című filmet. A férfi ott is elvárásokkal él egy nő felé és aki épp megfelelt neki, az cseszi át.


Mintha egy szűzlány megcsalna. Miközben lehet akinek már volt párja, életed végéig hűséges maradna hozzád.


Minden SZEMÉLYISÉGFÜGGŐ, nem pedig attól függ, hogy szűz -e valaki vagy sem.

2015. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/226 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!


Elolvastam az összes eddigi válaszod és be kell vallanom, hogy én is így gondoltam, mielőtt összejöttem volna a barátnőmmel.. Mi már lefeküdtünk, persze mindketten szüzek voltunk.


((Még mielőtt összejöttünk volna megkérdeztem a lányt, hogy volt-e már valakivel (össze se jöttem volna vele, ha igen). Szűz voltam és elvártam, hogy akkor a lány is legyen az..))


Én megértelek.. nekem se kéne (kellett volna) olyan lány, aki már több emberrel volt. ( több ember = 0 )


Viszont annyiban eltér a nézetünk, hogy ha esetleg (nem szeretném) a barátnőmmel szakítanánk.. és ugye akkor egyedül lennék. Én nem tekinteném magam elhasználtnak, viszont továbbra sem kéne olyan lány aki több emberrel volt.. ez az én véleményem.

A korom miatt is "válogathatok", hiszen még 20 sem vagyok.


Remélem megtalálod a párod, és sikeres lesz a párkapcsolatotok. Ha van kedved beszélgethetnénk erről, csak írj privátban :D

2015. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/226 anonim ***** válasza:
100%
Egy újabb intelligens ember, gratulálok! Szóval te nem használódsz el a szextől, csak a lányok? Te még a kérdezőnél is nagyobb gyökér vagy!
2015. ápr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/226 anonim ***** válasza:
47%

Annyira azért nem.. de pl. lennék 30éves, akkor már úgysem találnék szűz lányt.. Szóval akkor beleférne, ha mondjuk volt neki 1-2 előttem..


A koromban elvárom, hogy a "leendő" barátnőmnek én legyek az első, ennyi.

2015. ápr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/226 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:

Ha én szűz lány lennék, elvárnám ugyanezt a fiútól is.

(Még jó, hogy szűzzel vesztettem el...)


Olyat ne nagyon várj el mástól, akárhány éves is vagy, amit te magad nem tudsz megadni.

2015. ápr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 207/226 anonim ***** válasza:
0%
Igen, abban igazad van, hogy ne várjam el, mert ugye én sem tudom neki ezt megadni. De ha neki nem számít, hogy én szűz vagyok / nem, akkor hol itt a gond? Én is szűzzel vesztettem el, de ezek után nem kéne olyan lány akinek volt már más.
2015. ápr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 208/226 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas vagy, 57%-os, szánalmasabb, mint a kérdező, mert legalább ő tisztán játszik a szabályaival. Itt teszed a fejed, hogy neked milyen szigorú elveid vannak, amihez ragaszkodsz, de áh, ha a leendő szűz párod nem így gondolkozik az nem gond, te sutba dobod az egész elvedet, amit te elvártál másoktól, nem érzed kellemetlenül, ha más nem tartozik ezzel az elvárással feléd, így könnyű szívvel, bűntudat nélkül dugnád a csajt. Grat.
2015. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 209/226 anonim ***** válasza:
100%
csak a nők használódnak el a szextől... A férfiak megérdemelnek mindig szűz partnert, mert ők férfiak... A teremtés koronája... és az ő koronaékszerük csak az érintetlen szüzekhez érhet hozzá és teheti "mocskossá, cafkává, elhasználttá"... Csak én érzem úgy, hogy néhány férfinak nagyon torz itt a világképe??? 57% os és a kérdező is úgy beszél, mintha a világ egyetlen értelme lenne a szüzesség... hát képzeljétek vannak annál sokkal fontosabb dolgok is... de ezt már előttem sokan leírták csupán ez nehezen ment át a kérdező agyának szűrőjén...
2015. ápr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 210/226 anonim ***** válasza:
Vicc volt na.. igazából bejönnek az olyan lányok, akikben egy kályhacső is elveszne :DD
2015. ápr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!